Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

wo 17  Eten op de Club
wo 15  Eten op de Club
zo 19  Roparun event
zo 19  Hoeksche Health Day
za 25  E-Feest
wo 5  Centrale training E jeugd meisjes
zo 9  Pink Sevens Toernooi 2019
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr - zat 20 apr - zon 5 mei -


laat schema zien voor  

30 maart | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MD2   55111   Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3

30 

09:10  10:25  uit    route    
MC4   54818   R.G.H.C. Tempo '34 MC4

15 

10:15  11:15  uit    route    
MD1   56355   HC Schiedam MD1

 

11:00  11:45  uit    route    
 
JC2   52370   Hockeyclub Barendrecht JC3

15 

11:00  12:00  uit    route    
   KNHB: Hoeksche Waard witte sokken  
JA1   19123   HC Capelle JA1

30 

11:15  12:30  uit    route    
 
MC2   54680   HC Ypenburg MC6

45 

11:00  12:30  uit    route    
MB2   23135   Berkel Rodenrijs MB4

30 

12:30  13:45  uit    route    
MA2   21453   G.H.C. RAPID MA2

30 

12:45  14:00  uit    route    
MB4   23032   HV Spijkenisse MB4

30 

14:00  15:15  uit    route    
MD4   56071   HCGO MD2

 

09:45  10:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: André Vogelaar en Loïs Ehbel
begeleiding Indra
 
JD1   53055   HC Ypenburg JD3

 

10:00  10:45  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Marc Liebers en Jacco van der Knijff
 
MB3   23126   Schoonhovense MHC MB2

 

11:15  12:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Marika Dubbeldam en Novy Goetgeluk
MD5   56075   H.C. Derby MD5

 

11:15  12:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Yin Smits en Maarten Laan
MC1   53824   HV Spijkenisse MC1

 

11:30  12:15  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Tjark van den Brink en Frank van Gorp
MC3   53833   Berkel Rodenrijs MC6

 

12:45  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Bas den Ouden en Yolanda Roelfs
MD3   55941   Hockey Club Rotterdam MD8

 

12:45  13:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Fleur van Oosterhout en Bo Schouten
begeleiding
MB1   23079   Hockeyclub Barendrecht MB2

 

13:00  13:45  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Jaco van Sliedregt en Edwin van Bokhoven
MA1   21504   HC Pijnacker MA1

 

14:30  15:15  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Rob Groeliker en Patrick Arends
MA3   21514   Goudse MHC MA4

 

14:30  15:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Wouter Zwaanswijk


30 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
CK-MIXF2   62215   Dordrechtse Mixed Hockey Club CK-MIX F2

30 

07:20  08:20  uit  Schenkeldijk    
   KNHB: veld 2ab; DMHC veld uitzetten & opruimen  
 
MF1   61225   Hockeyclub Barendrecht MF3

15 

08:00  08:45  uit    route    
ME4   59840   HV Victoria ME7

30 

08:00  09:00  uit    route    
MF3   61313   HV Victoria MF7

30 

08:00  09:00  uit    route    
 
M8E2   58660   R.H.V. Leonidas M8E4

30 

08:30  09:30  uit    route    
M8E3   59091   Hockeyclub Barendrecht M8E4

15 

11:00  11:45  uit    route    
 
CK-MIXF1   62187   Dordrechtse Mixed Hockey Club CK-MIX F1

 

08:30  09:00  thuis  recreatieoord Binnenmaas    
 
ME5   60029   HC Voorne ME5

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
MF2   60666   VMHC Pollux MF3

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
MF4   61372   MHV Forcial MF1

 

08:45  09:15  thuis  Veld 2    
 
JE1   57022   Mixed Hockeyclub Zoetermeer JE7

 

10:00  10:30  thuis  Veld 1    
JF1   57520   D.H.C. Hudito JF1

 

10:00  10:30  thuis  Veld 1    
 
M8E1   58410   HV Victoria M8E1

 

10:00  10:30  thuis  Veld 1