Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

za 15  X-mas dance party
do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 15 dec - zon 16 dec - zat 5 jan - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan - zon 20 jan -


laat schema zien voor  

12 januari | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC2Z   43071   HCGO JC1

 

15:35  16:40  uit  Hoefslag, Sporthal De    
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
JC2Z   43039   G.H.C. RAPID JC3

 

14:55  16:00  uit  Hoefslag, Sporthal De    
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
MB3Z   46746   Hockeyclub Barendrecht MB7

 

11:10  11:40  uit  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
MB3Z   46802   HC Waddinxveen MB2

 

11:50  12:20  thuis  Plataan, MFC De    
Plataan, MFC De
Snijdelwijklaan 2
2771SX BOSKOOP
hal: Veld 1
MC1Z   44977   VMHC Pollux MC1

 

10:35  11:30  thuis  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
MC1Z   44934   HC De IJssel MC1

 

11:15  12:10  thuis  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
MC2Z   44919   VMHC Pollux MC3

 

14:10  14:40  uit  Willem-Alexander hal    
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
MC2Z   44988   HC Schiedam MC4

 

14:50  15:20  uit  Willem-Alexander hal    
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1


12 januari | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE1Z   38277   R.H.V. Leonidas JE4

 

13:30  14:40  uit  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
JE1Z   38386   Rijswijksche Hockey Club JE5

 

14:10  15:20  uit  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
JF1Z   40460   Dordrechtse Mixed Hockey Club JF2

 

09:10  10:10  uit  Erasmus Sport Centrum    
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
JF1Z   40246   Hockeyclub Barendrecht JF1

 

09:50  10:50  uit  Erasmus Sport Centrum    
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
ZAALBLOK   40442   ZAAL Barendrecht M8E5 - Derby M8E2

 

16:00  16:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   37136   ZAAL Dordrecht MF1 - Voorne MF1

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   41045   ZAAL Voorne MF2 - Zoetermeer MF7

 

14:00  14:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
M8E2Z   39237   Schoonhovense MHC M8E1

 

09:40  10:45  thuis  Mammoet, Sportcentrum De    
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
M8E2Z   39339   G.H.C. RAPID M8E1

 

10:20  11:25  uit  Mammoet, Sportcentrum De    
Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 2
M8E3Z   40227   H.C. Derby M8E2

 

16:10  16:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
M8E3Z   40336   Hockeyclub Barendrecht M8E5

 

14:50  15:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MF1Z   37156   HC Voorne MF1

 

08:50  09:30  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MF1Z   37152   MHV Forcial MF2

 

10:10  10:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MF2Z   40822   Ring Pass Delft MF2

 

09:00  09:30  uit  RingPass Hockey Dome    
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
MF2Z   41040   Dordrechtse Mixed Hockey Club MF3

 

09:40  10:10  thuis  RingPass Hockey Dome    
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
MF4Z   40818   HC Voorne MF2

 

12:50  13:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MF4Z   40929   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF7

 

14:10  14:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1