Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 jan 40574 OMHC JE3

30

10:40 11:40 uit Emerald, sporthal
  Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
 
19 jan 40689 HC Pijnacker JE3

30

10:00 11:00 uit Emerald, sporthal
  Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
 
2 feb 37415 HC Schiedam JE5

14:10 14:50 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
2 feb 37306 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JE6

12:50 13:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
9 feb 38942 OMHC JE3

13:40 14:10 thuis Margriet, Sporthal de
  Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 1
 
9 feb 39037 HC Schiedam JE5

0

14:20 14:50 uit Margriet, Sporthal de
  Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 1
 
16 feb 39270 Rijswijksche Hockey Club JE5

12:20 13:30 thuis Schilp, Sporthal de
  Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
 
16 feb 39372 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JE6

40

13:00 14:10 uit Schilp, Sporthal de
  Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
 
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 19 JANUARI 2019
  Ommoord JE3 Hoeksche Waard JE1 11:40 Emerald, sporthal
  Pijnacker JE3 Ommoord JE3 12:20 Emerald, sporthal
  Pijnacker JE3 Hoeksche Waard JE1 11:00 Emerald, sporthal
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Hoeksche Waard JE1 Schiedam JE5 14:50 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard JE1 Zoetermeer JE6 13:30 Tienvoet, Sporthal De
  Ommoord JE3 Pijnacker JE3 12:50 Erasmus Sport Centrum
  Ommoord JE3 Rijswijk JE5 11:30 Erasmus Sport Centrum
  Rijswijk JE5 Pijnacker JE3 12:10 Erasmus Sport Centrum
  Schiedam JE5 Zoetermeer JE6 14:10 Tienvoet, Sporthal De
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Hoeksche Waard JE1 Ommoord JE3 14:10 Margriet, Sporthal de
  Leonidas JE4 Zoetermeer JE6 9:30 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas JE4 Pijnacker JE3 10:50 Leonidas Hockey Dome
  Schiedam JE5 Ommoord JE3 13:30 Margriet, Sporthal de
  Schiedam JE5 Hoeksche Waard JE1 14:50 Margriet, Sporthal de
  Zoetermeer JE6 Pijnacker JE3 10:10 Leonidas Hockey Dome
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  Hoeksche Waard JE1 Rijswijk JE5 13:30 Schilp, Sporthal de
  Ommoord JE3 Schiedam JE5 13:30 Groenoordhal
  Ommoord JE3 Leonidas JE4 14:10 Groenoordhal
  Schiedam JE5 Leonidas JE4 14:50 Groenoordhal
  Zoetermeer JE6 Rijswijk JE5 14:50 Schilp, Sporthal de
  Zoetermeer JE6 Hoeksche Waard JE1 14:10 Schilp, Sporthal de