Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

19 januari | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC2Z   43365   G.H.C. RAPID JC3

 

13:15  14:10  thuis  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
JC2Z   43382   R.H.V. Leonidas JC4

 

13:55  14:50  thuis  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 3
 
MC2Z   44151   HC Feijenoord MC2

 

14:50  15:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MC2Z   44221   HCGO MC1

 

16:10  16:50  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MA1Z   48919   R.H.V. Leonidas MA2

 

16:50  17:40  uit  Topsportcentrum Rotterdam    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
MA1Z   49317   HV Victoria MA2

 

17:30  18:20  uit  Topsportcentrum Rotterdam    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2


19 januari | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MF1Z   37097   R.G.H.C. Tempo '34 MF1

 

10:20  10:50  thuis  Sportmotor, Sportcentrum de    
Sportmotor, Sportcentrum de
Jan Ligthartstraat 95
3083AL ROTTERDAM
hal: Veld 1
MF1Z   37101   MHV Forcial MF2

 

09:40  10:10  uit  Sportmotor, Sportcentrum de    
Sportmotor, Sportcentrum de
Jan Ligthartstraat 95
3083AL ROTTERDAM
hal: Veld 1
M8E2Z   37273   G.H.C. RAPID M8E1

 

12:50  13:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
M8E2Z   37383   Dordrechtse Mixed Hockey Club M8E2

 

14:10  14:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
ZAALBLOK   37496   ZAAL Dordrecht M8E2 - Rapid M8E1

 

14:00  14:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   38192   ZAAL Ring Pass Delft MF2 - Wateringse veld MF1

 

12:00  12:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
ME4Z   38204   Hockeyclub Barendrecht ME7

 

11:05  12:10  thuis  Morgenstont, Sporthal De    
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
M8E1Z   38254   Hockey Club Rotterdam M8E2

 

13:15  14:10  uit  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
MF2Z   38301   Wateringse veld MF1

 

12:10  12:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
M8E1Z   38366   R.H.V. Leonidas M8E1

 

13:55  14:50  uit  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
MF2Z   38412   Ring Pass Delft MF2

 

10:50  11:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ME4Z   38426   HC Voorne ME3

 

10:25  11:30  uit  Morgenstont, Sporthal De    
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
ZAALBLOK   38521   ZAAL Tempo '34 MF2 - Dordrecht MF4

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
ME5Z   38868   HC Voorne ME6

 

09:15  10:10  uit  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ME5Z   39082   VMHC Pollux ME3

 

08:35  09:30  uit  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
MF3Z   39285   HC Feijenoord MF1

 

13:55  14:25  thuis  Lockhorst, Sporthal De    
Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
MF3Z   39396   Dordrechtse Mixed Hockey Club MF5

 

14:35  15:05  thuis  Lockhorst, Sporthal De    
Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
 
ZAALBLOK   40062   ZAAL Derby MF2 - Tempo '34 MF2

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
JE1Z   40574   OMHC JE3

 

10:40  11:40  uit  Emerald, sporthal    
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
JE1Z   40689   HC Pijnacker JE3

 

10:00  11:00  uit  Emerald, sporthal    
Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
 
MF4Z   41148   R.G.H.C. Tempo '34 MF2

 

10:10  10:50  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
JF1Z   41226   H.C. Derby JF1

 

09:00  09:30  uit  Beverbol, Sporthal De    
Beverbol, Sporthal De
Amerstraat 1
2987CA RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
MF4Z   41368   H.C. Derby MF2

 

08:50  09:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
JF1Z   41445   HC De IJssel JF1

 

09:40  10:10  thuis  Beverbol, Sporthal De    
Beverbol, Sporthal De
Amerstraat 1
2987CA RIDDERKERK
hal: Veld 1
ZAALBLOK   44172   ZAAL Feijenoord MC2 - Goeree Overflakkee MC1

 

16:00  16:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1