Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

wo 17  Eten op de Club
wo 15  Eten op de Club
zo 19  Roparun event
zo 19  Hoeksche Health Day
za 25  E-Feest
wo 5  Centrale training E jeugd meisjes
zo 9  Pink Sevens Toernooi 2019
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl



woensdag 20 maart 2019 
16:30 - 18:30  Ouders van Fenna Vos ME5 - Zaal Bardienst 
17:00 - 19:00  Max Scheerhoorn Bardienst 
18:30 - 22:30  Ouders van Tom Hoorweg JA1 - Zaal Barhoofd 


donderdag 21 maart 2019 
20:30 - 23:45  Pascale de Rooij MA2 - Zaal Barhoofd 


vrijdag 22 maart 2019 
15:30 - 17:30  Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders van Sam Feelders MB3 - Zaal Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders van Maxime van Maren MF2 - Zaal Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders van Milan Donkers JC1 - Zaal Bardienst 
20:00 - 00:00  Pascale de Rooij MA2 - Zaal Barhoofd 


zaterdag 23 maart 2019 
08:00 - 10:00  Pascale de Rooij MA2 - Zaal Bardienst 
09:30 - 11:30  Ouders van Nina Penninkhof MD2 - Zaal Bardienst 
11:15 - 13:15  Mila Konings Bardienst 
13:00 - 15:00  Ouders van Sanne Veerman MB2 - Zaal Bardienst 
15:00 - 17:00  Pascale de Rooij MA2 - Zaal Bardienst 
08:00 - 12:00  Mila Konings Barhoofd 
10:30 - 13:30  Luna van der Hoeven Barhoofd 
13:00 - 17:00  Luna van der Hoeven Barhoofd 


zondag 24 maart 2019 
10:00 - 12:45  Luna van der Hoeven Bardienst 
12:45 - 14:45  Pascale de Rooij MA2 - Zaal Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders van Claire Hogerbrug MA2 - Zaal Bardienst 


woensdag 27 maart 2019 
16:30 - 18:30  Ouders van Fenna Vos ME5 - Zaal Bardienst 
17:00 - 19:00  Max Scheerhoorn Bardienst 


donderdag 28 maart 2019 
20:30 - 23:45  Luna van der Hoeven Barhoofd 


vrijdag 29 maart 2019 
15:30 - 17:30  Tessa Schilperoort Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders van Tom van Merriënboer JF1 - Zaal Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders van Maxime van Maren MF2 - Zaal Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders van Milan Donkers JC1 - Zaal Bardienst 
20:00 - 00:00  Pascale de Rooij MA2 - Zaal Barhoofd 


zaterdag 30 maart 2019 
08:00 - 10:00  Bardienst 
09:30 - 11:30  Ouders van Britt Warnar MD4 - Zaal Bardienst 
11:15 - 13:15  Ouders van Lotte de Waaij MD5 - Zaal Bardienst 
13:00 - 15:00  Luna van der Hoeven Bardienst 
14:45 - 16:45  Bardienst 
16:00 - 18:00  Luna van der Hoeven Bardienst 
08:00 - 12:00  Ouders van Alec Gielbert JA2 - Zaal Barhoofd 
11:45 - 14:45  Mila Konings Barhoofd 
14:30 - 18:00  Mila Konings Barhoofd 


zondag 31 maart 2019 
10:00 - 17:00  Ouders van Rebecca Greyn MA2 - Zaal Barhoofd 
13:00 - 17:00  Ouders van Claire Hogerbrug MA2 - Zaal Barhoofd 


woensdag 3 april 2019 
16:30 - 18:30  Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders van Stella Karbaat M8E3 - Zaal Bardienst 


donderdag 4 april 2019 
20:30 - 23:45  Luna van der Hoeven Barhoofd 


vrijdag 5 april 2019 
15:30 - 17:30  Petra Frieswijk Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders van Isa Hus MF4 - Zaal Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders van Feline Haan MF2 - Zaal Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders van Fee Koppenaal MF1 - Zaal Bardienst 
20:00 - 00:00  Luna van der Hoeven Barhoofd 


zaterdag 6 april 2019 
08:00 - 10:00  Bardienst 
09:30 - 11:30  Pascale de Rooij MA2 - Zaal Bardienst 
11:15 - 13:15  Pascale de Rooij MA2 - Zaal Bardienst 
13:00 - 15:00  Ouders van Jolaine van Wijk Bardienst 
14:45 - 16:45  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
08:00 - 12:00  Ouders van Jolaine van Wijk Barhoofd 
11:45 - 14:45  Mila Konings Barhoofd 
14:30 - 18:00  Mila Konings Barhoofd 


zondag 7 april 2019 
10:00 - 12:00  Pascale de Rooij MA2 - Zaal Bardienst 
13:30 - 15:30  Bardienst 
15:30 - 17:30  Bardienst 
09:00 - 13:00  Barhoofd 
12:30 - 17:00  Pascale de Rooij MA2 - Zaal Barhoofd 
14:00 - 17:00  Ouders van Claire Hogerbrug MA2 - Zaal Barhoofd 


woensdag 10 april 2019 
16:30 - 18:30  Karin van As-kraal Bardienst 
17:00 - 19:00  Bardienst 


donderdag 11 april 2019 
20:30 - 23:45  Barhoofd 


vrijdag 12 april 2019 
15:30 - 17:30  Ouders van Julie de Jager MF3 - Zaal Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders van Cas van Dommele JF1 - Zaal Bardienst 
16:30 - 18:30  Petra Frieswijk Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders van Olivia Stolk MD5 - Zaal Bardienst 
20:00 - 00:00  Barhoofd 


zaterdag 13 april 2019 
08:00 - 10:00  Bardienst 
09:30 - 11:30  Kyra Hokke Bardienst 
11:15 - 13:15  Bardienst 
13:00 - 15:00  Ouders van Senna Boot MC4 - Zaal Bardienst 
14:45 - 16:45  Luna van der Hoeven Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
08:00 - 12:00  Barhoofd 
11:45 - 14:45  Luna van der Hoeven Barhoofd 
14:30 - 18:00  Barhoofd 


zondag 14 april 2019 
10:00 - 12:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:30 - 15:30  Bardienst 
15:30 - 17:30  Bardienst 


woensdag 17 april 2019 
16:30 - 18:30  Ouders van Sam Feelders MB3 - Zaal Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders van Stella Karbaat M8E3 - Zaal Bardienst 
18:30 - 22:30  Barhoofd 


donderdag 18 april 2019 
20:30 - 23:45  Barhoofd 


vrijdag 19 april 2019 
15:30 - 17:30  Ouders van Maeke Berghout Bardienst 
16:00 - 18:00  Gera Leijdens Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders van Meike Plantinga ME5 - Zaal Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
20:00 - 00:00  Barhoofd 


zaterdag 20 april 2019 
08:00 - 10:00  Bardienst 
09:30 - 11:30  Bardienst 
11:15 - 13:15  Bardienst 
13:00 - 15:00  Bardienst 
14:45 - 16:45  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
08:00 - 12:00  Barhoofd 
11:45 - 14:45  Barhoofd 
14:30 - 18:00  Barhoofd 


zondag 21 april 2019 
10:00 - 12:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:30 - 15:30  Bardienst 
15:30 - 17:30  Bardienst 


woensdag 24 april 2019 
16:30 - 18:30  Bardienst 
17:00 - 19:00  Bardienst 


donderdag 25 april 2019 
20:30 - 23:45  Barhoofd 


vrijdag 26 april 2019 
15:30 - 17:30  Tessa Schilperoort Bardienst 
16:00 - 18:00  Lisanne Wervers Bardienst 
16:30 - 18:30  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
20:00 - 00:00  Barhoofd 


zaterdag 27 april 2019 
08:00 - 10:00  Bardienst 
09:30 - 11:30  Bardienst 
11:15 - 13:15  Bardienst 
13:00 - 15:00  Bardienst 
14:45 - 16:45  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
08:00 - 12:00  Barhoofd 
11:45 - 14:45  Barhoofd 
14:30 - 18:00  Barhoofd 


zondag 28 april 2019 
10:00 - 12:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:30 - 15:30  Bardienst 
15:30 - 17:30  Bardienst 


woensdag 1 mei 2019 
16:30 - 18:30  Bardienst 
17:00 - 19:00  Bardienst 


donderdag 2 mei 2019 
20:30 - 23:45  Barhoofd 


vrijdag 3 mei 2019 
15:30 - 17:30  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 18:30  Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders van Nathalie Wols MF1 - Zaal Bardienst 
20:00 - 00:00  Barhoofd 


woensdag 8 mei 2019 
16:30 - 18:30  Bardienst 
17:00 - 19:00  Bardienst 


donderdag 9 mei 2019 
20:30 - 23:45  Barhoofd 


vrijdag 10 mei 2019 
15:30 - 17:30  Ouders van Annika Huizer MB2 - Zaal Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 18:30  Petra Frieswijk Bardienst 
18:00 - 20:00  Michiel Smits Bardienst 
20:00 - 00:00  Barhoofd 


woensdag 15 mei 2019 
16:30 - 18:30  Elze Revelman Bardienst 
17:00 - 19:00  Daphne Krebbers Bardienst 
18:30 - 22:30  Barhoofd 


donderdag 16 mei 2019 
20:30 - 23:45  Barhoofd 


vrijdag 17 mei 2019 
15:30 - 17:30  Ouders van Julie de Jager MF3 - Zaal Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders van Sophie van Rijswijk MF4 - Zaal Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders van Feline Haan MF2 - Zaal Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders van Nathalie Wols MF1 - Zaal Bardienst 
20:00 - 00:00  Barhoofd 


zondag 19 mei 2019 
09:00 - 13:00  Barhoofd 
09:00 - 13:00  Barhoofd 
12:30 - 17:00  Barhoofd 
12:30 - 17:00  Barhoofd 
14:00 - 17:00  Barhoofd 
14:00 - 17:00  Barhoofd 


woensdag 22 mei 2019 
16:30 - 18:30  Daphne Krebbers Bardienst 
17:00 - 19:00  Elze Revelman Bardienst 


donderdag 23 mei 2019 
20:30 - 23:45  Barhoofd 


vrijdag 24 mei 2019 
15:30 - 17:30  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders van Lieke Burke MF2 - Zaal Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders van Colin Stolk JC1 - Zaal Bardienst 
20:00 - 00:00  Barhoofd 


woensdag 29 mei 2019 
16:30 - 18:30  Bardienst 
17:00 - 19:00  Bardienst 


donderdag 30 mei 2019 
20:30 - 23:45  Barhoofd 


vrijdag 31 mei 2019 
15:30 - 17:30  Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders van Lieke Burke MF2 - Zaal Bardienst 
16:30 - 18:30  Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders van Senna Boot MC4 - Zaal Bardienst 
20:00 - 00:00  Barhoofd 


zondag 2 juni 2019 
09:00 - 13:00  Barhoofd 
12:30 - 17:00  Barhoofd 
14:00 - 17:00  Barhoofd 


woensdag 5 juni 2019 
16:30 - 18:30  Bardienst 
17:00 - 19:00  Bardienst 


donderdag 6 juni 2019 
20:30 - 23:45  Barhoofd 


vrijdag 7 juni 2019 
15:30 - 17:30  Ouders van Frans Collignon Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders van Sanne Wolf MF4 - Zaal Bardienst 
16:30 - 18:30  Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders van Sanne Wolf MF4 - Zaal Bardienst 
20:00 - 00:00  Barhoofd 


woensdag 12 juni 2019 
16:30 - 18:30  Bardienst 
17:00 - 19:00  Bardienst 


donderdag 13 juni 2019 
20:30 - 23:45  Barhoofd 


vrijdag 14 juni 2019 
15:30 - 17:30  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders van Sanne Wolf MF4 - Zaal Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders van Dominique Koch MD2 - Zaal Bardienst 
20:00 - 00:00  Barhoofd 


woensdag 19 juni 2019 
16:30 - 18:30  Bardienst 
17:00 - 19:00  Bardienst 


donderdag 20 juni 2019 
20:30 - 23:45  Barhoofd 


vrijdag 21 juni 2019 
15:30 - 17:30  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 18:30  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
20:00 - 00:00  Barhoofd 


woensdag 26 juni 2019 
17:00 - 19:00  Bardienst 
16:30 - 19:00  Barhoofd 


donderdag 27 juni 2019 
20:30 - 23:45  Barhoofd 


vrijdag 28 juni 2019 
15:30 - 17:30  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:30 - 18:30  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
20:00 - 00:00  Barhoofd 


donderdag 4 juli 2019 
20:00 - 23:45  Barhoofd