Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

zo 9  Pink Sevens Toernooi 2019
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

 Trainingsschema   woensdag 18 juli 2018   14:38
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens JF1 Hfd - A
17:45 - 19:00 Meisjes MD5 Paul van Schaik Hfd - CD
18:00 - 19:15 Meisjes MD3 Edward Koudijzer 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB1 Vinny Arbman Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB2 Olav Gimbrere 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB3 Yin Smits Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MB4 2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes MA2 Duncan Kooistra
Patrick Ellermeijer
1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes MA3 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Jongens JD1 Hfd - AB
17:45 - 19:00 Meisjes MD1 Doesjka Prosman
Nikki Mourits
Hfd - CD
17:45 - 19:00 Meisjes MD2 1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes MD4 Bas Themans 2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens JA2 Bart Zwaanswijk 1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens JC2 Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MC2 Indra Flier
Novy Goetgeluk
Renske Frieswijk
1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MC3 2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes MC4 Bas Themans 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames D1 Erik Beekman Hfd - AB
20:30 - 22:00 Dames D2 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames D3 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren H1 1 - AB
20:30 - 22:00 Jongens JA1 Roland Braams 1 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes MA1 Dimitri Bonthuis Hfd - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 21:00 Keepers dames Hfd - AB
17:00 - 21:00 Keepers heren Hfd - AB
17:00 - 21:00 Keepers Jongens Hfd - AB
17:00 - 21:00 Keepers Meisjes Hfd - AB
17:00 - 18:00 Meisjes M8E2 Raymond Vos 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes ME4 Teuneke Govaert
Nikki Hordijk
2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes ME5 Bas Themans 2 - B
17:00 - 18:00 Meisjes MF1 1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes MF2 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes MF3 1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes MF4 1 - D
17:30 - 19:00 Meisjes MC1 Caroline Nevens
Floris Roos
Hfd - CD
18:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep 1 - CD Roulerende Keepers
18:00 - 19:00 Jongens JE1 Willemien Hoff 1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes M8E1 Frank van Gorp
Marc Hoogenboom
2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes M8E3 Bas Themans 2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens JC1 Floris Roos Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MA3 Bob Roos 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB3 1 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes MA2 Bob Roos 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Jongens JD1 Hfd - CD
17:45 - 19:00 Meisjes MD1 Sarah Bonthuis Hfd - AB
17:45 - 19:00 Meisjes MD2 Harald den Boef 1 Gezamenlijke D-training MD2, MD3, MD4, MD5
17:45 - 19:00 Meisjes MD3 1 Gezamenlijke D-training MD2, MD3, MD4, MD5
17:45 - 19:00 Meisjes MD4 2 Gezamenlijke D-training MD2, MD3, MD4, MD5
17:45 - 19:00 Meisjes MD5 2 Gezamenlijke D-training MD2, MD3, MD4, MD5
19:00 - 20:30 Jongens JA2 Bob Roos Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MA1 Dimitri Bonthuis
Tom Burger
Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MB1 Vinny Arbman 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB2 Conrad Stad 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MB4 Harald den Boef 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MC2 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames D2 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames D3 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames DA 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren H2 Bob Roos Hfd - AB
20:30 - 22:00 Heren HA Hfd - CD
20:30 - 22:00 Trimleden 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins Benine Janssen
Eke Voorthuyzen
1 - CD
16:00 - 17:00 Funkey Rebecca Greyn 1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens JF1 1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes MF1 Frédérique Vlielander-Dijkstra Hfd HC Hoeksche Waard F techniek Academy MF1, MF2, MF3, MF4
17:00 - 18:00 Meisjes MF2 Hfd HC Hoeksche Waard F techniek Academy MF1, MF2, MF3, MF4
17:00 - 18:00 Meisjes MF3 Babette van Waes Hfd HC Hoeksche Waard F techniek Academy MF1, MF2, MF3, MF4
17:00 - 18:00 Meisjes MF4 Rebecca Greyn Hfd HC Hoeksche Waard F techniek Academy MF1, MF2, MF3, MF4
17:45 - 19:00 Meisjes MC3 2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes MC4 2 - CD
18:00 - 19:15 Jongens JC1 Floris Roos 1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens JE1 Iris Gimbrere Hfd HC Hoeksche Waard E techniek Academy ME1, ME2, ME3 en JE1 Eline Verheul is back-up trainer
18:00 - 19:00 Meisjes M8E1 Wanda Taylor Hfd HC Hoeksche Waard E techniek Academy ME1, ME2, ME3 en JE1 Eline Verheul is back-up trainer
18:00 - 19:00 Meisjes M8E2 Eline Verheul
Lotte Angenent
Hfd HC Hoeksche Waard E techniek Academy ME1, ME2, ME3 en JE1 Eline Verheul is back-up trainer
18:00 - 19:00 Meisjes M8E3 Suus Lagendijk
Estelle Versteeg
Hfd HC Hoeksche Waard E techniek Academy ME1, ME2, ME3 en JE1 Eline Verheul is back-up trainer
18:00 - 19:00 Meisjes ME4 Dide Verweij
Vera Stolk
1 - CD Hoeksche Waard E techniek Academy
18:00 - 19:00 Meisjes ME5 Fenna Frieswijk 1 - CD Hoeksche Waard E techniek Academy
19:00 - 20:30 Jongens JA1 Roland Braams
Koen Arends
Hfd - AB
19:00 - 20:15 Jongens JC2 Hfd - CD
19:15 - 20:30 Meisjes MC1 Caroline Nevens
Floris Roos
1 - AB
20:30 - 22:00 Dames D1 Erik Beekman Hfd - AB
20:30 - 22:00 Heren H1 Hfd - CD