Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

3 februari | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC1Z   43225   G.H.C. RAPID JC2

 

10:55  12:00  uit  Hoefslag, Sporthal De    
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
JC1Z   43201   R.H.V. Leonidas JC2

 

11:35  12:40  thuis  Hoefslag, Sporthal De    
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
JC2Z   43257   HC Delfshaven JC1

 

12:35  13:30  uit  West, Sportcentrum    
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
JC2Z   43246   Hockeyclub Barendrecht JC3

 

13:15  14:10  thuis  West, Sportcentrum    
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
JD1Z   34529   HC Capelle JD2

 

12:10  12:50  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
JD1Z   34497   D.H.C. Hudito JD3

 

10:50  11:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
MA2Z   49085   H.C. Derby MA2

 

14:30  15:00  uit  Oranje Wit Hal    
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
MA2Z   49366   HV Bleiswijk MA1

 

15:50  16:20  thuis  Oranje Wit Hal    
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
MA3Z   49509   Goudse MHC MA4

 

14:10  14:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MA3Z   48990   VMHC Pollux MA2

 

12:50  13:30  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB2Z   47622   R.G.H.C. Tempo '34 MB2

 

15:00  15:50  uit  Wielewaal, Sporthal    
Wielewaal, Sporthal
Brammertstraat 1
3084RV ROTTERDAM
hal: Veld 1
MB2Z   47677   HC Capelle MB12

 

14:20  15:10  uit  Wielewaal, Sporthal    
Wielewaal, Sporthal
Brammertstraat 1
3084RV ROTTERDAM
hal: Veld 1
MB3Z   47045   HCRB MB3

 

11:45  12:50  uit  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
MB3Z   46965   HC Waddinxveen MB2

 

11:05  12:10  uit  Meerkoet, Sporthal de    
Meerkoet, Sporthal de
Buitenomweg 7
2811BM REEUWIJK
hal: Veld 1
MD1Z   32928   Hockey Club Rotterdam MD2

 

09:15  10:10  thuis  Kleine Vink, Sporthal    
Kleine Vink, Sporthal
Sportlaan 2
2913LJ NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
MD1Z   32964   HC De IJssel MD1

 

08:35  09:30  uit  Kleine Vink, Sporthal    
Let op: Uittenue mee!   
Kleine Vink, Sporthal
Sportlaan 2
2913LJ NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
MD2Z   32979   H.C. Derby MD2

 

10:35  11:30  uit  Ridderhal, Sporthallen De    
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
MD2Z   32919   G.H.C. RAPID MD1

 

11:15  12:10  thuis  Ridderhal, Sporthallen De    
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
MD3Z   35221   HCGO MD1

 

09:15  10:10  thuis  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
MD3Z   35222   R.H.V. Leonidas MD7

 

08:35  09:30  thuis  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
MD4Z   32581   Hockey Club Rotterdam MD12

 

10:10  10:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD4Z   32534   D.H.C. Hudito MD5

 

08:50  09:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD5Z   33612   HC Schiedam MD6

 

11:55  12:50  thuis  Ridderhal, Sporthallen De    
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
MD5Z   33659   H.C. Derby MD5

 

10:35  11:30  thuis  Ridderhal, Sporthallen De    
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2


3 februari | Senioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H1Z   42847   Wateringse veld H1

 

16:10  16:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
H1Z   42846   HV Bleiswijk H1

 

14:50  15:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1


3 februari | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   34515   ZAAL HUDITO JD3 - Capelle JD2

 

12:00  12:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   49086   ZAAL Pollux MA2 - Gouda MA4

 

14:00  14:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   33717   ZAAL Derby MD5 - Schiedam MD6

 

11:45  12:10  thuis  Ridderhal, Sporthallen De    
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
ZAALBLOK   32490   ZAAL HUDITO MD5 - Rotterdam MD12

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   49720   ZAAL Derby MA2 - Bleiswijk MA1

 

  15:40  thuis  Oranje Wit Hal    
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
ZAALBLOK   42879   ZAAL Wateringse veld H1 - Bleiswijk H1

 

16:00  16:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1