Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 jan 48681 HV Westland JA1

10

16:10 16:50 uit Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
27 jan 48487 HC Capelle JA1

14:50 15:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
9 feb 48675 Goudse MHC JA1

14:50 15:30 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
9 feb 48381 G.H.C. RAPID JA1

16:10 16:50 thuis Tienvoet, Sporthal De
  Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
17 feb 48591 HC Capelle JA1

35

13:05 14:10 uit Verburch/ Jan van der Valkhal
  Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
 
17 feb 48379 HDS JA1

35

12:25 13:30 uit Verburch/ Jan van der Valkhal
  Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gouda JA1 8 21 7 0 1 27 18 0
2 Rapid JA1 6 12 4 0 2 24 18 0
3 Pollux JA1 6 10 3 1 2 21 19 0
4 HDS JA1 6 9 3 0 3 21 12 0
5 Westland JA1 4 6 2 0 2 8 9 0
6 Hoeksche Waard JA1 6 4 1 1 4 20 27 0
7 Capelle JA1 6 0 0 0 6 13 31 0

Uitslagenmatrix
  Capelle JA1HDS JA1Hoeksche Waard JA1Pollux JA1Westland JA1Gouda JA1Rapid JA1
Capelle JA1   0-6 2-4 1-5
HDS JA1   3-4 3-0 4-5 1-2
Hoeksche Waard JA1 1-4   3-5 2-5
Pollux JA1 5-4 3-3   3-4
Westland JA1   3-2
Gouda JA1 5-4 4-3 2-1 2-0  
Rapid JA1 6-2 6-8 1-3  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Hoeksche Waard JA1 Pollux JA1 3-5 Definitief
.. Capelle JA1 Gouda JA1 2-4 Definitief
.. Rapid JA1 Capelle JA1 6-2 Definitief
.. HDS JA1 Pollux JA1 3-4 Definitief
.. Rapid JA1 Gouda JA1 1-3 Definitief
.. Hoeksche Waard JA1 HDS JA1 1-4 Definitief
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Gouda JA1 Pollux JA1 2-1 Definitief
.. Gouda JA1 Capelle JA1 5-4 Definitief
.. Pollux JA1 Capelle JA1 5-4 Definitief
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. HDS JA1 Westland JA1 3-0 Definitief
.. Westland JA1 Gouda JA1 3-2 Definitief
.. HDS JA1 Gouda JA1 4-5 Definitief
ZONDAG 6 JANUARI 2019
.. Rapid JA1 Hoeksche Waard JA1 6-8 Definitief
.. Pollux JA1 Rapid JA1 3-4 Definitief
.. Pollux JA1 Hoeksche Waard JA1 3-3 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Gouda JA1 Hoeksche Waard JA1 4-3 Definitief
.. Capelle JA1 Rapid JA1 1-5 Definitief
.. HDS JA1 Rapid JA1 1-2 Definitief
.. Gouda JA1 Westland JA1 2-0 Definitief
.. Hoeksche Waard JA1 Westland JA1 2-5 Definitief
.. Capelle JA1 HDS JA1 0-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Rapid JA1 HDS JA1 16:10 Westlandia/ Balleringhal
  Westland JA1 Rapid JA1 16:50 Westlandia/ Balleringhal
  Westland JA1 HDS JA1 15:30 Westlandia/ Balleringhal
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Capelle JA1 Westland JA1 16:10 Tienvoet, Sporthal De
  Gouda JA1 HDS JA1 17:40 Polderpoort, Sporthal de
  Hoeksche Waard JA1 Capelle JA1 15:30 Tienvoet, Sporthal De
  Pollux JA1 Gouda JA1 17:00 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux JA1 HDS JA1 18:20 Polderpoort, Sporthal de
  Westland JA1 Hoeksche Waard JA1 16:50 Tienvoet, Sporthal De
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Pollux JA1 Westland JA1 14:40 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid JA1 Pollux JA1 14:00 Hoefslag, Sporthal De
  Rapid JA1 Westland JA1 15:20 Hoefslag, Sporthal De
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Capelle JA1 Pollux JA1 14:10 Sosef sporthal
  Gouda JA1 Rapid JA1 16:10 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard JA1 Gouda JA1 15:30 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard JA1 Rapid JA1 16:50 Tienvoet, Sporthal De
  Westland JA1 Pollux JA1 14:50 Sosef sporthal
  Westland JA1 Capelle JA1 13:30 Sosef sporthal
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Capelle JA1 Hoeksche Waard JA1 14:10 Verburch/ Jan van der Valkhal
  HDS JA1 Capelle JA1 14:50 Verburch/ Jan van der Valkhal
  HDS JA1 Hoeksche Waard JA1 13:30 Verburch/ Jan van der Valkhal