Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
20 jan 49788 Dordrechtse Mixed Hockey Club MA3

0

13:15 13:45 uit Lockhorst, Sporthal De
  Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
 
20 jan 49327 HC Waddinxveen MA1

13:55 14:25 thuis Lockhorst, Sporthal De
  Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
 
27 jan 49648 Goudse MHC MA4

35

13:45 14:50 uit Sporthoeve, Sporthal de
  Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
 
27 jan 49073 HC Schiedam MA4

35

13:05 14:10 uit Sporthoeve, Sporthal de
  Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
 
3 feb 49509 Goudse MHC MA4

14:10 14:50 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
3 feb 48990 VMHC Pollux MA2

10

12:50 13:30 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
10 feb 50054 HC Schiedam MA4

11:05 12:10 thuis Sporthoeve, Sporthal de
  Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
 
10 feb 49576 HC Waddinxveen MA1

35

10:25 11:30 uit Sporthoeve, Sporthal de
  Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
 
16 feb 49271 Dordrechtse Mixed Hockey Club MA3

17:15 18:10 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
16 feb 49122 R.H.V. Leonidas MA7

25

17:55 18:50 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schiedam MA4 6 16 5 1 0 27 9 0
2 Gouda MA4 6 10 3 1 2 13 7 0
3 Pollux MA2 4 8 2 2 0 15 11 0
4 Waddinxveen MA1 4 7 2 1 1 8 3 0
5 Leonidas MA7 8 7 2 1 5 14 21 0
6 Dordrecht MA3 6 3 1 0 5 4 25 0
7 Hoeksche Waard MA3 2 0 0 0 2 2 7 0

Uitslagenmatrix
  Dordrecht MA3Pollux MA2Waddinxveen MA1Gouda MA4Hoeksche Waard MA3Schiedam MA4Leonidas MA7
Dordrecht MA3   1-0 1-5 0-4
Pollux MA2 4-1  
Waddinxveen MA1   2-0
Gouda MA4 6-0 2-2   2-0
Hoeksche Waard MA3 2-3   0-4
Schiedam MA4 6-1 5-5 2-0   5-0
Leonidas MA7 3-3 0-4 1-3 2-4  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Waddinxveen MA1 Gouda MA4 2-0 Definitief
.. Leonidas MA7 Waddinxveen MA1 0-4 Definitief
.. Leonidas MA7 Gouda MA4 1-3 Definitief
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Schiedam MA4 Dordrecht MA3 6-1 Definitief
.. Schiedam MA4 Pollux MA2 5-5 Definitief
.. Pollux MA2 Dordrecht MA3 4-1 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Dordrecht MA3 Waddinxveen MA1 1-0 Definitief
.. Gouda MA4 Waddinxveen MA1 2-2 Definitief
.. Leonidas MA7 Pollux MA2 3-3 Definitief
.. Hoeksche Waard MA3 Leonidas MA7 0-4 Definitief
.. Gouda MA4 Dordrecht MA3 6-0 Definitief
.. Hoeksche Waard MA3 Pollux MA2 2-3 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Schiedam MA4 Gouda MA4 2-0 Definitief
.. Gouda MA4 Leonidas MA7 2-0 Definitief
.. Schiedam MA4 Leonidas MA7 5-0 Definitief
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. Dordrecht MA3 Schiedam MA4 1-5 Definitief
.. Leonidas MA7 Schiedam MA4 2-4 Definitief
.. Dordrecht MA3 Leonidas MA7 0-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Dordrecht MA3 Hoeksche Waard MA3 13:45 Lockhorst, Sporthal De
  Hoeksche Waard MA3 Waddinxveen MA1 14:25 Lockhorst, Sporthal De
  Waddinxveen MA1 Dordrecht MA3 15:05 Lockhorst, Sporthal De
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Pollux MA2 Leonidas MA7 11:40 Dreef, Sporthal De
  Waddinxveen MA1 Leonidas MA7 11:00 Dreef, Sporthal De
  Waddinxveen MA1 Pollux MA2 12:20 Dreef, Sporthal De
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Gouda MA4 Hoeksche Waard MA3 14:50 Sporthoeve, Sporthal de
  Gouda MA4 Schiedam MA4 13:30 Sporthoeve, Sporthal de
  Schiedam MA4 Hoeksche Waard MA3 14:10 Sporthoeve, Sporthal de
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Hoeksche Waard MA3 Gouda MA4 14:50 Tienvoet, Sporthal De
  Pollux MA2 Gouda MA4 14:10 Tienvoet, Sporthal De
  Pollux MA2 Hoeksche Waard MA3 13:30 Tienvoet, Sporthal De
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Dordrecht MA3 Pollux MA2 13:05 Lockhorst, Sporthal De
  Dordrecht MA3 Gouda MA4 11:45 Lockhorst, Sporthal De
  Gouda MA4 Pollux MA2 12:25 Lockhorst, Sporthal De
  Hoeksche Waard MA3 Schiedam MA4 12:10 Sporthoeve, Sporthal de
  Waddinxveen MA1 Schiedam MA4 12:50 Sporthoeve, Sporthal de
  Waddinxveen MA1 Hoeksche Waard MA3 11:30 Sporthoeve, Sporthal de
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  Hoeksche Waard MA3 Dordrecht MA3 18:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MA7 Dordrecht MA3 17:30 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MA7 Hoeksche Waard MA3 18:50 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Pollux MA2 Schiedam MA4 13:30 West, Sportcentrum
  Pollux MA2 Waddinxveen MA1 14:50 West, Sportcentrum
  Schiedam MA4 Waddinxveen MA1 14:10 West, Sportcentrum