Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 jan 45090 HV Spijkenisse MC4

12:50 13:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
27 jan 45047 H.C. Derby MC4

14:10 14:50 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
10 feb 44576 Goudse MHC MC3

35

09:45 10:50 uit Mammoet, Sportcentrum De
  Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
 
10 feb 44531 HV Victoria MC7

09:05 10:10 thuis Mammoet, Sportcentrum De
  Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
 
16 feb 44660 R.H.V. Leonidas MC5

14:35 15:30 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
16 feb 44693 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC8

25

15:15 16:10 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas MC5 8 19 6 1 1 29 12 0
2 Gouda MC3 8 16 5 1 2 25 23 0
3 Derby MC4 6 10 3 1 2 13 14 0
4 Zoetermeer MC8 6 9 3 0 3 17 16 0
5 Hoeksche Waard MC3 6 9 3 0 3 16 16 0
6 Spijkenisse MC4 8 5 1 2 5 20 32 0
7 Victoria MC7 6 1 0 1 5 16 23 0

Uitslagenmatrix
  Spijkenisse MC4Gouda MC3Leonidas MC5Derby MC4Hoeksche Waard MC3Victoria MC7Zoetermeer MC8
Spijkenisse MC4   0-2 0-4 1-4 5-5 2-4
Gouda MC3 5-3   3-2 2-3
Leonidas MC5 3-3 6-1   6-3 3-2
Derby MC4 3-3 0-2   2-0 2-1
Hoeksche Waard MC3 4-6   3-2
Victoria MC7 5-6 0-3 2-3  
Zoetermeer MC8 2-3 2-3 4-3  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Victoria MC7 Spijkenisse MC4 5-6 Definitief
.. Victoria MC7 Leonidas MC5 0-3 Definitief
.. Hoeksche Waard MC3 Zoetermeer MC8 3-2 Definitief
.. Hoeksche Waard MC3 Gouda MC3 4-6 Definitief
.. Gouda MC3 Zoetermeer MC8 2-3 Definitief
.. Leonidas MC5 Spijkenisse MC4 3-3 Definitief
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
.. Derby MC4 Victoria MC7 2-1 Definitief
.. Zoetermeer MC8 Victoria MC7 4-3 Definitief
.. Zoetermeer MC8 Derby MC4 2-3 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Gouda MC3 Leonidas MC5 3-2 Definitief
.. Spijkenisse MC4 Leonidas MC5 0-4 Definitief
.. Spijkenisse MC4 Gouda MC3 0-2 Definitief
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. Leonidas MC5 Hoeksche Waard MC3 3-2 Definitief
.. Zoetermeer MC8 Gouda MC3 2-3 Definitief
.. Gouda MC3 Spijkenisse MC4 5-3 Definitief
.. Spijkenisse MC4 Zoetermeer MC8 2-4 Definitief
.. Derby MC4 Hoeksche Waard MC3 2-0 Definitief
.. Leonidas MC5 Derby MC4 6-3 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Derby MC4 Gouda MC3 3-3 Definitief
.. Victoria MC7 Hoeksche Waard MC3 2-3 Definitief
.. Spijkenisse MC4 Hoeksche Waard MC3 1-4 Definitief
.. Leonidas MC5 Gouda MC3 6-1 Definitief
.. Spijkenisse MC4 Victoria MC7 5-5 Definitief
.. Derby MC4 Leonidas MC5 0-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Hoeksche Waard MC3 Derby MC4 14:50 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard MC3 Spijkenisse MC4 13:30 Tienvoet, Sporthal De
  Leonidas MC5 Zoetermeer MC8 13:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Leonidas MC5 Victoria MC7 13:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Spijkenisse MC4 Derby MC4 14:10 Tienvoet, Sporthal De
  Victoria MC7 Zoetermeer MC8 14:20 Topsportcentrum Rotterdam
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Derby MC4 Spijkenisse MC4 12:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Derby MC4 Zoetermeer MC8 11:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Gouda MC3 Hoeksche Waard MC3 10:50 Mammoet, Sportcentrum De
  Gouda MC3 Victoria MC7 9:30 Mammoet, Sportcentrum De
  Hoeksche Waard MC3 Victoria MC7 10:10 Mammoet, Sportcentrum De
  Zoetermeer MC8 Spijkenisse MC4 12:10 Ridderhal, Sporthallen De
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  Gouda MC3 Derby MC4 12:05 Mammoet, Sportcentrum De
  Hoeksche Waard MC3 Leonidas MC5 15:30 Leonidas Hockey Dome
  Victoria MC7 Derby MC4 11:25 Mammoet, Sportcentrum De
  Victoria MC7 Gouda MC3 10:45 Mammoet, Sportcentrum De
  Zoetermeer MC8 Leonidas MC5 16:50 Leonidas Hockey Dome
  Zoetermeer MC8 Hoeksche Waard MC3 16:10 Leonidas Hockey Dome