Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

2 februari | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA2Z   48705   OMHC JA1

 

13:00  13:30  thuis  Beverbol, Sporthal De    
Beverbol, Sporthal De
Amerstraat 1
2987CA RIDDERKERK
hal: Veld 1
JA2Z   48274   HC De IJssel JA1

 

14:20  14:50  thuis  Beverbol, Sporthal De    
Beverbol, Sporthal De
Amerstraat 1
2987CA RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
MB4Z   47044   R.H.V. Leonidas MB8

 

16:10  16:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB4Z   47002   Dordrechtse Mixed Hockey Club MB5

 

14:50  15:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MC1Z   44031   Dordrechtse Mixed Hockey Club MC1

 

11:15  12:10  thuis  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
MC1Z   44081   VMHC Pollux MC1

 

10:35  11:30  uit  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
MC2Z   43957   HC Feijenoord MC2

 

13:15  14:10  uit  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
MC2Z   43885   OMHC MC4

 

12:35  13:30  uit  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2


2 februari | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE1Z   37415   HC Schiedam JE5

 

14:10  14:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
JE1Z   37306   Mixed Hockeyclub Zoetermeer JE6

 

12:50  13:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
JF1Z   38707   H.C. Derby JF1

 

10:50  11:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
JF1Z   38815   Dordrechtse Mixed Hockey Club JF2

 

12:10  12:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   37510   ZAAL Schiedam JE5 - Zoetermeer JE6

 

14:00  14:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   37979   ZAAL Derby MF1 - IJssel MF1

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   46976   ZAAL Dordrecht MB5 - Leonidas MB8

 

16:00  16:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   38597   ZAAL Derby JF1 - Dordrecht JF2

 

12:00  12:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   48235   ZAAL Ommoord JA1 - IJssel JA1

 

  14:10  thuis  Beverbol, Sporthal De    
Beverbol, Sporthal De
Amerstraat 1
2987CA RIDDERKERK
hal: Veld 1
 
M8E3Z   38259   H.C. Derby M8E2

 

11:15  12:10  uit  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
M8E3Z   38365   R.H.V. Leonidas M8E5

 

11:55  12:50  uit  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
ME4Z   41384   R.H.V. Leonidas ME9

 

11:15  12:10  thuis  Schuttersveld, Sporthal    
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
ME4Z   41176   Hockey Club Rotterdam ME14

 

10:35  11:30  uit  Schuttersveld, Sporthal    
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
ME5Z   39638   VMHC Pollux ME3

 

08:35  09:30  thuis  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
ME5Z   39528   M.H.C. Krimpen ME2

 

09:15  10:10  thuis  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
MF2Z   37652   HDS MF2

 

08:25  09:30  uit  Verburch/ Jan van der Valkhal    
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
MF2Z   37541   HCRB MF2

 

09:05  10:10  thuis  Verburch/ Jan van der Valkhal    
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
MF3Z   38087   HC De IJssel MF1

 

10:10  10:50  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Let op: Uittenue mee!   
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MF3Z   37864   H.C. Derby MF1

 

08:50  09:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MF4Z   38739   Dordrechtse Mixed Hockey Club MF4

 

08:35  09:40  thuis  Meander, MFC De    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
MF4Z   40173   MHV Forcial MF1

 

07:55  09:00  uit  Meander, MFC De    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1