Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

za 15  X-mas dance party
do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 15 dec - zon 16 dec - zat 5 jan - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan - zon 20 jan -


laat schema zien voor  

5 januari | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MB1Z   47946   Dordrechtse Mixed Hockey Club MB2

 

13:40  14:10  thuis  Oudendijk, Sporthal    
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
MB1Z   47864   HC Alphen MB2

 

13:00  13:30  uit  Oudendijk, Sporthal    
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
MB2Z   47009   Hockeyclub Schouwen Duiveland MB1

 

14:50  15:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB2Z   47051   HC Capelle MB12

 

16:10  16:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MC3Z   44279   H.C. Derby MC4

 

15:15  16:10  uit  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
MC3Z   44325   R.H.V. Leonidas MC5

 

15:55  16:50  uit  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
MD3Z   35229   Hockeyclub Barendrecht MD7

 

12:10  12:40  uit  Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum    
Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
MD3Z   35240   Hockeyclub Schouwen Duiveland MD2

 

12:50  13:20  uit  Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum    
Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1


5 januari | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE1Z   40369   HC Pijnacker JE3

 

12:50  13:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
JE1Z   40261   R.H.V. Leonidas JE4

 

14:10  14:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
JF1Z   40896   HC Capelle JF1

 

10:50  11:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
JF1Z   41005   Dordrechtse Mixed Hockey Club JF1

 

12:10  12:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   39876   ZAAL Barendrecht ME11 - HSD ME2

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   40471   ZAAL Pijnacker JE3 - Leonidas JE4

 

14:00  14:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   41113   ZAAL Capelle JF1 - Dordrecht JF1

 

12:00  12:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   46957   ZAAL HSD MB1 - Capelle MB12

 

16:00  16:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
M8E1Z   40656   Berkel Rodenrijs M8E2

 

15:30  16:00  uit  TOGB/ Vermeulenhal    
TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
M8E1Z   50500   HC Schiedam M8E4

 

16:10  16:40  uit  TOGB/ Vermeulenhal    
TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
M8E2Z   38235   HC Feijenoord M8E2

 

13:40  14:10  uit  Meent, Sporthal De    
Meent, Sporthal De
's-Heerenbergstraat 26
2871WG SCHOONHOVEN
hal: veld 1
M8E2Z   38360   Schoonhovense MHC M8E1

 

14:20  14:50  uit  Meent, Sporthal De    
Meent, Sporthal De
's-Heerenbergstraat 26
2871WG SCHOONHOVEN
hal: veld 1
M8E3Z   50486   HC Schiedam M8E5

 

16:20  16:50  uit  Groenoordhal    
Groenoordhal
Groenoordstraat 1
3121JP SCHIEDAM
hal: veld 1
M8E3Z   38909   R.G.H.C. Tempo '34 M8E3

 

15:40  16:10  thuis  Groenoordhal    
Groenoordhal
Groenoordstraat 1
3121JP SCHIEDAM
hal: veld 1
ME5Z   39987   Hockeyclub Barendrecht ME11

 

08:50  09:30  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ME5Z   40076   Hockeyclub Schouwen Duiveland ME2

 

10:10  10:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MF1Z   37132   Dordrechtse Mixed Hockey Club MF1

 

11:00  11:30  thuis  Deetos Snel Hal    
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2
MF1Z   37126   R.G.H.C. Tempo '34 MF1

 

11:40  12:10  uit  Deetos Snel Hal    
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2
MF3Z   40061   Dordrechtse Mixed Hockey Club MF2

 

10:20  10:50  uit  Deetos Snel Hal    
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2
MF3Z   39836   Dordrechtse Mixed Hockey Club MF5

 

09:40  10:10  uit  Deetos Snel Hal    
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2
MF4Z   38417   HC Voorne MF2

 

10:25  11:30  uit  Morgenstont, Sporthal De    
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
MF4Z   38188   MHV Forcial MF1

 

11:05  12:10  thuis  Morgenstont, Sporthal De    
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1