Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 jan 44221 HCGO MC1

10

16:10 16:50 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
19 jan 44151 HC Feijenoord MC2

14:50 15:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
27 jan 44753 VMHC Pollux MC3

15:25 16:20 thuis Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
27 jan 44710 OMHC MC4

14:45 15:40 thuis Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
2 feb 43957 HC Feijenoord MC2

25

13:15 14:10 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
2 feb 43885 OMHC MC4

25

12:35 13:30 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam MC8 6 16 5 1 0 21 8 0
2 Feijenoord MC2 6 13 4 1 1 31 18 0
3 Schiedam MC4 7 9 2 3 2 19 23 0
4 Ommoord MC4 4 7 2 1 1 18 10 0
5 Pollux MC3 6 5 1 2 3 19 16 0
6 Hoeksche Waard MC2 5 5 1 2 2 8 12 0
7 Goeree Overflakkee MC1 6 0 0 0 6 7 36 0

Uitslagenmatrix
  Rotterdam MC8Hoeksche Waard MC2Ommoord MC4Pollux MC3Goeree Overflakkee MC1Schiedam MC4Feijenoord MC2
Rotterdam MC8   3-0 2-1 5-2 2-2 6-2
Hoeksche Waard MC2 1-3   3-2 2-2
Ommoord MC4   3-3
Pollux MC3 2-2   4-5 2-3
Goeree Overflakkee MC1 0-9 0-6   1-3 2-10
Schiedam MC4 - 1-5  
Feijenoord MC2 6-1 4-4 6-3  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Rotterdam MC8 Feijenoord MC2 6-2 Definitief
.. Pollux MC3 Feijenoord MC2 2-3 Definitief
.. Rotterdam MC8 Pollux MC3 2-1 Definitief
.. Goeree Overflakkee MC1 Ommoord MC4 0-9 Definitief
.. Schiedam MC4 Ommoord MC4 1-5 Definitief
.. Goeree Overflakkee MC1 Schiedam MC4 1-3 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Ommoord MC4 Schiedam MC4 3-3 Definitief
.. Feijenoord MC2 Ommoord MC4 6-1 Definitief
.. Rotterdam MC8 Goeree Overflakkee MC1 5-2 Definitief
.. Rotterdam MC8 Hoeksche Waard MC2 3-0 Definitief
.. Hoeksche Waard MC2 Goeree Overflakkee MC1 3-2 Definitief
.. Feijenoord MC2 Schiedam MC4 6-3 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Hoeksche Waard MC2 Rotterdam MC8 1-3 Definitief
.. Hoeksche Waard MC2 Schiedam MC4 2-2 Definitief
.. Rotterdam MC8 Schiedam MC4 2-2 Definitief
.. Feijenoord MC2 Pollux MC3 4-4 Definitief
.. Goeree Overflakkee MC1 Feijenoord MC2 2-10 Definitief
.. Goeree Overflakkee MC1 Pollux MC3 0-6 Definitief
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. Schiedam MC4 Hoeksche Waard MC2 - Definitief
.. Pollux MC3 Schiedam MC4 4-5 Definitief
.. Pollux MC3 Hoeksche Waard MC2 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 19 JANUARI 2019
  Feijenoord MC2 Goeree Overflakkee MC1 16:10 Tienvoet, Sporthal De
  Goeree Overflakkee MC1 Hoeksche Waard MC2 16:50 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard MC2 Feijenoord MC2 15:30 Tienvoet, Sporthal De
  Pollux MC3 Rotterdam MC8 15:30 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux MC3 Ommoord MC4 16:50 Polderpoort, Sporthal de
  Rotterdam MC8 Ommoord MC4 16:10 Polderpoort, Sporthal de
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Feijenoord MC2 Rotterdam MC8 12:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Hoeksche Waard MC2 Ommoord MC4 15:40 Polderpoort, Sporthal de
  Hoeksche Waard MC2 Pollux MC3 16:20 Polderpoort, Sporthal de
  Ommoord MC4 Pollux MC3 15:00 Polderpoort, Sporthal de
  Schiedam MC4 Rotterdam MC8 11:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Schiedam MC4 Feijenoord MC2 11:00 Topsportcentrum Rotterdam
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Feijenoord MC2 Hoeksche Waard MC2 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Ommoord MC4 Hoeksche Waard MC2 13:30 Leonidas Hockey Dome
  Ommoord MC4 Feijenoord MC2 14:50 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Pollux MC3 Goeree Overflakkee MC1 12:40 Willem-Alexander hal
  Schiedam MC4 Pollux MC3 12:00 Willem-Alexander hal
  Schiedam MC4 Goeree Overflakkee MC1 13:20 Willem-Alexander hal
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  Goeree Overflakkee MC1 Rotterdam MC8 9:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Ommoord MC4 Rotterdam MC8 10:20 Topsportcentrum Rotterdam
  Ommoord MC4 Goeree Overflakkee MC1 9:00 Topsportcentrum Rotterdam