Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 jan 45407 Hockey Club Rotterdam MC4

09:05 10:10 thuis Morgenstont, Sporthal De
  Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
27 jan 45319 HC Voorne MC1

35

08:25 09:30 uit Morgenstont, Sporthal De
  Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
2 feb 44031 Dordrechtse Mixed Hockey Club MC1

11:15 12:10 thuis Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
2 feb 44081 VMHC Pollux MC1

25

10:35 11:30 uit Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
10 feb 44764 HC De IJssel MC1

10

16:10 16:50 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
10 feb 44686 R.H.V. Leonidas MC2

10

14:50 15:30 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas MC2 6 16 5 1 0 24 9 0
2 IJssel MC1 8 14 4 2 2 12 12 0
3 Rotterdam MC4 6 12 3 3 0 14 11 0
4 Dordrecht MC1 8 11 3 2 3 15 10 0
5 Hoeksche Waard MC1 6 5 1 2 3 11 17 0
6 Pollux MC1 6 4 1 1 4 15 15 0
7 Voorne MC1 8 4 1 1 6 11 28 0

Uitslagenmatrix
  Leonidas MC2Pollux MC1Rotterdam MC4Dordrecht MC1Hoeksche Waard MC1IJssel MC1Voorne MC1
Leonidas MC2   4-2 3-1 4-1
Pollux MC1   5-0
Rotterdam MC4 3-3 3-2   2-1 3-3
Dordrecht MC1 1-2   3-1 2-0 0-0
Hoeksche Waard MC1 0-4 3-3   0-2 4-2
IJssel MC1 2-1 1-1 1-1   3-1
Voorne MC1 2-6 3-2 1-6 1-3  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Hoeksche Waard MC1 Voorne MC1 4-2 Definitief
.. Hoeksche Waard MC1 Leonidas MC2 0-4 Definitief
.. Rotterdam MC4 Dordrecht MC1 2-1 Definitief
.. Voorne MC1 Leonidas MC2 2-6 Definitief
.. Dordrecht MC1 IJssel MC1 2-0 Definitief
.. IJssel MC1 Rotterdam MC4 1-1 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Dordrecht MC1 Rotterdam MC4 1-2 Definitief
.. Voorne MC1 Pollux MC1 3-2 Definitief
.. Rotterdam MC4 Hoeksche Waard MC1 3-3 Definitief
.. IJssel MC1 Voorne MC1 3-1 Definitief
.. Dordrecht MC1 Hoeksche Waard MC1 3-1 Definitief
.. IJssel MC1 Pollux MC1 2-1 Definitief
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. Voorne MC1 IJssel MC1 1-3 Definitief
.. Voorne MC1 Dordrecht MC1 1-6 Definitief
.. Leonidas MC2 Pollux MC1 4-2 Definitief
.. Rotterdam MC4 Leonidas MC2 3-3 Definitief
.. Rotterdam MC4 Pollux MC1 3-2 Definitief
.. IJssel MC1 Dordrecht MC1 1-1 Definitief
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. Pollux MC1 IJssel MC1 5-0 Definitief
.. Hoeksche Waard MC1 IJssel MC1 0-2 Definitief
.. Hoeksche Waard MC1 Pollux MC1 3-3 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Leonidas MC2 Dordrecht MC1 3-1 Definitief
.. Dordrecht MC1 Voorne MC1 0-0 Definitief
.. Leonidas MC2 Voorne MC1 4-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Dordrecht MC1 Pollux MC1 14:50 Deetos Snel Hal
  Dordrecht MC1 Leonidas MC2 13:30 Deetos Snel Hal
  Hoeksche Waard MC1 Rotterdam MC4 10:10 Morgenstont, Sporthal De
  Pollux MC1 Leonidas MC2 14:10 Deetos Snel Hal
  Voorne MC1 Hoeksche Waard MC1 9:30 Morgenstont, Sporthal De
  Voorne MC1 Rotterdam MC4 10:50 Morgenstont, Sporthal De
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Hoeksche Waard MC1 Dordrecht MC1 12:10 Polderpoort, Sporthal de
  Leonidas MC2 IJssel MC1 13:30 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MC2 Rotterdam MC4 14:50 Leonidas Hockey Dome
  Pollux MC1 Hoeksche Waard MC1 11:30 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux MC1 Dordrecht MC1 12:50 Polderpoort, Sporthal de
  Rotterdam MC4 IJssel MC1 14:10 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  IJssel MC1 Hoeksche Waard MC1 16:50 Tienvoet, Sporthal De
  IJssel MC1 Leonidas MC2 16:10 Tienvoet, Sporthal De
  Leonidas MC2 Hoeksche Waard MC1 15:30 Tienvoet, Sporthal De
  Pollux MC1 Voorne MC1 14:10 Zijde, Sporthal De
  Pollux MC1 Rotterdam MC4 13:30 Zijde, Sporthal De
  Rotterdam MC4 Voorne MC1 14:50 Zijde, Sporthal De