Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

27 januari | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MA1Z   49979   Goudse MHC MA1

 

10:25  11:30  uit  Mammoet, Sportcentrum De    
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
MA3Z   49648   Goudse MHC MA4

 

13:45  14:50  uit  Sporthoeve, Sporthal de    
Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
MC3Z   45047   H.C. Derby MC4

 

14:10  14:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD3Z   35209   H.C. Derby MD4

 

08:50  09:30  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
JA1Z   48487   HC Capelle JA1

 

14:50  15:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
MD4Z   33032   HC Delfshaven MD2

 

11:40  12:10  uit  Westlandia/ Balleringhal    
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
MA3Z   49073   HC Schiedam MA4

 

13:05  14:10  uit  Sporthoeve, Sporthal de    
Sporthoeve, Sporthal de
Vromade 1
2411LG BODEGRAVEN
hal: Veld 1
MB4Z   46922   HC Voorne MB5

 

10:25  11:30  uit  Morgenstont, Sporthal De    
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
MC1Z   45319   HC Voorne MC1

 

08:25  09:30  uit  Morgenstont, Sporthal De    
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
MD3Z   35233   HCGO MD1

 

10:10  10:50  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
JC1Z   43657   Hockey Club Rotterdam JC4

 

10:35  11:30  uit  West, Sportcentrum    
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
MC1Z   45407   Hockey Club Rotterdam MC4

 

09:05  10:10  thuis  Morgenstont, Sporthal De    
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
MC4Z   43924   Hockey Club Rotterdam MC15

 

12:10  12:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
JD1Z   34889   Hockeyclub Barendrecht JD2

 

10:20  10:50  uit  Driesprong, Sporthal De    
Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
MD2Z   33479   Hockeyclub Barendrecht MD3

 

09:25  10:10  uit  Rhoon, Sporthal    
Rhoon, Sporthal
Stationsstraat 1A
3161GH RHOON
hal: Veld 1
MC3Z   45090   HV Spijkenisse MC4

 

12:50  13:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB4Z   46834   HV Victoria MB5

 

11:05  12:10  thuis  Morgenstont, Sporthal De    
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
JA1Z   48681   HV Westland JA1

 

16:10  16:50  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
MC4Z   43881   HV Westland MC6

 

10:50  11:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD4Z   33133   HV Westland MD6

 

11:00  11:30  uit  Westlandia/ Balleringhal    
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
 
JC1Z   43694   OMHC JC2

 

11:15  12:10  thuis  West, Sportcentrum    
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
MC2Z   44710   OMHC MC4

 

14:45  15:40  thuis  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
MD2Z   33582   R.G.H.C. Tempo '34 MD1

 

10:05  10:50  uit  Rhoon, Sporthal    
Rhoon, Sporthal
Stationsstraat 1A
3161GH RHOON
hal: Veld 1
MA1Z   49187   R.H.V. Leonidas MA2

 

11:05  12:10  thuis  Mammoet, Sportcentrum De    
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
 
JD1Z   34850   Rijswijksche Hockey Club JD3

 

09:40  10:10  uit  Driesprong, Sporthal De    
Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1
 
MC2Z   44753   VMHC Pollux MC3

 

15:25  16:20  thuis  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1


27 januari | Senioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
D1Z   35735   HC Waddinxveen D1

 

13:05  14:10  thuis  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
D1Z   35804   HCRB D1

 

13:45  14:50  uit  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1


27 januari | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   43956   ZAAL Rotterdam MC15 - Westland MC6

 

12:00  12:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   45141   ZAAL Spijkenisse MC4 - Derby MC4

 

14:00  14:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   35232   ZAAL Goeree Overflakkee MD1 - Derby MD4

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   48338   ZAAL Capelle JA1 - Westland JA1

 

16:00  16:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1