Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 jan 43365 G.H.C. RAPID JC3

13:15 14:10 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
19 jan 43382 R.H.V. Leonidas JC4

13:55 14:50 thuis Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
26 jan 43451 R.H.V. Leonidas JC4

25

15:15 16:10 uit Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
26 jan 43485 VMHC Pollux JC2

25

15:55 16:50 uit Polderpoort, Sporthal de
  Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
3 feb 43257 HC Delfshaven JC1

25

12:35 13:30 uit West, Sportcentrum
  West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
3 feb 43246 Hockeyclub Barendrecht JC3

13:15 14:10 thuis West, Sportcentrum
  West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
9 feb 43179 Hockeyclub Barendrecht JC3

10

12:10 12:50 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
9 feb 43144 HCGO JC1

10:50 11:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
17 feb 43671 VMHC Pollux JC2

16:10 16:50 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
17 feb 43654 HC Delfshaven JC1

14:50 15:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas JC4 6 15 5 0 1 31 7 0
2 Barendrecht JC3 6 9 3 0 3 19 15 0
3 Rapid JC3 4 7 2 1 1 10 11 0
4 Hoeksche Waard JC2 2 6 2 0 0 11 1 0
5 Delfshaven JC1 2 3 1 0 1 6 5 0
6 Pollux JC2 4 3 1 0 3 5 13 0
7 Goeree Overflakkee JC1 6 1 0 1 5 4 34 0

Uitslagenmatrix
  Barendrecht JC3Leonidas JC4Hoeksche Waard JC2Pollux JC2Rapid JC3Goeree Overflakkee JC1Delfshaven JC1
Barendrecht JC3   0-3 4-1 2-3 6-1
Leonidas JC4 3-4   7-0
Hoeksche Waard JC2  
Pollux JC2 4-3 0-3   0-3
Rapid JC3 1-6   3-3
Goeree Overflakkee JC1 0-10 0-5  
Delfshaven JC1 3-5 3-0  

Uitslagen
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Barendrecht JC3 Pollux JC2 4-1 Definitief
.. Barendrecht JC3 Rapid JC3 2-3 Definitief
.. Delfshaven JC1 Leonidas JC4 3-5 Definitief
.. Delfshaven JC1 Goeree Overflakkee JC1 3-0 Definitief
.. Leonidas JC4 Goeree Overflakkee JC1 7-0 Definitief
.. Pollux JC2 Rapid JC3 0-3 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Goeree Overflakkee JC1 Leonidas JC4 0-10 Definitief
.. Barendrecht JC3 Goeree Overflakkee JC1 6-1 Definitief
.. Barendrecht JC3 Leonidas JC4 0-3 Definitief
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. Pollux JC2 Leonidas JC4 0-3 Definitief
.. Pollux JC2 Barendrecht JC3 4-3 Definitief
.. Rapid JC3 Hoeksche Waard JC2 1-6 Definitief
.. Rapid JC3 Goeree Overflakkee JC1 3-3 Definitief
.. Goeree Overflakkee JC1 Hoeksche Waard JC2 0-5 Definitief
.. Leonidas JC4 Barendrecht JC3 3-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 19 JANUARI 2019
  Goeree Overflakkee JC1 Delfshaven JC1 11:20 Staver, Sporthal de
  Hoeksche Waard JC2 Rapid JC3 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Hoeksche Waard JC2 Leonidas JC4 14:50 Leonidas Hockey Dome
  Pollux JC2 Goeree Overflakkee JC1 10:00 Staver, Sporthal de
  Pollux JC2 Delfshaven JC1 10:40 Staver, Sporthal de
  Rapid JC3 Leonidas JC4 13:30 Leonidas Hockey Dome
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Barendrecht JC3 Delfshaven JC1 14:40 Hoefslag, Sporthal De
  Leonidas JC4 Hoeksche Waard JC2 16:10 Polderpoort, Sporthal de
  Leonidas JC4 Pollux JC2 15:30 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux JC2 Hoeksche Waard JC2 16:50 Polderpoort, Sporthal de
  Rapid JC3 Barendrecht JC3 14:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid JC3 Delfshaven JC1 15:20 Hoefslag, Sporthal De
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Goeree Overflakkee JC1 Rapid JC3 13:20 Grutterswei, sc De
  Goeree Overflakkee JC1 Pollux JC2 12:00 Grutterswei, sc De
  Rapid JC3 Pollux JC2 12:40 Grutterswei, sc De
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Delfshaven JC1 Barendrecht JC3 14:50 West, Sportcentrum
  Delfshaven JC1 Hoeksche Waard JC2 13:30 West, Sportcentrum
  Hoeksche Waard JC2 Barendrecht JC3 14:10 West, Sportcentrum
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Barendrecht JC3 Hoeksche Waard JC2 12:50 Tienvoet, Sporthal De
  Delfshaven JC1 Rapid JC3 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Goeree Overflakkee JC1 Barendrecht JC3 12:10 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard JC2 Goeree Overflakkee JC1 11:30 Tienvoet, Sporthal De
  Leonidas JC4 Delfshaven JC1 13:30 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas JC4 Rapid JC3 14:50 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Delfshaven JC1 Pollux JC2 16:10 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard JC2 Pollux JC2 16:50 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard JC2 Delfshaven JC1 15:30 Tienvoet, Sporthal De