Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
20 jan 43269 Hockey Club Rotterdam JC4

10:50 11:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
20 jan 43286 Dordrechtse Mixed Hockey Club JC2

12:10 12:50 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
27 jan 43694 OMHC JC2

11:15 12:10 thuis West, Sportcentrum
  West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
27 jan 43657 Hockey Club Rotterdam JC4

25

10:35 11:30 uit West, Sportcentrum
  West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
3 feb 43225 G.H.C. RAPID JC2

35

10:55 12:00 uit Hoefslag, Sporthal De
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
3 feb 43201 R.H.V. Leonidas JC2

11:35 12:40 thuis Hoefslag, Sporthal De
  Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
10 feb 43434 Hockeyclub Barendrecht JC2

0

14:20 14:50 uit Bongerd, Sporthal de
  Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
10 feb 43401 OMHC JC2

0

13:40 14:10 uit Bongerd, Sporthal de
  Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dordrecht JC2 6 18 6 0 0 37 7 0
2 Rotterdam JC4 4 9 3 0 1 13 4 0
3 Barendrecht JC2 4 7 2 1 1 14 9 0
4 Hoeksche Waard JC1 4 7 2 1 1 15 15 0
5 Rapid JC2 6 6 2 0 4 13 24 0
6 Ommoord JC2 6 6 2 0 4 10 22 0
7 Leonidas JC2 6 0 0 0 6 7 28 0

Uitslagenmatrix
  Hoeksche Waard JC1Leonidas JC2Dordrecht JC2Barendrecht JC2Rotterdam JC4Ommoord JC2Rapid JC2
Hoeksche Waard JC1   2-2 7-2
Leonidas JC2 3-4   0-7 1-7 0-2
Dordrecht JC2 8-2 4-1   10-2
Barendrecht JC2   3-2
Rotterdam JC4  
Ommoord JC2 4-2 1-3 0-2   1-5
Rapid JC2 1-5 4-2 1-7 0-2  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Ommoord JC2 Rotterdam JC4 0-2 Definitief
.. Rapid JC2 Rotterdam JC4 1-7 Definitief
.. Rapid JC2 Ommoord JC2 0-2 Definitief
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Leonidas JC2 Dordrecht JC2 0-7 Definitief
.. Dordrecht JC2 Hoeksche Waard JC1 8-2 Definitief
.. Leonidas JC2 Hoeksche Waard JC1 3-4 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Ommoord JC2 Rapid JC2 1-5 Definitief
.. Ommoord JC2 Dordrecht JC2 1-3 Definitief
.. Barendrecht JC2 Rotterdam JC4 3-2 Definitief
.. Leonidas JC2 Barendrecht JC2 1-7 Definitief
.. Leonidas JC2 Rotterdam JC4 0-2 Definitief
.. Rapid JC2 Dordrecht JC2 1-5 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Dordrecht JC2 Ommoord JC2 10-2 Definitief
.. Hoeksche Waard JC1 Rapid JC2 7-2 Definitief
.. Hoeksche Waard JC1 Barendrecht JC2 2-2 Definitief
.. Rapid JC2 Barendrecht JC2 4-2 Definitief
.. Dordrecht JC2 Leonidas JC2 4-1 Definitief
.. Ommoord JC2 Leonidas JC2 4-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Barendrecht JC2 Leonidas JC2 14:50 Bongerd, Sporthal de
  Barendrecht JC2 Ommoord JC2 13:30 Bongerd, Sporthal de
  Hoeksche Waard JC1 Rotterdam JC4 11:30 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard JC1 Dordrecht JC2 12:50 Tienvoet, Sporthal De
  Leonidas JC2 Ommoord JC2 14:10 Bongerd, Sporthal de
  Rotterdam JC4 Dordrecht JC2 12:10 Tienvoet, Sporthal De
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Barendrecht JC2 Rapid JC2 13:40 Oranje Wit Hal
  Dordrecht JC2 Barendrecht JC2 13:00 Oranje Wit Hal
  Dordrecht JC2 Rapid JC2 14:20 Oranje Wit Hal
  Hoeksche Waard JC1 Ommoord JC2 12:10 West, Sportcentrum
  Rotterdam JC4 Hoeksche Waard JC1 11:30 West, Sportcentrum
  Rotterdam JC4 Ommoord JC2 12:50 West, Sportcentrum
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Barendrecht JC2 Dordrecht JC2 12:10 Oostervant, Sporthal
  Dordrecht JC2 Rotterdam JC4 12:50 Oostervant, Sporthal
  Hoeksche Waard JC1 Leonidas JC2 12:40 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid JC2 Leonidas JC2 13:20 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid JC2 Hoeksche Waard JC1 12:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rotterdam JC4 Barendrecht JC2 11:30 Oostervant, Sporthal
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Barendrecht JC2 Hoeksche Waard JC1 14:50 Bongerd, Sporthal de
  Leonidas JC2 Rapid JC2 12:00 Hoefslag, Sporthal De
  Ommoord JC2 Hoeksche Waard JC1 14:10 Bongerd, Sporthal de
  Ommoord JC2 Barendrecht JC2 13:30 Bongerd, Sporthal de
  Rotterdam JC4 Leonidas JC2 12:40 Hoefslag, Sporthal De
  Rotterdam JC4 Rapid JC2 13:20 Hoefslag, Sporthal De