Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 jan 38204 Hockeyclub Barendrecht ME7

11:05 12:10 thuis Morgenstont, Sporthal De
  Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
19 jan 38426 HC Voorne ME3

35

10:25 11:30 uit Morgenstont, Sporthal De
  Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
26 jan 40834 HC Voorne ME3

10:50 11:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
26 jan 40945 HC Schiedam ME10

12:10 12:50 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
2 feb 41384 R.H.V. Leonidas ME9

11:15 12:10 thuis Schuttersveld, Sporthal
  Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
2 feb 41176 Hockey Club Rotterdam ME14

25

10:35 11:30 uit Schuttersveld, Sporthal
  Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
16 feb 39745 HC Schiedam ME10

0

16:20 16:50 uit Margriet, Sporthal de
  Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 2
 
16 feb 39540 R.H.V. Leonidas ME9

0

15:40 16:10 uit Margriet, Sporthal de
  Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 2
 
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 19 JANUARI 2019
  Hoeksche Waard ME4 Barendrecht ME7 12:10 Morgenstont, Sporthal De
  Rotterdam ME14 Schiedam ME10 13:30 Schuttersveld, Sporthal
  Schiedam ME10 Spijkenisse ME4 14:10 Schuttersveld, Sporthal
  Spijkenisse ME4 Rotterdam ME14 14:50 Schuttersveld, Sporthal
  Voorne ME3 Barendrecht ME7 12:50 Morgenstont, Sporthal De
  Voorne ME3 Hoeksche Waard ME4 11:30 Morgenstont, Sporthal De
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Hoeksche Waard ME4 Voorne ME3 11:30 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard ME4 Schiedam ME10 12:50 Tienvoet, Sporthal De
  Leonidas ME9 Barendrecht ME7 10:10 Campus Hoogvliet, Sportgebouw
  Spijkenisse ME4 Leonidas ME9 10:50 Campus Hoogvliet, Sportgebouw
  Spijkenisse ME4 Barendrecht ME7 9:30 Campus Hoogvliet, Sportgebouw
  Voorne ME3 Schiedam ME10 12:10 Tienvoet, Sporthal De
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Hoeksche Waard ME4 Leonidas ME9 12:10 Schuttersveld, Sporthal
  Rotterdam ME14 Hoeksche Waard ME4 11:30 Schuttersveld, Sporthal
  Rotterdam ME14 Leonidas ME9 12:50 Schuttersveld, Sporthal
  Schiedam ME10 Voorne ME3 10:25 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse ME4 Schiedam ME10 9:45 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse ME4 Voorne ME3 11:05 Akkers, Sporthal De
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  Barendrecht ME7 Voorne ME3 13:30 Morgenstont, Sporthal De
  Leonidas ME9 Hoeksche Waard ME4 16:10 Margriet, Sporthal de
  Leonidas ME9 Schiedam ME10 15:30 Margriet, Sporthal de
  Rotterdam ME14 Barendrecht ME7 14:10 Morgenstont, Sporthal De
  Rotterdam ME14 Voorne ME3 14:50 Morgenstont, Sporthal De
  Schiedam ME10 Hoeksche Waard ME4 16:50 Margriet, Sporthal de