Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

wo 17  Eten op de Club
wo 15  Eten op de Club
zo 19  Roparun event
zo 19  Hoeksche Health Day
za 25  E-Feest
wo 5  Centrale training E jeugd meisjes
zo 9  Pink Sevens Toernooi 2019
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

Standen van alle teams
Junioren 
  Jongens JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ypenburg JA1 8 20 6 2 0 31 10
2 Pijnacker JA1 8 19 6 1 1 48 13
3 Hoeksche Waard JA1 8 15 5 0 3 43 16
4 Gouda JA1 8 15 5 0 3 31 15
5 Kieviten JA1 8 10 3 1 4 21 39
6 Noordwijk JA1 8 8 2 2 4 9 28
7 Dordrecht JA2 8 6 2 0 6 11 31
8 Capelle JA1 8 0 0 0 8 4 46
  1e klasse 
  Jongens JA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel JA1 7 21 7 0 0 37 11
2 Berkel-Rodenrijs JA2 7 15 5 0 2 18 12
3 Ommoord JA1 6 12 4 0 2 25 11
4 Victoria JA5 7 12 4 0 3 29 40
5 Hoeksche Waard JA2 7 7 2 1 4 14 26
6 Tempo '34 JA1 7 3 1 0 6 9 21
7 Rotterdam JA3 7 1 0 1 6 8 19
  2e klasse 
  Jongens JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Roomburg JC2 3 9 3 0 0 10 2
2 Rijswijk JC2 2 3 1 0 1 8 5
3 Cartouche JC5 2 3 1 0 1 6 9
4 Hoeksche Waard JC1 2 0 0 0 2 3 5
5 Alphen JC3 1 0 0 0 1 0 6
  2e klasse 
  Jongens JC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam JC7 3 9 3 0 0 12 2
2 Rapid JC3 3 6 2 0 1 14 10
3 Leonidas JC3 3 4 1 1 1 8 8
4 Berkel-Rodenrijs JC4 3 3 1 0 2 6 9
5 Barendrecht JC3 3 3 1 0 2 5 12
6 Hoeksche Waard JC2 3 1 0 1 2 2 6
  5e klasse 
  Jongens JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Feijenoord JD1 3 7 2 1 0 17 5
2 Hoeksche Waard JD1 3 6 2 0 1 11 7
3 Tempo '34 JD1 3 5 1 2 0 7 5
4 Schoonhoven JD1 3 4 1 1 1 9 11
5 Ypenburg JD3 3 3 1 0 2 15 18
6 Dordrecht JD2 3 0 0 0 3 6 19
  3e klasse 
  Meisjes MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pijnacker MA1 8 21 7 0 1 24 9
2 Ring Pass Delft MA2 8 19 6 1 1 24 8
3 Voorhout MA1 8 18 6 0 2 15 8
4 Wateringse veld MA1 8 12 3 3 2 14 15
5 Cartouche MA2 8 7 2 1 5 13 16
6 Forcial MA1 8 6 2 0 6 12 17
7 hdm MA2 8 5 1 2 5 8 23
8 Hoeksche Waard MA1 8 4 1 1 6 12 26
  1e klasse 
  Meisjes MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard MA2 8 17 5 2 1 25 10
2 Tempo '34 MA1 8 16 5 1 2 27 17
3 Rapid MA2 8 15 4 3 1 29 19
4 Barendrecht MA2 8 14 4 2 2 23 15
5 Evergreen MA1 8 11 3 2 3 21 25
6 Leonidas MA4 8 8 2 2 4 23 21
7 Pijnacker MA2 8 7 2 1 5 11 27
8 Rotterdam MA6 8 1 0 1 7 8 33
  3e klasse 
  Meisjes MA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waddinxveen MA1 8 21 7 0 1 48 7
2 Schiedam MA5 8 18 6 0 2 36 25
3 Leonidas MA6 8 16 5 1 2 15 14
4 Berkel-Rodenrijs MA4 7 15 5 0 2 25 13
5 Barendrecht MA5 8 9 3 0 5 10 13
6 Gouda MA4 8 4 1 1 6 20 38
7 Dordrecht MA3 8 4 1 1 6 14 32
8 Hoeksche Waard MA3 7 4 1 1 5 7 33
  5e klasse 
  Meisjes MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard MB1 8 19 6 1 1 24 11
2 Dordrecht MB2 8 15 5 0 3 13 12
3 Schiedam MB1 8 15 4 3 1 21 7
4 IJssel MB1 8 14 4 2 2 26 13
5 Spijkenisse MB1 8 9 2 3 3 17 19
6 Rijswijk MB2 8 8 2 2 4 9 15
7 Tempo '34 MB1 8 7 2 1 5 12 26
8 Barendrecht MB2 8 2 0 2 6 9 28
  2e klasse 
  Meisjes MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bleiswijk MB1 8 24 8 0 0 66 5
2 Hoeksche Waard MB2 8 21 7 0 1 32 6
3 Zoetermeer MB5 8 18 6 0 2 41 18
4 Berkel-Rodenrijs MB4 8 10 3 1 4 17 16
5 Rotterdam MB6 8 7 2 1 5 21 51
6 Waddinxveen MB1 8 6 2 0 6 14 27
7 Klein Zwitserland MB4 8 6 2 0 6 14 46
8 Ypenburg MB4 8 3 1 0 7 9 45
  3e klasse 
  Meisjes MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen MB4 8 22 7 1 0 27 5
2 Voorne MB2 8 20 6 2 0 37 5
3 Waddinxveen MB2 8 16 5 1 2 26 10
4 Hoeksche Waard MB3 8 14 4 2 2 25 14
5 HCRB MB3 8 9 3 0 5 15 15
6 Rotterdam MB9 8 6 2 0 6 5 40
7 Zoetermeer MB10 8 4 1 1 6 8 32
8 Schoonhoven MB2 8 1 0 1 7 5 27
  4e klasse 
  Meisjes MB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spijkenisse MB4 7 21 7 0 0 29 9
2 Dordrecht MB5 7 15 5 0 2 19 12
3 Rotterdam MB11 7 10 3 1 3 15 15
4 Evergreen MB2 7 9 3 0 4 13 17
5 Derby MB5 6 7 2 1 3 11 10
6 Hoeksche Waard MB4 6 3 1 0 5 10 19
7 Barendrecht MB6 6 3 1 0 5 8 23
  5e klasse 
  Meisjes MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard MC1 3 9 3 0 0 16 9
2 Rotterdam MC4 3 9 3 0 0 9 6
3 hdm MC3 3 3 1 0 2 8 9
4 Spijkenisse MC1 3 3 1 0 2 5 7
5 Klein Zwitserland MC2 2 0 0 0 2 4 6
6 HGC MC2 2 0 0 0 2 5 10
  1e klasse 
  Meisjes MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MC3 3 9 3 0 0 15 0
2 Rotterdam MC5 2 4 1 1 0 4 2
3 HUDITO MC2 3 3 1 0 2 8 13
4 Hoeksche Waard MC2 2 3 1 0 1 4 9
5 Ypenburg MC6 3 2 0 2 1 3 5
6 Pijnacker MC5 3 1 0 1 2 3 8
  3e klasse 
  Meisjes MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pollux MC4 3 7 2 1 0 15 3
2 Barendrecht MC7 3 7 2 1 0 7 2
3 Berkel-Rodenrijs MC6 3 6 2 0 1 6 4
4 Hoeksche Waard MC3 2 2 0 2 0 1 1
5 Rijswijk MC5 2 0 0 0 2 3 8
6 Rotterdam MC13 3 0 0 0 3 3 17
  5e klasse 
  Meisjes MC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tempo '34 MC4 3 9 3 0 0 8 0
2 Leonidas MC8 3 7 2 1 0 12 2
3 Hoeksche Waard MC4 2 4 1 1 0 9 1
4 Voorne MC3 2 3 1 0 1 3 4
5 Barendrecht MC8 3 0 0 0 3 1 9
6 Souburgh MC3 3 0 0 0 3 1 18
  6e klasse 
  Meisjes MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam MD1 3 9 3 0 0 18 2
2 Hoeksche Waard MD1 3 9 3 0 0 9 2
3 Bleiswijk MD1 3 3 1 0 2 5 9
4 Ommoord MD2 3 3 1 0 2 3 8
5 Leiden MD2 3 1 0 1 2 5 9
6 HCRB MD1 3 1 0 1 2 4 14
  1e klasse 
  Meisjes MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Feijenoord MD1 3 9 3 0 0 6 2
2 Victoria MD4 3 6 2 0 1 15 3
3 Tempo '34 MD2 3 4 1 1 1 4 5
4 Dordrecht MD3 3 4 1 1 1 4 13
5 Leonidas MD3 3 3 1 0 2 5 6
6 Hoeksche Waard MD2 3 0 0 0 3 2 7
  3e klasse 
  Meisjes MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard MD3 3 9 3 0 0 22 3
2 Rotterdam MD8 3 9 3 0 0 20 2
3 IJssel MD4 3 6 2 0 1 11 7
4 Derby MD6 3 3 1 0 2 7 8
5 Leonidas MD7 3 0 0 0 3 2 16
6 Gouda MD5 3 0 0 0 3 1 27
  4e klasse 
  Meisjes MD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard MD4 3 9 3 0 0 9 1
2 Derby MD4 3 6 2 0 1 13 1
3 Goeree Overflakkee MD2 3 6 2 0 1 12 16
4 Victoria MD7 3 3 1 0 2 7 6
5 Dordrecht MD5 3 3 1 0 2 7 11
6 Forcial MD2 3 0 0 0 3 4 17
  5e klasse 
  Meisjes MD5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ypenburg MD6 3 7 2 1 0 13 2
2 Ring Pass Delft MD4 3 7 2 1 0 12 3
3 Rotterdam MD11 3 6 2 0 1 6 4
4 Derby MD5 3 3 1 0 2 2 7
5 HUDITO MD3 3 3 1 0 2 3 11
6 Hoeksche Waard MD5 3 0 0 0 3 5 14
  4e klasse 
Jongste Jeugd 
  Benjamins CK-MIXF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Cool Kids 
  Benjamins CK-MIXF2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Cool Kids 
  Jongens JE1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  Jongens JF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  Meisjes M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  Meisjes M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  Meisjes M8E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  Meisjes ME4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  Meisjes ME5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  Meisjes MF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  Meisjes MF2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  Meisjes MF3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  Meisjes MF4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
Senioren 
  Dames D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pelikaan D1 14 37 12 1 1 60 7
2 Dopie D1 14 34 11 1 2 46 16
3 Pijnacker D1 14 30 9 3 2 32 16
4 Ommoord D1 14 25 8 1 5 27 16
5 Spijkenisse D1 14 24 7 3 4 44 19
6 Rapide D1 13 23 7 2 4 34 15
7 HDS D1 14 19 5 4 5 22 17
8 Voorne D1 14 15 5 0 9 22 28
9 Bleiswijk D1 14 14 4 2 8 28 42
10 Hoeksche Waard D1 14 12 4 0 10 22 58
11 Scoop Delft D1 13 7 2 1 10 15 36
12 Prinsenbeek D1 14 0 0 0 14 10 92
  3e klasse 
  Dames D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leiden DJ6 3 9 3 0 0 16 0
2 Westland DJ2 3 7 2 1 0 6 1
3 Leonidas DJ5 3 5 1 2 0 2 1
4 Hoeksche Waard DJ1 3 3 1 0 2 2 6
5 Scoop Delft DJ3 3 1 0 1 2 1 13
6 HGC DJ2 3 0 0 0 3 1 7
  5e klasse 
  Dames D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard D3 3 7 2 1 0 13 5
2 Groen-Geel D17 3 7 2 1 0 7 3
3 Rotterdam D6 3 5 1 2 0 6 5
4 HDS D3 2 1 0 1 1 4 5
5 Groen-Geel D14 3 1 0 1 2 4 7
6 Rotterdam D7 2 0 0 0 2 1 10
  Res. 5e klasse 
  Dames DA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HCRB DA 14 36 12 0 2 47 14
2 Zoetermeer DA 14 29 9 2 3 39 16
3 HUDITO DA 13 28 9 1 3 40 11
4 Rotterdam DB 14 27 8 3 3 41 18
5 Hoeksche Waard DA 14 22 7 1 6 25 24
6 Klein Zwitserland DA 13 21 7 0 6 26 22
7 Victoria DB 14 19 6 1 7 22 46
8 Rijswijk DA 14 14 4 2 8 21 34
9 Derby DA 14 13 4 1 9 20 34
10 Berkel-Rodenrijs DA 13 13 3 4 6 14 19
11 Schiedam DA 13 12 3 3 7 18 33
12 Dordrecht DA 14 3 1 0 13 7 49
  Veteranen 1e klasse 
  Heren H1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DES H1 13 36 12 0 1 63 22
2 Prinsenbeek H1 14 29 8 5 1 60 28
3 Westland H1 13 27 8 3 2 54 36
4 Waalwijk H1 14 26 8 2 4 48 38
5 Krimpen H1 14 23 7 2 5 33 32
6 Capelle H1 14 17 5 2 7 28 47
7 Tempo H1 14 15 4 3 7 39 49
8 Hoeksche Waard H1 13 14 4 2 7 24 33
9 Souburgh H1 13 14 4 2 7 47 60
10 Dopie H1 14 14 3 5 6 33 41
11 Scoop Delft H1 14 11 3 2 9 30 46
12 Liberty H1 14 5 1 2 11 32 59
  3e klasse 
  Heren H2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Tempo '34 H2 14 34 10 4 0 47 12
2 Victoria H12 14 28 8 4 2 31 12
3 Goeree Overflakkee H1 14 27 7 6 1 26 24
4 Leonidas H29 14 25 7 4 3 36 21
5 Hoeksche Waard H2 13 24 7 3 3 34 18
6 Forcial H1 14 20 5 5 4 26 29
7 Derby H3 14 19 6 1 7 28 27
8 Rotterdam H5 14 13 3 4 7 23 24
9 Krimpen H2 14 13 3 4 7 22 42
10 Groen-Geel H12 13 9 2 3 8 14 38
11 Leonidas H30 14 8 1 5 8 9 33
12 Dordrecht H3 14 6 1 3 10 13 29
  Res. 4e klasse 
  Heren HA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche HB 14 32 10 2 2 40 11
2 Leiden HC 14 26 8 2 4 34 25
3 Alecto HA 14 26 7 5 2 35 20
4 Schiedam HC 14 25 7 4 3 39 27
5 Hoeksche Waard HA 13 21 7 0 6 43 36
6 Alphen HA 14 17 4 5 5 33 42
7 Ommoord HA 14 16 5 1 8 21 38
8 Cartouche HE 14 16 4 4 6 24 34
9 HUDITO HB 14 14 4 2 8 18 28
10 Rotterdam HD 14 13 3 4 7 26 35
11 hdm HD 14 12 3 3 8 20 35
12 HGC HB 13 12 2 6 5 36 38
  Veteranen 2e klasse 
  Heren HLA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam HLB 4 12 4 0 0 18 3
2 HCRB HLA 3 9 3 0 0 15 2
3 Derby HLA 4 9 3 0 1 10 4
4 Hoeksche Waard HLA 3 6 2 0 1 12 9
5 Barendrecht HLA 3 6 2 0 1 8 9
6 Forcial HLA 4 6 2 0 2 7 8
7 Victoria HLA 4 6 2 0 2 6 8
8 Cartouche HLB 3 3 1 0 2 5 9
9 Gouda HLA 4 3 1 0 3 4 9
10 Kieviten HLA 3 1 0 1 2 3 6
11 Tempo '34 HLA 3 1 0 1 2 2 11
12 Evergreen HLA 4 0 0 0 4 1 13
  2e klasse 
Junioren zaal 
  JA1 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gouda JA1 12 30 10 0 2 41 25
2 Westland JA1 12 26 8 2 2 39 23
3 HDS JA1 12 16 5 1 6 33 36
4 Rapid JA1 12 16 5 1 6 44 48
5 Hoeksche Waard JA1 12 14 4 2 6 52 52
6 Pollux JA1 12 14 4 2 6 34 40
7 Capelle JA1 12 5 1 2 9 34 53
  1e klasse 
  JA2 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel JA1 12 34 11 1 0 64 12
2 Dordrecht JA2 12 29 9 2 1 39 18
3 Ommoord JA1 12 25 8 1 3 35 23
4 Berkel-Rodenrijs JA2 12 10 3 1 8 28 36
5 Tempo '34 JA1 12 9 3 0 9 21 37
6 Victoria JA5 12 9 3 0 9 33 64
7 Hoeksche Waard JA2 12 7 2 1 9 14 44
  2e klasse 
  JC1 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JC2 12 30 9 3 0 53 14
2 Barendrecht JC2 12 24 7 3 2 43 23
3 Rotterdam JC4 12 24 7 3 2 36 17
4 Hoeksche Waard JC1 12 20 6 2 4 34 34
5 Rapid JC2 12 12 4 0 8 20 38
6 Ommoord JC2 12 6 2 0 10 18 52
7 Leonidas JC2 12 4 1 1 10 22 48
  2e klasse 
  JC2 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas JC4 12 29 9 2 1 53 20
2 Hoeksche Waard JC2 12 26 8 2 2 55 21
3 Barendrecht JC3 12 19 6 1 5 37 24
4 Pollux JC2 12 15 4 3 5 37 34
5 Delfshaven JC1 12 15 4 3 5 37 41
6 Rapid JC3 12 11 3 2 7 35 41
7 Goeree Overflakkee JC1 12 4 1 1 10 9 82
  5e klasse 
  JD1 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HUDITO JD3 12 26 8 2 2 52 25
2 Rapid JD2 12 21 7 0 5 61 48
3 Hoeksche Waard JD1 12 20 6 2 4 42 40
4 Capelle JD2 12 20 6 2 4 35 36
5 Dordrecht JD2 12 15 4 3 5 34 48
6 Barendrecht JD2 12 10 3 1 8 24 43
7 Rijswijk JD3 12 9 3 0 9 33 41
  3e klasse 
  MA1 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MA2 12 28 9 1 2 25 11
2 Victoria MA2 12 24 8 0 4 33 25
3 Hoeksche Waard MA1 12 19 6 1 5 32 21
4 Forcial MA1 12 17 5 2 5 27 26
5 Pollux MA1 12 13 3 4 5 17 20
6 Gouda MA1 12 10 2 4 6 18 32
7 hdm MA13 12 9 3 0 9 23 40
  1e klasse 
  MA2 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Forcial MA11 12 28 9 1 2 39 25
2 Hoeksche Waard MA2 12 20 6 2 4 31 21
3 Berkel-Rodenrijs MA2 12 17 5 2 5 32 30
4 Ring Pass Delft MA4 12 17 5 2 5 26 31
5 Bleiswijk MA1 12 15 4 3 5 33 37
6 Derby MA2 12 13 4 1 7 30 30
7 Rapid MA2 12 10 3 1 8 29 46
  2e klasse 
  MA3 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam MA4 12 30 9 3 0 51 21
2 Waddinxveen MA1 12 24 7 3 2 41 21
3 Pollux MA2 12 17 5 2 5 30 33
4 Gouda MA4 12 15 4 3 5 27 24
5 Leonidas MA7 12 14 4 2 6 19 25
6 Dordrecht MA3 12 12 4 0 8 18 36
7 Hoeksche Waard MA3 12 7 2 1 9 20 46
  5e Klasse 
  MB1 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel MB1 12 32 10 2 0 35 9
2 Hoeksche Waard MB1 12 23 7 2 3 31 20
3 Dordrecht MB2 12 18 4 6 2 29 21
4 Barendrecht MB2 12 14 4 2 6 13 28
5 Rotterdam MB4 12 13 3 4 5 29 30
6 Alphen MB2 12 12 3 3 6 20 20
7 HCRB MB1 12 4 1 1 10 22 51
  2e klasse 
  MB2 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam MB2 12 28 9 1 2 46 16
2 Victoria MB3 12 27 8 3 1 44 15
3 Ommoord MB2 12 20 6 2 4 40 30
4 Hoeksche Waard MB2 12 19 5 4 3 34 28
5 HSD MB1 12 15 4 3 5 27 32
6 Tempo '34 MB2 12 8 2 2 8 24 37
7 Capelle MB12 12 1 0 1 11 13 70
  3e klasse 
  MB3 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schoonhoven MB3 12 34 11 1 0 73 28
2 Hoeksche Waard MB3 12 23 7 2 3 45 29
3 Alphen MB4 12 21 7 0 5 37 26
4 Waddinxveen MB2 12 18 6 0 6 27 27
5 HCRB MB3 12 16 5 1 6 31 39
6 Barendrecht MB7 12 10 3 1 8 24 48
7 Rotterdam MB9 12 1 0 1 11 16 56
  4e klasse 
  MB4 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam MB4 12 26 8 2 2 38 16
2 Dordrecht MB5 12 26 8 2 2 41 24
3 Voorne MB5 12 21 6 3 3 38 25
4 Spijkenisse MB4 12 16 5 1 6 42 27
5 Leonidas MB8 12 16 5 1 6 23 32
6 Victoria MB5 12 8 2 2 8 23 44
7 Hoeksche Waard MB4 12 7 2 1 9 13 50
  5e klasse 
  MC1 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MC2 12 34 11 1 0 46 16
2 Rotterdam MC4 12 21 6 3 3 31 23
3 Dordrecht MC1 12 18 5 3 4 25 13
4 Hoeksche Waard MC1 12 16 4 4 4 24 26
5 IJssel MC1 12 14 4 2 6 16 31
6 Voorne MC1 12 8 2 2 8 20 40
7 Pollux MC1 12 7 2 1 9 19 32
  1e klasse 
  MC2 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Feijenoord MC2 12 28 9 1 2 55 25
2 Rotterdam MC8 12 23 7 2 3 35 23
3 Ommoord MC4 12 21 6 3 3 45 30
4 Schiedam MC4 12 17 4 5 3 32 36
5 Pollux MC3 12 14 3 5 4 31 28
6 Hoeksche Waard MC2 12 12 3 3 6 25 30
7 Goeree Overflakkee MC1 12 1 0 1 11 20 71
  4e klasse 
  MC3 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas MC5 12 26 8 2 2 40 18
2 Gouda MC3 12 25 8 1 3 36 31
3 Derby MC4 12 23 7 2 3 27 24
4 Hoeksche Waard MC3 12 14 4 2 6 25 30
5 Zoetermeer MC8 12 12 4 0 8 29 44
6 Spijkenisse MC4 12 11 3 2 7 32 41
7 Victoria MC7 12 10 3 1 8 30 31
  5e klasse 
  MC4 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard MC4 12 28 9 1 2 40 12
2 Westland MC6 12 28 9 1 2 37 18
3 Tempo '34 MC4 12 19 6 1 5 27 20
4 Rotterdam MC15 12 18 6 0 6 29 33
5 Delfshaven MC1 12 11 2 5 5 24 29
6 Barendrecht MC8 12 10 3 1 8 21 33
7 Souburgh MC3 12 7 2 1 9 16 49
  6e klasse 
  MD1 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam MD2 12 28 9 1 2 40 23
2 Dordrecht MD1 12 25 8 1 3 45 22
3 Victoria MD2 12 20 6 2 4 36 27
4 Hoeksche Waard MD1 12 14 4 2 6 24 37
5 IJssel MD1 12 12 4 0 8 33 51
6 Alphen MD1 12 12 3 3 6 26 36
7 Schiedam MD1 12 8 1 5 6 33 41
  1e klasse 
  MD2 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MD3 12 29 9 2 1 50 23
2 Tempo '34 MD1 11 23 7 2 2 43 22
3 Victoria MD3 12 22 6 4 2 54 32
4 Derby MD2 12 15 4 3 5 22 30
5 Rapid MD1 12 13 4 1 7 29 35
6 Schiedam MD3 11 13 4 1 6 14 28
7 Hoeksche Waard MD2 12 1 0 1 11 19 61
  2e klasse 
  MD3 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard MD3 12 36 12 0 0 66 18
2 Derby MD4 12 22 7 1 4 29 31
3 Leonidas MD7 12 20 6 2 4 44 27
4 Victoria MD7 12 20 6 2 4 42 29
5 Barendrecht MD7 12 14 4 2 6 28 40
6 Goeree Overflakkee MD1 12 7 1 4 7 25 57
7 HSD MD2 12 1 0 1 11 14 46
  5e klasse 
  MD4 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westland MD6 10 24 7 3 0 36 15
2 Hoeksche Waard MD4 10 16 5 1 4 27 19
3 Delfshaven MD2 10 16 4 4 2 24 17
4 Ypenburg MD7 10 13 4 1 5 20 25
5 HUDITO MD5 10 8 2 2 6 16 26
6 Rotterdam MD12 10 7 2 1 7 18 39
  5e klasse 
  MD5 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard MD5 12 33 11 0 1 61 10
2 Derby MD5 12 33 11 0 1 53 24
3 Feijenoord MD2 12 18 6 0 6 43 36
4 Dordrecht MD5 12 16 5 1 6 29 32
5 Souburgh MD3 12 15 5 0 7 21 21
6 Rapid MD3 12 7 2 1 9 16 51
7 Schiedam MD6 12 2 0 2 10 8 57
  5e klasse 
Senioren zaal 
  D1 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spijkenisse D1 12 32 10 2 0 52 14
2 Waddinxveen D1 12 24 7 3 2 39 29
3 Capelle D1 12 23 7 2 3 36 24
4 Hoeksche Waard D1 12 15 4 3 5 36 36
5 Nieuwkoop D1 12 10 3 1 8 30 43
6 Evergreen D1 12 8 2 2 8 31 52
7 HCRB D1 12 7 2 1 9 25 51
  4e klasse 
  H1 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard H1 12 30 10 0 2 52 26
2 Spijkenisse H1 12 22 7 1 4 44 41
3 Bleiswijk H1 12 21 7 0 5 61 28
4 Feijenoord H1 12 18 6 0 6 40 38
5 Tempo '34 H1 12 18 5 3 4 39 42
6 Evergreen H1 12 8 2 2 8 29 55
7 Wateringse veld H1 12 5 1 2 9 24 59
  4e klasse 
Jongste jeugd zaal 
  JE1 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  JF1 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  M8E1 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  M8E2 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  M8E3 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  ME4 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  ME5 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  MF1 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  MF2 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  MF3 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  MF4 - Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1