Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

za 26  A&B FEEST
wo 30  Roti Kip, Zoutvlees,Aardappelen, Kousenband ......
zo 3  Rabobank Actief op Zondag
ma 4  Start selecties teamindeling seizoen 2018-2019
vr 8  Borrel voor alle vrijwilligers van HCHW
za 9  Laatste competitieweekend (Jongste) Jeugd
za 9  E FEEST
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

Standen van alle teams
8 tal 
  Jongens J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  Meisjes M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  Meisjes M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  Meisjes M8E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  Meisjes M8E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
Junioren 
  Jongens JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Forescate JA1 13 34 11 1 1 67 18
2 Rijswijk JA1 12 28 9 1 2 62 30
3 Hoeksche Waard JA1 12 22 7 1 4 30 36
4 Rapid JA1 12 18 6 0 6 28 35
5 Pijnacker JA1 12 18 5 3 4 47 34
6 Noordwijk JA1 12 13 4 1 7 33 48
7 Ring Pass Delft JA2 12 6 1 3 8 22 49
8 Westland JA1 13 2 0 2 11 22 61
  1e klasse 
  Jongens JA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland JA5 10 27 9 0 1 44 14
2 Barendrecht JA3 10 22 7 1 2 34 18
3 Hoeksche Waard JA2 10 18 6 0 4 26 17
4 Alecto JA3 10 14 4 2 4 36 44
5 Ypenburg JA3 11 10 3 1 7 21 32
6 Voorhout JA2 10 8 2 2 6 23 30
7 Leonidas JA3 11 6 2 0 9 14 43
  4e klasse 
  Jongens JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria JC3 12 34 11 1 0 68 17
2 Capelle JC1 12 20 6 2 4 37 33
3 Rapid JC2 11 18 6 0 5 36 27
4 Barendrecht JC2 12 16 5 1 6 39 25
5 Leonidas JC3 12 13 4 1 7 20 35
6 Hoeksche Waard JC1 12 13 4 1 7 33 63
7 Feijenoord JC1 11 12 3 3 5 35 30
8 Ommoord JC3 12 10 3 1 8 34 72
  2e klasse 
  Jongens JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid JD2 7 18 6 0 1 20 9
2 HUDITO JD3 7 13 4 1 2 17 15
3 Krimpen JD1 7 12 4 0 3 22 14
4 Evergreen JD1 7 10 3 1 3 18 14
5 Hoeksche Waard JD1 7 7 2 1 4 11 22
6 Schoonhoven JD1 7 1 0 1 6 9 23
  3e klasse 
  Meisjes MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rapid MA2 11 23 7 2 2 38 16
2 Berkel-Rodenrijs MA2 10 22 7 1 2 29 17
3 Hoeksche Waard MA1 10 20 6 2 2 15 6
4 Zoetermeer MA2 11 15 4 3 4 24 24
5 Wateringse veld MA1 11 13 3 4 4 19 11
6 Ypenburg MA2 10 5 1 2 7 17 30
7 Waddinxveen MA1 11 5 1 2 8 9 47
  1e klasse 
  Meisjes MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pollux MA2 12 34 11 1 0 42 13
2 Ommoord MA1 12 25 8 1 3 32 10
3 Krimpen MA2 13 22 7 1 5 32 23
4 Leonidas MA4 12 21 6 3 3 39 27
5 Hoeksche Waard MA2 13 16 5 1 7 23 27
6 Evergreen MA2 13 14 4 2 7 22 28
7 Capelle MA1 12 8 3 2 7 40 44
8 Victoria MA4 13 1 0 1 12 18 76
  2e klasse 
  Meisjes MA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MA6 12 30 10 0 2 67 21
2 Leonidas MA5 12 24 8 0 4 43 16
3 Derby MA3 12 23 7 2 3 32 20
4 Feijenoord MA1 12 20 6 2 4 30 30
5 Victoria MA3 12 14 4 2 6 32 42
6 Hoeksche Waard MA3 12 11 3 2 7 14 34
7 Dordrecht MA4 12 11 3 2 7 13 33
8 Forcial MA4 12 5 1 2 9 18 53
  4e klasse 
  Meisjes MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MB1 12 27 8 3 1 29 12
2 Forescate MB1 12 23 7 2 3 43 25
3 Ypenburg MB1 12 23 7 2 3 23 14
4 Pijnacker MB1 12 22 7 1 4 36 19
5 Zoetermeer MB2 12 14 4 2 6 25 32
6 Hoeksche Waard MB1 12 12 3 3 6 28 37
7 Voorne MB1 12 10 2 4 6 20 27
8 Voorhout MB1 12 4 1 1 10 19 57
  Sub-topklasse 
  Meisjes MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MB2 12 28 9 1 2 35 16
2 Evergreen MB1 12 26 8 2 2 40 16
3 IJssel MB2 12 21 7 0 5 33 25
4 Leonidas MB3 12 20 6 2 4 26 16
5 Westland MB3 12 18 5 3 4 42 32
6 Dordrecht MB3 12 17 5 2 5 24 25
7 Hoeksche Waard MB2 12 4 0 4 8 15 41
8 Pollux MB2 12 3 1 0 11 11 55
  2e klasse 
  Meisjes MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MB2 12 30 10 0 2 49 17
2 Barendrecht MB3 12 26 8 2 2 27 12
3 Ommoord MB2 12 22 7 1 4 40 27
4 Hoeksche Waard MB3 12 21 7 0 5 49 22
5 Tempo '34 MB2 12 19 6 1 5 27 28
6 Krimpen MB1 12 13 4 1 7 24 42
7 Rapid MB3 12 6 2 0 10 16 59
8 Voorne MB2 12 4 1 1 10 14 39
  2e klasse 
  Meisjes MB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam MB3 12 36 12 0 0 66 8
2 Leonidas MB5 12 28 9 1 2 50 8
3 Forcial MB1 12 21 7 0 5 36 24
4 Voorne MB3 12 20 6 2 4 39 33
5 Berkel-Rodenrijs MB6 12 12 4 0 8 51 54
6 Evergreen MB2 12 10 3 1 8 24 43
7 Krimpen MB2 12 10 3 1 8 19 52
8 Hoeksche Waard MB4 12 4 1 1 10 19 82
  3e klasse 
  Meisjes MB5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MB6 10 22 7 1 2 29 15
2 Derby MB4 10 21 7 0 3 29 21
3 Spijkenisse MB4 10 16 5 1 4 14 13
4 Barendrecht MB5 10 14 4 2 4 26 23
5 Hoeksche Waard MB5 10 14 4 2 4 22 26
6 Leonidas MB6 11 9 2 3 6 15 22
7 Pollux MB3 11 6 1 3 7 22 37
  4e klasse 
  Meisjes MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria MC2 12 28 9 1 2 45 15
2 HGC MC2 12 28 8 4 0 31 12
3 Hoeksche Waard MC1 12 24 8 0 4 46 22
4 Kieviten MC1 12 20 6 2 4 29 28
5 Spijkenisse MC1 12 17 5 2 5 29 23
6 Leiden MC3 12 9 3 0 9 8 32
7 Cartouche MC2 12 7 2 1 9 12 34
8 Catwijck MC2 12 6 2 0 10 18 52
  1e klasse 
  Meisjes MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Krimpen MC1 12 33 11 0 1 45 13
2 Barendrecht MC4 12 31 10 1 1 56 11
3 Hoeksche Waard MC2 12 23 7 2 3 43 24
4 Voorne MC2 12 19 6 1 5 21 30
5 Capelle MC2 12 18 6 0 6 26 21
6 Forcial MC1 12 12 4 0 8 20 35
7 Rapid MC3 12 4 1 1 10 12 47
8 Leonidas MC4 12 1 0 1 11 17 59
  2e klasse 
  Meisjes MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MC3 12 27 9 0 3 50 27
2 Ommoord MC5 12 25 8 1 3 54 30
3 Victoria MC4 12 25 8 1 3 49 27
4 Hoeksche Waard MC3 12 25 8 1 3 39 18
5 Spijkenisse MC4 12 15 5 0 7 35 30
6 Voorne MC3 12 15 5 0 7 29 31
7 Schiedam MC5 12 6 2 0 10 15 51
8 Evergreen MC2 12 4 1 1 10 13 70
  3e klasse 
  Meisjes MC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel MC3 12 31 10 1 1 46 18
2 Tempo '34 MC6 12 26 8 2 2 31 17
3 Barendrecht MC5 12 26 8 2 2 29 15
4 Leonidas MC8 12 17 5 2 5 24 22
5 Dordrecht MC5 12 15 5 0 7 20 24
6 Ommoord MC7 12 12 4 0 8 23 45
7 Capelle MC3 12 6 2 0 10 16 33
8 Hoeksche Waard MC4 12 4 2 1 9 19 34
  4e klasse 
  Meisjes MC5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby MC5 12 28 9 1 2 65 15
2 Barendrecht MC8 12 27 8 3 1 34 14
3 Leonidas MC7 12 22 6 4 2 31 18
4 Souburgh MC4 12 18 5 3 4 20 30
5 Rapid MC6 12 16 4 4 4 32 43
6 Hoeksche Waard MC5 12 13 4 1 7 24 29
7 Tempo '34 MC5 12 7 2 1 9 18 40
8 Dordrecht MC7 12 3 0 3 9 12 47
  5e klasse 
  Meisjes MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard MD1 7 18 6 0 1 17 7
2 Dordrecht MD1 7 15 5 0 2 25 15
3 Voorne MD1 7 13 4 1 2 19 11
4 Krimpen MD1 7 7 2 1 4 12 11
5 Tempo '34 MD1 7 6 2 0 5 8 27
6 Ommoord MD2 7 3 1 0 6 5 15
  1e klasse 
  Meisjes MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zoetermeer MD5 7 17 5 2 0 15 3
2 Feijenoord MD1 6 11 3 2 1 18 8
3 Spijkenisse MD2 7 10 3 1 3 10 10
4 Westland MD3 7 9 2 3 2 11 11
5 Evergreen MD1 6 4 1 1 4 7 16
6 Hoeksche Waard MD2 7 4 1 1 5 4 17
  3e klasse 
  Meisjes MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel MD3 7 21 7 0 0 30 9
2 Spijkenisse MD5 7 13 4 1 2 35 19
3 Barendrecht MD6 7 10 3 1 3 21 10
4 Derby MD6 7 9 2 3 2 21 18
5 Hoeksche Waard MD3 7 7 2 1 4 16 25
6 Schoonhoven MD3 7 0 0 0 7 3 45
  4e klasse 
  Meisjes MD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MD5 7 19 6 1 0 27 6
2 Rotterdam MD12 7 16 5 1 1 25 9
3 Capelle MD4 7 9 3 0 4 18 24
4 Voorne MD3 7 6 2 0 5 13 22
5 Hoeksche Waard MD4 7 6 2 0 5 12 21
6 Ommoord MD8 7 6 2 0 5 11 24
  4e klasse 
  Meisjes MD5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Feijenoord MD2 6 18 6 0 0 32 3
2 Leonidas MD8 7 15 5 0 2 21 16
3 Rotterdam MD14 7 12 4 0 3 18 11
4 Klein Zwitserland MD7 6 9 3 0 3 23 22
5 Ypenburg MD7 7 6 2 0 5 13 23
6 Hoeksche Waard MD5 7 0 0 0 7 6 38
  5e klasse 
Jongste Jeugd 
  Jongens JF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Poule 
  Meisjes ME5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  Meisjes ME6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  Meisjes MF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Poule 
  Meisjes MF2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Poule 
Senioren 
  Dames D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht D1 18 48 16 0 2 80 20
2 Rapid D1 18 42 14 0 4 55 21
3 Rapide D1 18 37 12 1 5 55 23
4 Spijkenisse D1 18 36 12 0 6 58 28
5 Voorne D1 18 35 11 2 5 53 25
6 Pelikaan D1 18 31 10 1 7 62 30
7 Liberty D1 18 31 9 4 5 50 36
8 Hoeksche Waard D1 18 24 8 0 10 38 71
9 Prinsenbeek D1 18 14 4 2 12 30 51
10 Walcheren D1 18 12 3 3 12 27 58
11 Tempo '34 D1 18 6 2 0 16 17 85
12 Gilze-Rijen D1 18 1 0 1 17 16 93
  3e klasse 
  Dames D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas D26 16 41 13 2 1 90 5
2 Leonidas D27 16 41 13 2 1 88 15
3 Rotterdam D6 17 41 13 2 2 70 16
4 Spijkenisse D3 17 38 12 2 3 49 19
5 Tempo '34 D2 16 23 7 2 7 49 48
6 Leonidas D28 16 23 7 2 7 26 55
7 Groen-Geel D15 16 16 5 1 10 19 37
8 Forcial D1 16 10 3 1 12 27 53
9 Schiedam D11 17 10 3 1 13 27 77
10 Victoria D16 16 10 3 1 12 18 74
11 Hoeksche Waard D2 17 9 3 0 14 29 93
  Res. 4e klasse 
  Dames D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht DJ1 17 49 16 1 0 107 14
2 Cartouche DJ6 17 36 11 3 3 53 34
3 Victoria DJ15 17 35 11 2 4 49 28
4 Ommoord DJ4 16 29 9 2 5 56 35
5 Leiden DJ17 17 26 8 2 7 88 57
6 Thor DJ3 16 25 8 1 7 45 28
7 IJssel DJ3 16 23 8 2 6 36 30
8 Souburgh DJ2 16 14 5 2 9 31 53
9 DSHC DJ7 16 14 4 2 10 30 51
10 HUDITO DJ11 16 4 1 1 14 14 110
11 Hoeksche Waard DJ3 16 0 0 0 16 20 89
  4e klasse 
  Dames DA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria DA 18 42 13 3 2 61 27
2 Hoeksche Waard DA 18 39 12 3 3 52 29
3 Zoetermeer DA 18 39 11 6 1 65 25
4 Rotterdam DB 18 36 11 3 4 51 29
5 Dordrecht DA 18 34 12 1 5 55 32
6 HCRB DA 18 32 10 2 6 57 36
7 Derby DA 18 31 9 4 5 43 29
8 Berkel-Rodenrijs DA 18 21 6 3 9 35 52
9 Victoria DB 18 13 4 1 13 31 53
10 Rotterdam DC 18 10 3 1 14 16 50
11 Leonidas DA 18 7 2 1 15 21 71
12 Woerden DA 18 2 0 2 16 14 68
  Veteranen 1e klasse 
  Heren H1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Shot H1 18 43 14 1 3 82 42
2 Prinsenbeek H1 18 40 13 1 4 88 41
3 Pelikaan H1 18 37 12 1 5 80 36
4 Drunen H1 18 36 11 3 4 91 47
5 Tempo H1 18 32 10 2 6 51 41
6 HOCO H1 18 30 9 3 6 60 57
7 Waalwijk H1 18 27 9 0 9 57 51
8 Hoeksche Waard H1 18 26 8 2 8 68 55
9 MOP H1 18 17 5 2 11 44 87
10 DDHC H1 18 16 5 1 12 45 67
11 Vlijmen H1 18 7 2 1 15 34 120
12 Zevenbergen H1 18 4 1 1 16 34 90
  3e klasse 
  Heren H2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Voorne H2 18 40 13 1 4 69 34
2 Tempo '34 H3 18 36 11 3 4 59 28
3 Derby H3 18 36 11 3 4 47 30
4 Goeree Overflakkee H1 18 35 11 2 5 44 40
5 Leonidas H31 18 33 10 3 5 56 29
6 Krimpen H2 18 30 9 3 6 57 49
7 Hoeksche Waard H2 18 29 9 2 7 40 30
8 Leonidas H30 18 19 6 1 11 32 47
9 Groen-Geel H12 18 19 6 1 11 32 57
10 Dordrecht H3 18 14 4 2 12 24 49
11 Victoria H10 18 12 5 0 13 39 65
12 Barendrecht H5 18 6 1 3 14 26 67
  Res. 4e klasse 
  Heren HA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht HA 18 49 16 1 1 100 35
2 Kieviten HC 18 45 15 0 3 70 29
3 Ommoord HA 18 35 11 2 5 57 45
4 Hoeksche Waard HA 18 34 11 1 6 77 50
5 HCRB HA 18 31 10 1 7 49 41
6 Capelle HA 18 31 10 1 7 58 55
7 Spijkenisse HA 18 20 6 2 10 28 63
8 Rotterdam HC 18 18 5 3 10 37 47
9 Cartouche HE 18 17 5 2 11 39 53
10 Victoria HB 18 16 5 1 12 25 49
11 hdm HE 18 11 3 2 13 39 71
12 Gouda HA 18 9 3 0 15 31 72
  Veteranen 2e klasse 
  Heren HLA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht HLA 16 38 12 2 2 57 19
2 Ommoord HLA 16 33 10 3 3 51 23
3 Tempo '34 HLA 16 32 10 2 4 44 23
4 Derby HLA 16 29 9 2 5 57 31
5 Schiedam HLB 16 26 7 5 4 46 19
6 Forcial HLA 16 16 4 4 8 40 42
7 Hoeksche Waard HLA 16 13 3 4 9 31 48
8 Victoria HLA 16 12 4 0 12 22 91
9 Evergreen HLA 16 6 2 0 14 19 71
  Veteranen 2e klasse