Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 46841 R.G.H.C. Tempo '34 MB2

16:05 16:55 thuis Zevenkampse Ring, Sporthal
  Zevenkampse Ring, Sporthal
Zevenkampse Ring 301
3068HG ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
26 jan 46926 OMHC MB2

20

15:25 16:15 uit Zevenkampse Ring, Sporthal
  Zevenkampse Ring, Sporthal
Zevenkampse Ring 301
3068HG ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
3 feb 47677 HC Capelle MB12

20

14:20 15:10 uit Wielewaal, Sporthal
  Wielewaal, Sporthal
Brammertstraat 1
3084RV ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
3 feb 47622 R.G.H.C. Tempo '34 MB2

20

15:00 15:50 uit Wielewaal, Sporthal
  Wielewaal, Sporthal
Brammertstraat 1
3084RV ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
16 feb 47965 Hockeyclub Schouwen Duiveland MB1

0

13:30 14:00 uit Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
 
16 feb 48059 HC Schiedam MB2

14:10 14:40 thuis Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schiedam MB2 6 13 4 1 1 20 6 0
2 Victoria MB3 6 11 3 2 1 18 11 0
3 Hoeksche Waard MB2 6 11 3 2 1 14 13 0
4 Ommoord MB2 4 6 2 0 2 11 11 0
5 HSD MB1 4 4 1 1 2 10 13 0
6 Tempo '34 MB2 6 4 1 1 4 13 20 0
7 Capelle MB12 4 1 0 1 3 6 18 0

Uitslagenmatrix
  Tempo '34 MB2Victoria MB3Ommoord MB2Hoeksche Waard MB2Capelle MB12HSD MB1Schiedam MB2
Tempo '34 MB2   2-4 1-5
Victoria MB3 3-1   2-2 2-3
Ommoord MB2 1-4  
Hoeksche Waard MB2 3-6 3-1   2-2 3-2
Capelle MB12 1-6   1-7
HSD MB1 3-3 2-5 3-2  
Schiedam MB2 4-0 1-1 0-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. HSD MB1 Tempo '34 MB2 3-3 Definitief
.. Tempo '34 MB2 Ommoord MB2 2-4 Definitief
.. Schiedam MB2 Hoeksche Waard MB2 0-1 Definitief
.. Schiedam MB2 Victoria MB3 1-1 Definitief
.. Victoria MB3 Hoeksche Waard MB2 2-2 Definitief
.. HSD MB1 Ommoord MB2 2-5 Definitief
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. HSD MB1 Capelle MB12 3-2 Definitief
.. Hoeksche Waard MB2 HSD MB1 3-2 Definitief
.. Hoeksche Waard MB2 Capelle MB12 2-2 Definitief
.. Tempo '34 MB2 Schiedam MB2 1-5 Definitief
.. Victoria MB3 Tempo '34 MB2 3-1 Definitief
.. Victoria MB3 Schiedam MB2 2-3 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Hoeksche Waard MB2 Victoria MB3 3-6 Definitief
.. Ommoord MB2 Victoria MB3 1-4 Definitief
.. Hoeksche Waard MB2 Ommoord MB2 3-1 Definitief
.. Schiedam MB2 Tempo '34 MB2 4-0 Definitief
.. Capelle MB12 Tempo '34 MB2 1-6 Definitief
.. Capelle MB12 Schiedam MB2 1-7 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Capelle MB12 HSD MB1 15:20 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  HSD MB1 Victoria MB3 14:00 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Hoeksche Waard MB2 Tempo '34 MB2 16:55 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Ommoord MB2 Tempo '34 MB2 17:35 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Ommoord MB2 Hoeksche Waard MB2 16:15 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Victoria MB3 Capelle MB12 14:40 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Capelle MB12 Hoeksche Waard MB2 15:10 Wielewaal, Sporthal
  Ommoord MB2 HSD MB1 12:10 Hofstede, Sporthal De
  Ommoord MB2 Schiedam MB2 11:30 Hofstede, Sporthal De
  Schiedam MB2 HSD MB1 12:50 Hofstede, Sporthal De
  Tempo '34 MB2 Hoeksche Waard MB2 15:50 Wielewaal, Sporthal
  Tempo '34 MB2 Capelle MB12 14:30 Wielewaal, Sporthal
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Ommoord MB2 Capelle MB12 14:40 Willem-Alexander hal
  Schiedam MB2 Ommoord MB2 14:00 Willem-Alexander hal
  Schiedam MB2 Capelle MB12 15:20 Willem-Alexander hal
  Tempo '34 MB2 Victoria MB3 14:50 Rhoon, Sporthal
  Tempo '34 MB2 HSD MB1 13:30 Rhoon, Sporthal
  Victoria MB3 HSD MB1 14:10 Rhoon, Sporthal
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  HSD MB1 Hoeksche Waard MB2 14:00 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  HSD MB1 Schiedam MB2 15:20 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
  Hoeksche Waard MB2 Schiedam MB2 14:40 Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Capelle MB12 Ommoord MB2 16:50 Schenkel, Sporthal
  Capelle MB12 Victoria MB3 15:30 Schenkel, Sporthal
  Victoria MB3 Ommoord MB2 16:10 Schenkel, Sporthal