Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

wo 17  Eten op de Club
wo 15  Eten op de Club
zo 19  Roparun event
zo 19  Hoeksche Health Day
za 25  E-Feest
wo 5  Centrale training E jeugd meisjes
zo 9  Pink Sevens Toernooi 2019
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr - zat 20 apr - zon 5 mei -


laat schema zien voor  

6 april | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   19176   HC Pijnacker JA1

 

09:15  10:00  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Jorg Verweij en Edwin van Bokhoven
JA2   19149   HV Victoria JA5

 

13:45  14:30  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Patrick Arends en Marco Hogerbrug
JC1   62374   Rijswijksche Hockey Club JC2

45 

    uit    route    
JC2   52489   G.H.C. RAPID JC3

 

13:00  13:45  thuis  Veld 2    
Fluiten: Jaap van Welij en Lisette Beekink
JD1   53511   HC Feijenoord JD1

 

10:45  11:30  uit    route    
 
MA1   21545   hdm MA2

45 

14:30  16:00  uit    route    
MA2   21620   MHV Evergreen MA1

30 

14:30  15:45  uit    route    
MA3   21537   HC Waddinxveen MA1

 

13:00  13:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Xander van de Geijn en Tom Hoorweg
MB1   23184   HC Schiedam MB1

 

    uit    route    
MB2   23259   HV Bleiswijk MB1

 

12:15  13:00  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Roel van Rijswijk en Luna van der Hoeven
MB3   23158   HC Waddinxveen MB2

 

11:30  12:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Jan-Paul den Hartigh en Casper Braams
MB4   23273   MHV Evergreen MB2

30 

12:45  14:00  uit    route    
MC1   54094   Hockey Club Rotterdam MC4

40 

    uit    route    
MC2   53828   HC Pijnacker MC5

 

10:00  10:45  thuis  Veld 2    
Fluiten: Monique van der Maas en Mare van Leeuwen
begeleiding Indra
MC3   54743   Hockey Club Rotterdam MC13

40 

    uit    route    
MC4   54645   Hockeyclub Barendrecht MC8

 

11:30  12:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Yara Wagner en Timo van de Geijn
begeleiding Indra
MD1   55201   HV Bleiswijk MD1

 

10:45  11:30  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Rogier Bleij en Quincy Boehle
MD2   55730   HV Victoria MD4

 

10:00  10:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Carmen Arbman en Indra de Groot
MD3   56236   H.C. Derby MD6

30 

12:00  13:15  uit    route    
MD4   55796   HV Victoria MD7

30 

    uit    route    
MD5   56031   HC Ypenburg MD6

45 

12:45  14:15  uit    route    


6 april | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE1   57238   HDS JE3

45 

09:30  10:45  uit    route    
   KNHB: KG 2 A  
JF1   57804   Ring Pass Delft JF2

45 

08:35  09:50  uit    route    
   KNHB: DSW A  
 
CK-MIXF1   62195   H.C. Derby CK-MIX F2

30 

08:00  09:00  uit  Sportp. Bakestein    
CK-MIXF2   62253   HV Spijkenisse CK-MIX F1

 

09:00  09:30  thuis  recreatieoord Binnenmaas    
 
M8E1   58465   R.H.V. Leonidas M8E1

30 

    uit    route    
M8E2   58971   HGC M8E7

 

08:30  09:00  thuis  Veld 2    
M8E3   58837   HV Spijkenisse M8E2

30 

    uit    route    
 
ME4   59978   HC De IJssel ME4

 

08:45  09:15  thuis  Veld 1    
ME5   60563   HC Delfshaven ME3

 

09:30  10:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MF1   60660   H.C. Derby MF2

 

08:45  09:15  thuis  Veld 1    
MF2   61238   MHV Evergreen MF1

30 

08:00  09:00  uit    route    
MF3   60674   Hockeyclub Barendrecht MF1

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1    
MF4   60728   R.H.V. Leonidas MF4

30 

    uit    route