Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

za 15  X-mas dance party
do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 15 dec - zon 16 dec - zat 5 jan - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan - zon 20 jan -


laat schema zien voor  

13 januari | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1Z   48781   Goudse MHC JA1

 

12:25  13:30  uit  Mammoet, Sportcentrum De    
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
JA1Z   48554   HV Westland JA1

 

13:05  14:10  thuis  Mammoet, Sportcentrum De    
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
JD1Z   34777   Rijswijksche Hockey Club JD3

 

09:40  10:50  thuis  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
JD1Z   34757   G.H.C. RAPID JD2

 

09:00  10:10  thuis  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
 
MA1Z   49304   MHV Forcial MA1

 

10:55  12:00  thuis  Meander, MFC De    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
MA1Z   49435   VMHC Pollux MA1

 

11:35  12:40  thuis  Meander, MFC De    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
MB1Z   46938   HC Alphen MB2

 

12:50  13:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB1Z   46896   HCRB MB1

 

14:10  14:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB2Z   47891   HV Victoria MB3

 

12:10  12:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB2Z   47849   OMHC MB2

 

10:50  11:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB4Z   47984   Dordrechtse Mixed Hockey Club MB5

 

14:30  15:00  uit  Oranje Wit Hal    
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
MB4Z   48052   HC Schiedam MB4

 

15:10  15:40  thuis  Oranje Wit Hal    
Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
MC3Z   45227   HV Spijkenisse MC4

 

09:15  09:45  uit  Akkers, Sporthal De    
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
MC3Z   45184   HV Victoria MC7

 

09:55  10:25  uit  Akkers, Sporthal De    
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
MD2Z   32422   HC Schiedam MD3

 

08:50  09:40  uit  Topsportcentrum Rotterdam    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
MD2Z   32359   HV Victoria MD3

 

08:10  09:00  uit  Topsportcentrum Rotterdam    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
MD3Z   35223   Hockeyclub Barendrecht MD7

 

14:50  15:40  thuis  Victoria Sporthal    
Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG ROTTERDAM
hal: Veld 1
MD3Z   35203   HV Victoria MD7

 

14:10  15:00  uit  Victoria Sporthal    
Victoria Sporthal
Kralingseweg 226
3062CG ROTTERDAM
hal: Veld 1
MD5Z   32390   HC Feijenoord MD2

 

10:10  10:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD5Z   32343   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MD3

 

08:50  09:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1


13 januari | Senioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H1Z   42861   HV Bleiswijk H1

 

15:00  15:30  uit  Rijneveen, Sporthal    
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
H1Z   42845   MHV Evergreen H1

 

15:40  16:10  thuis  Rijneveen, Sporthal    
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
 
D1Z   35739   HCRB D1

 

16:10  16:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
D1Z   35736   HC Capelle D1

 

14:50  15:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1


13 januari | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   46856   ZAAL Alphen MB2 - HCRB MB1

 

14:00  14:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   35715   ZAAL Capelle D1 - HCRB D1

 

16:00  16:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   32425   ZAAL Feijenoord MD2 - Souburgh MD3

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   47934   ZAAL Ommoord MB2 - Victoria MB3

 

12:00  12:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
M8E1Z   39024   Dordrechtse Mixed Hockey Club M8E1

 

10:20  10:50  uit  Deetos Snel Hal    
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2
M8E1Z   50495   HC Schiedam M8E4

 

09:40  10:10  thuis  Deetos Snel Hal    
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2