Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

vr 1  Bitjes Happen
vr 13  Bedrijven toernooi
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

 Trainingsschema   vrijdag 21 juli 2017   10:40
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes MC1 Floris Roos Hfd - CD
18:00 - 19:30 Meisjes MC2 Tess Bakker
Anne Sophie Overweel
Luna van der Hoeven
Hfd - AB
18:00 - 19:30 Meisjes MC3 Dauphine Roos 1 - AB Dauphine opent
18:30 - 20:00 Meisjes MC4 Juliëtte Streefkerk 2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes MA1 Hfd - AB Rob sluit af
19:30 - 21:00 Meisjes MA2 Margriet Wensing Hfd - CD
19:30 - 21:00 Meisjes MB2 Kees Hordijk 1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes MB3 Vinny Arbman 2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes MB4 Kaj de Waal
Michael Arbman
1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Meisjes MD5 Bas Themans 2 - CD
17:00 - 19:00 Keepers Jongens Frederique Reijnierse 1 - A
17:00 - 19:00 Keepers Meisjes Frederique Reijnierse 1 - A Frederique opent
17:45 - 19:00 Meisjes MD3 Marcel Barendregt
Frans Prooij
Hfd - CD
17:45 - 19:00 Meisjes MD4 Bas Themans 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes MD2 Monique van der Maas
Iris Gimbrere
Hfd - AB
19:00 - 20:30 Jongens JA1 Michael Arbman Hfd - CD
19:00 - 20:30 Jongens JB1 Steven van de Merwe
Roland Braams
1 - AB Onder voorbehoud
19:00 - 20:15 Jongens JB2 Cas van Vuuren 1 - CD Onder voorbehoud rooster
19:00 - 20:15 Jongens JD1 Twan Aulbers
Sven Hage
2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB1 Koen Arends
Dimitri Bonthuis
Hfd - AB
19:00 - 20:15 Meisjes MC5 Bas Themans 2 - CD
20:15 - 21:45 Dames D2 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames D1 Bob Roos Hfd - CD Bob sluit af
20:30 - 22:00 Heren H1 Rob van 't Zet Hfd - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes M8E3 Bas Themans Hfd - CD Bas opent
17:00 - 18:00 Benjamins Lois Flier
Annemarij van Daal
Teuneke Govaert
1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens J6E1 Bas Themans Hfd - D
17:00 - 18:15 Meisjes M8E1 Judith Tarmond Hfd - AB
17:00 - 18:15 Meisjes M8E2 Gera Leijdens 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes ME5 Doesjka Prosman
Willemien Hoff
Hfd - C
17:00 - 18:00 Meisjes ME7 Lotte Angenent 2 - C
18:00 - 19:15 Meisjes M8E4 Elco Oskam 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes MD1 Caroline Nevens Hfd - CD
18:00 - 19:00 Meisjes ME6 Bart Standhardt 2 - D
18:00 - 19:00 Meisjes ME8 Bart Standhardt 2 - B
18:00 - 19:00 Meisjes ME9 Dauphine Roos
Anne van Rijswijk
2 - A
18:15 - 19:30 Meisjes MC2 Henriette Cuperus Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MC4 Dauphine Roos
Peter Roubos
1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes MA3 Lotte Schol Hfd - CD Dames 1 geeft training
19:30 - 21:00 Meisjes MB4 Lucas van de Velde
Vinny Arbman
Hfd - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 Keepers Meisjes Frederique Reijnierse 1 - A Frederique opent
17:30 - 19:00 Meisjes MC1 Floris Roos 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes MC5 Harald den Boef 2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes MD2 Indra Flier
Renske Frieswijk
Hfd - AB
17:45 - 19:00 Meisjes MD3 Carmen Arbman Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MA2 Tom Burger 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB1 Dimitri Bonthuis
Floris Roos
1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB2 Guus Hollander Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MB3 Harald den Boef 2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens JB2 Cas van Vuuren Hfd - AB
20:30 - 22:00 Dames D3 Hfd - CD
20:30 - 22:00 Dames DA Bob Roos Hfd - AB
20:30 - 22:00 Heren H2 1 - C
20:30 - 22:00 Heren HA 1 - D
20:30 - 22:00 Trimleden Kees Goderie 1 - AB Duncan A sluit af
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins 1 - AB Onderlinge wedstrijdjes Jongste Jeugd Comm opent
16:00 - 17:00 Funkey Loef Lanfermeijer
Cas Vijfvinkel
1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes ME5 Doesjka Prosman
Willemien Hoff
Hfd - A
16:00 - 17:00 Meisjes ME6 Xu Yan Smits Hfd - B
16:00 - 17:00 Meisjes MF1 Benine Janssen 2 - A
16:30 - 17:45 Meisjes MD1 Jorg Verweij
Frank van Gorp
Hfd - CD
16:30 - 17:30 Meisjes MF2 Cato Verhoeff
Fleur Nootenboom
2 - D
17:00 - 18:00 Jongens J6E1 Peter Vrij Hfd - AB
17:00 - 18:00 Jongens JF1 Pieter Klompe 1 - A
17:00 - 18:00 Keepers Jongste Jeugd Stein Botterweg 1 - D
17:00 - 18:15 Meisjes M8E3 Leontien van Oosterwijk
Sacha van Oosterwijk
2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes ME7 Dagmar Wendrich
Julia Vrij
1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes ME8 Yin Smits 1 - C
17:30 - 18:45 Meisjes M8E4 Rebecca Greyn
Lotte Zwaanswijk
2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes M8E2 Sarah Bonthuis
Noor de Visser
Hfd - CD
18:00 - 19:00 Keepers Jongens 1 - D
18:00 - 19:15 Meisjes M8E1 Olav Gimbrere Hfd - AB
18:00 - 19:00 Meisjes MD4 Yin Smits
Joelle Gardenier
1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes MD5 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes ME9 Emma van Ginkel
Fleur van den Biggelaar
1 - C
19:00 - 20:30 Jongens JA1 Bob Roos 1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens JB1 Roland Braams Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MA1 Justin Geelhoed
Tom Burger
2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MC3 Sarah Bonthuis
Bas van Hoorn
2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens JD1 Twan Aulbers
Sven Hage
Hfd - AB
20:30 - 22:00 Dames D1 Bob Roos Hfd - CD Bob sluit af
20:30 - 22:00 Heren H1 Rob van 't Zet Hfd - AB