Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 jan 35233 HCGO MD1

10

10:10 10:50 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
27 jan 35209 H.C. Derby MD4

10

08:50 09:30 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
3 feb 35221 HCGO MD1

09:15 10:10 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
3 feb 35222 R.H.V. Leonidas MD7

08:35 09:30 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
 
17 feb 35219 H.C. Derby MD4

10:10 10:50 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
17 feb 35220 HV Victoria MD7

08:50 09:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoeksche Waard MD3 6 18 6 0 0 36 9 0
2 Leonidas MD7 6 10 3 1 2 22 14 0
3 Derby MD4 4 10 3 1 0 12 8 0
4 Victoria MD7 3 4 1 1 1 8 9 0
5 Barendrecht MD7 5 4 1 1 3 12 20 0
6 Goeree Overflakkee MD1 4 2 0 2 2 9 20 0
7 HSD MD2 6 0 0 0 6 6 25 0

Uitslagenmatrix
  Victoria MD7Derby MD4Leonidas MD7Hoeksche Waard MD3Barendrecht MD7Goeree Overflakkee MD1HSD MD2
Victoria MD7   2-2 0-6
Derby MD4   3-2 2-2
Leonidas MD7 2-3   4-8 6-0
Hoeksche Waard MD3   6-0 8-2
Barendrecht MD7 2-5   6-6
Goeree Overflakkee MD1 1-6 0-6  
HSD MD2 2-4 1-2 1-3 0-2  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. HSD MD2 Derby MD4 2-4 Definitief
.. Leonidas MD7 Derby MD4 2-3 Definitief
.. HSD MD2 Leonidas MD7 1-2 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Derby MD4 Goeree Overflakkee MD1 2-2 Definitief
.. Hoeksche Waard MD3 HSD MD2 8-2 Definitief
.. Derby MD4 Barendrecht MD7 3-2 Definitief
.. Leonidas MD7 HSD MD2 6-0 Definitief
.. Leonidas MD7 Hoeksche Waard MD3 4-8 Definitief
.. Barendrecht MD7 Goeree Overflakkee MD1 6-6 Definitief
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. HSD MD2 Barendrecht MD7 0-2 Definitief
.. Barendrecht MD7 Hoeksche Waard MD3 2-5 Definitief
.. HSD MD2 Hoeksche Waard MD3 1-3 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Goeree Overflakkee MD1 Leonidas MD7 0-6 Definitief
.. Goeree Overflakkee MD1 Victoria MD7 1-6 Definitief
.. Victoria MD7 Leonidas MD7 2-2 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Victoria MD7 Hoeksche Waard MD3 0-6 Definitief
.. Hoeksche Waard MD3 Barendrecht MD7 6-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Barendrecht MD7 Derby MD4 10:50 Bongerd, Sporthal de
  Barendrecht MD7 Leonidas MD7 9:30 Bongerd, Sporthal de
  Derby MD4 Leonidas MD7 10:10 Bongerd, Sporthal de
  Goeree Overflakkee MD1 HSD MD2 9:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria MD7 Goeree Overflakkee MD1 9:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria MD7 HSD MD2 10:20 Topsportcentrum Rotterdam
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Barendrecht MD7 Victoria MD7 12:50 Erasmus Sport Centrum
  Derby MD4 Hoeksche Waard MD3 9:30 Tienvoet, Sporthal De
  Goeree Overflakkee MD1 Hoeksche Waard MD3 10:50 Tienvoet, Sporthal De
  Goeree Overflakkee MD1 Derby MD4 10:10 Tienvoet, Sporthal De
  Leonidas MD7 Victoria MD7 12:10 Erasmus Sport Centrum
  Leonidas MD7 Barendrecht MD7 11:30 Erasmus Sport Centrum
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Derby MD4 Victoria MD7 10:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MD4 HSD MD2 9:30 Ridderhal, Sporthallen De
  HSD MD2 Victoria MD7 10:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Hoeksche Waard MD3 Leonidas MD7 9:30 Leonidas Hockey Dome
  Hoeksche Waard MD3 Goeree Overflakkee MD1 10:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MD7 Goeree Overflakkee MD1 10:50 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Barendrecht MD7 HSD MD2 13:10 Staver, Sporthal de
  Goeree Overflakkee MD1 Barendrecht MD7 12:30 Staver, Sporthal de
  HSD MD2 Goeree Overflakkee MD1 13:50 Staver, Sporthal de
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Hoeksche Waard MD3 Derby MD4 10:50 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard MD3 Victoria MD7 9:30 Tienvoet, Sporthal De
  Victoria MD7 Derby MD4 10:10 Tienvoet, Sporthal De