Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 jan 39082 VMHC Pollux ME3

25

08:35 09:30 uit Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
19 jan 38868 HC Voorne ME6

25

09:15 10:10 uit Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
26 jan 41272 Hockeyclub Schouwen Duiveland ME2

0

10:50 11:20 uit Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
 
26 jan 41382 M.H.C. Krimpen ME2

0

10:10 10:40 uit Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
 
2 feb 39638 VMHC Pollux ME3

08:35 09:30 thuis Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
2 feb 39528 M.H.C. Krimpen ME2

09:15 10:10 thuis Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
9 feb 37668 Hockeyclub Barendrecht ME11

08:50 09:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
9 feb 37777 HC Schiedam ME6

10:10 10:50 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 19 JANUARI 2019
  Pollux ME3 Hoeksche Waard ME5 9:30 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux ME3 Voorne ME6 10:50 Polderpoort, Sporthal de
  Voorne ME6 Hoeksche Waard ME5 10:10 Polderpoort, Sporthal de
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  HSD ME2 Krimpen ME2 10:00 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  HSD ME2 Hoeksche Waard ME5 11:20 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Krimpen ME2 Hoeksche Waard ME5 10:40 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Pollux ME3 Barendrecht ME11 12:10 Margriet, Sporthal de
  Schiedam ME6 Pollux ME3 11:30 Margriet, Sporthal de
  Schiedam ME6 Barendrecht ME11 12:50 Margriet, Sporthal de
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  HSD ME2 Barendrecht ME11 12:50 Waterpoort, Sporthal de
  HSD ME2 Voorne ME6 12:10 Waterpoort, Sporthal de
  Hoeksche Waard ME5 Krimpen ME2 10:10 Polderpoort, Sporthal de
  Hoeksche Waard ME5 Pollux ME3 9:30 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux ME3 Krimpen ME2 10:50 Polderpoort, Sporthal de
  Voorne ME6 Barendrecht ME11 11:30 Waterpoort, Sporthal de
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Barendrecht ME11 Schiedam ME6 10:10 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard ME5 Schiedam ME6 10:50 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard ME5 Barendrecht ME11 9:30 Tienvoet, Sporthal De
  Pollux ME3 HSD ME2 14:10 Morgenstont, Sporthal De
  Voorne ME6 HSD ME2 13:30 Morgenstont, Sporthal De
  Voorne ME6 Pollux ME3 14:50 Morgenstont, Sporthal De
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  HSD ME2 Schiedam ME6 10:10 Leonidas Hockey Dome
  Krimpen ME2 Schiedam ME6 10:50 Leonidas Hockey Dome
  Krimpen ME2 HSD ME2 9:30 Leonidas Hockey Dome