Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
wo 17  Eten op de Club
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

26 januari | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC2Z   43451   R.H.V. Leonidas JC4

 

15:15  16:10  uit  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
JC2Z   43485   VMHC Pollux JC2

 

15:55  16:50  uit  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
MA2Z   49927   MHV Forcial MA11

 

15:40  16:10  thuis  RingPass Hockey Dome    
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
MA2Z   49244   Ring Pass Delft MA4

 

16:20  16:50  uit  RingPass Hockey Dome    
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
MB2Z   46841   R.G.H.C. Tempo '34 MB2

 

16:05  16:55  thuis  Zevenkampse Ring, Sporthal    
Zevenkampse Ring, Sporthal
Zevenkampse Ring 301
3068HG ROTTERDAM
hal: Veld 1
MB2Z   46926   OMHC MB2

 

15:25  16:15  uit  Zevenkampse Ring, Sporthal    
Zevenkampse Ring, Sporthal
Zevenkampse Ring 301
3068HG ROTTERDAM
hal: Veld 1
MB3Z   48146   HC Alphen MB4

 

16:10  16:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB3Z   48188   Hockeyclub Barendrecht MB7

 

14:50  15:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1


26 januari | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JF1Z   38487   HC Capelle JF1

 

08:35  09:30  uit  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
JF1Z   38266   Hockeyclub Barendrecht JF1

 

09:15  10:10  thuis  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
ZAALBLOK   40453   ZAAL Leonidas M8E3 - Feijenoord M8E2

 

14:00  14:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   41054   ZAAL Voorne ME3 - Schiedam ME10

 

12:00  12:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   39291   ZAAL IJssel MF2 - Wateringse veld MF1

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   48090   ZAAL Barendrecht MB7 - Alphen MB4

 

16:00  16:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
M8E1Z   39360   Hockeyclub Barendrecht M8E1

 

11:15  12:10  uit  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
M8E1Z   39235   R.H.V. Leonidas M8E1

 

10:35  11:30  thuis  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
M8E2Z   40228   HC Feijenoord M8E2

 

14:10  14:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
M8E2Z   40337   R.H.V. Leonidas M8E3

 

12:50  13:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
M8E3Z   39236   R.H.V. Leonidas M8E5

 

10:35  11:30  thuis  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
M8E3Z   39344   Ring Pass Delft M8E4

 

11:15  12:10  uit  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
ME4Z   40834   HC Voorne ME3

 

10:50  11:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ME4Z   40945   HC Schiedam ME10

 

12:10  12:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ME5Z   41272   Hockeyclub Schouwen Duiveland ME2

 

10:50  11:20  uit  Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum    
Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
ME5Z   41382   M.H.C. Krimpen ME2

 

10:10  10:40  uit  Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum    
Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
MF2Z   39402   HC De IJssel MF2

 

10:10  10:50  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Let op: Uittenue mee!   
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MF2Z   39177   Wateringse veld MF1

 

08:50  09:30  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MF3Z   37437   H.C. Derby MF1

 

08:50  09:40  uit  Topsportcentrum Rotterdam    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
MF3Z   37219   HC Feijenoord MF1

 

08:10  09:00  uit  Topsportcentrum Rotterdam    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
MF4Z   38188   MHV Forcial MF1

 

12:20  12:50  thuis  Sportmotor, Sportcentrum de    
Sportmotor, Sportcentrum de
Jan Ligthartstraat 95
3083AL ROTTERDAM
hal: Veld 1
MF4Z   39514   H.C. Derby MF2

 

11:40  12:10  uit  Sportmotor, Sportcentrum de    
Sportmotor, Sportcentrum de
Jan Ligthartstraat 95
3083AL ROTTERDAM
hal: Veld 1