Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 jan 46834 HV Victoria MB5

11:05 12:10 thuis Morgenstont, Sporthal De
  Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
27 jan 46922 HC Voorne MB5

35

10:25 11:30 uit Morgenstont, Sporthal De
  Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
2 feb 47044 R.H.V. Leonidas MB8

16:10 16:50 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
2 feb 47002 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB5

14:50 15:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
17 feb 47673 R.H.V. Leonidas MB8

20

14:20 15:10 uit Wielewaal, Sporthal
  Wielewaal, Sporthal
Brammertstraat 1
3084RV ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
17 feb 47594 HV Victoria MB5

20

15:00 15:50 uit Wielewaal, Sporthal
  Wielewaal, Sporthal
Brammertstraat 1
3084RV ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schiedam MB4 6 13 4 1 1 22 5 0
2 Voorne MB5 6 11 3 2 1 20 15 0
3 Dordrecht MB5 4 10 3 1 0 18 7 0
4 Leonidas MB8 4 6 2 0 2 8 8 0
5 Spijkenisse MB4 6 4 1 1 4 17 17 0
6 Victoria MB5 4 4 1 1 2 7 14 0
7 Hoeksche Waard MB4 6 3 1 0 5 8 34 0

Uitslagenmatrix
  Dordrecht MB5Voorne MB5Victoria MB5Hoeksche Waard MB4Spijkenisse MB4Leonidas MB8Schiedam MB4
Dordrecht MB5   4-3 5-1 6-0 3-3
Voorne MB5   4-4
Victoria MB5 2-2  
Hoeksche Waard MB4 1-5   2-11 0-5
Spijkenisse MB4 0-1 2-5  
Leonidas MB8 4-5 1-3 2-0   1-0
Schiedam MB4 6-1 5-0 3-0  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Voorne MB5 Spijkenisse MB4 4-4 Definitief
.. Schiedam MB4 Victoria MB5 6-1 Definitief
.. Leonidas MB8 Victoria MB5 1-3 Definitief
.. Leonidas MB8 Schiedam MB4 1-0 Definitief
.. Hoeksche Waard MB4 Voorne MB5 1-5 Definitief
.. Hoeksche Waard MB4 Spijkenisse MB4 2-11 Definitief
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
.. Schiedam MB4 Spijkenisse MB4 3-0 Definitief
.. Schiedam MB4 Hoeksche Waard MB4 5-0 Definitief
.. Spijkenisse MB4 Hoeksche Waard MB4 2-5 Definitief
.. Victoria MB5 Voorne MB5 2-2 Definitief
.. Dordrecht MB5 Victoria MB5 5-1 Definitief
.. Dordrecht MB5 Voorne MB5 4-3 Definitief
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. Leonidas MB8 Voorne MB5 4-5 Definitief
.. Spijkenisse MB4 Voorne MB5 0-1 Definitief
.. Leonidas MB8 Spijkenisse MB4 2-0 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Hoeksche Waard MB4 Schiedam MB4 0-5 Definitief
.. Dordrecht MB5 Schiedam MB4 3-3 Definitief
.. Dordrecht MB5 Hoeksche Waard MB4 6-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Spijkenisse MB4 Dordrecht MB5 15:40 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria MB5 Dordrecht MB5 15:00 Topsportcentrum Rotterdam
  Victoria MB5 Spijkenisse MB4 16:20 Topsportcentrum Rotterdam
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Dordrecht MB5 Spijkenisse MB4 15:30 Deetos Snel Hal
  Hoeksche Waard MB4 Victoria MB5 12:10 Morgenstont, Sporthal De
  Leonidas MB8 Dordrecht MB5 16:50 Deetos Snel Hal
  Spijkenisse MB4 Leonidas MB8 16:10 Deetos Snel Hal
  Voorne MB5 Hoeksche Waard MB4 11:30 Morgenstont, Sporthal De
  Voorne MB5 Victoria MB5 12:50 Morgenstont, Sporthal De
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Dordrecht MB5 Leonidas MB8 16:10 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard MB4 Leonidas MB8 16:50 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard MB4 Dordrecht MB5 15:30 Tienvoet, Sporthal De
  Spijkenisse MB4 Schiedam MB4 11:45 Akkers, Sporthal De
  Spijkenisse MB4 Victoria MB5 13:05 Akkers, Sporthal De
  Victoria MB5 Schiedam MB4 12:25 Akkers, Sporthal De
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Schiedam MB4 Leonidas MB8 17:50 Willem-Alexander hal
  Schiedam MB4 Voorne MB5 16:30 Willem-Alexander hal
  Voorne MB5 Leonidas MB8 17:10 Willem-Alexander hal
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Leonidas MB8 Hoeksche Waard MB4 15:10 Wielewaal, Sporthal
  Schiedam MB4 Dordrecht MB5 13:20 Willem-Alexander hal
  Victoria MB5 Leonidas MB8 14:30 Wielewaal, Sporthal
  Victoria MB5 Hoeksche Waard MB4 15:50 Wielewaal, Sporthal
  Voorne MB5 Schiedam MB4 12:00 Willem-Alexander hal
  Voorne MB5 Dordrecht MB5 12:40 Willem-Alexander hal