Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 jan 43881 HV Westland MC6

10:50 11:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
27 jan 43924 Hockey Club Rotterdam MC15

12:10 12:50 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
10 feb 44303 HC Delfshaven MC1

25

13:55 14:50 uit West, Sportcentrum
  West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
10 feb 44272 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MC3

25

13:15 14:10 uit West, Sportcentrum
  West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
17 feb 45085 Hockeyclub Barendrecht MC8

12:50 13:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
17 feb 45042 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MC3

14:10 14:50 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam MC15 8 18 6 0 2 25 18 0
2 Westland MC6 6 16 5 1 0 18 7 0
3 Tempo '34 MC4 8 12 4 0 4 18 12 0
4 Hoeksche Waard MC4 6 10 3 1 2 14 7 0
5 Delfshaven MC1 6 7 1 4 1 13 14 0
6 Souburgh MC3 8 4 1 1 6 11 27 0
7 Barendrecht MC8 6 1 0 1 5 8 22 0

Uitslagenmatrix
  Souburgh MC3Hoeksche Waard MC4Tempo '34 MC4Barendrecht MC8Westland MC6Delfshaven MC1Rotterdam MC15
Souburgh MC3   0-4 6-0 0-4 2-2 1-7
Hoeksche Waard MC4   1-3 1-1
Tempo '34 MC4 3-0 1-5   1-2
Barendrecht MC8 0-2 0-4   2-2 3-4
Westland MC6 5-1 2-1 2-1 4-3   1-1
Delfshaven MC1   2-4
Rotterdam MC15 2-1 0-4 2-1 4-5  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Barendrecht MC8 Hoeksche Waard MC4 0-2 Definitief
.. Barendrecht MC8 Tempo '34 MC4 0-4 Definitief
.. Souburgh MC3 Delfshaven MC1 2-2 Definitief
.. Souburgh MC3 Rotterdam MC15 1-7 Definitief
.. Delfshaven MC1 Rotterdam MC15 2-4 Definitief
.. Tempo '34 MC4 Hoeksche Waard MC4 1-5 Definitief
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
.. Rotterdam MC15 Tempo '34 MC4 2-1 Definitief
.. Westland MC6 Barendrecht MC8 4-3 Definitief
.. Souburgh MC3 Westland MC6 0-4 Definitief
.. Souburgh MC3 Barendrecht MC8 6-0 Definitief
.. Hoeksche Waard MC4 Tempo '34 MC4 1-3 Definitief
.. Rotterdam MC15 Hoeksche Waard MC4 0-4 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Tempo '34 MC4 Rotterdam MC15 1-2 Definitief
.. Hoeksche Waard MC4 Delfshaven MC1 1-1 Definitief
.. Westland MC6 Delfshaven MC1 1-1 Definitief
.. Westland MC6 Hoeksche Waard MC4 2-1 Definitief
.. Rotterdam MC15 Souburgh MC3 2-1 Definitief
.. Tempo '34 MC4 Souburgh MC3 3-0 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Rotterdam MC15 Delfshaven MC1 4-5 Definitief
.. Westland MC6 Tempo '34 MC4 2-1 Definitief
.. Souburgh MC3 Tempo '34 MC4 0-4 Definitief
.. Barendrecht MC8 Delfshaven MC1 2-2 Definitief
.. Barendrecht MC8 Rotterdam MC15 3-4 Definitief
.. Westland MC6 Souburgh MC3 5-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Delfshaven MC1 Barendrecht MC8 13:10 Wielewaal, Sporthal
  Tempo '34 MC4 Delfshaven MC1 12:30 Wielewaal, Sporthal
  Tempo '34 MC4 Barendrecht MC8 13:50 Wielewaal, Sporthal
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Hoeksche Waard MC4 Rotterdam MC15 12:50 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard MC4 Westland MC6 11:30 Tienvoet, Sporthal De
  Rotterdam MC15 Westland MC6 12:10 Tienvoet, Sporthal De
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Barendrecht MC8 Westland MC6 10:50 Westlandia/ Balleringhal
  Delfshaven MC1 Hoeksche Waard MC4 14:50 West, Sportcentrum
  Delfshaven MC1 Souburgh MC3 13:30 West, Sportcentrum
  Rotterdam MC15 Barendrecht MC8 10:10 Westlandia/ Balleringhal
  Souburgh MC3 Hoeksche Waard MC4 14:10 West, Sportcentrum
  Westland MC6 Rotterdam MC15 9:30 Westlandia/ Balleringhal
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Barendrecht MC8 Souburgh MC3 14:10 Tienvoet, Sporthal De
  Delfshaven MC1 Westland MC6 12:10 Rhoon, Sporthal
  Delfshaven MC1 Tempo '34 MC4 11:30 Rhoon, Sporthal
  Hoeksche Waard MC4 Barendrecht MC8 13:30 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard MC4 Souburgh MC3 14:50 Tienvoet, Sporthal De
  Tempo '34 MC4 Westland MC6 12:50 Rhoon, Sporthal