Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

za 26  A&B FEEST
wo 30  Roti Kip, Zoutvlees,Aardappelen, Kousenband ......
zo 3  Rabobank Actief op Zondag
ma 4  Start selecties teamindeling seizoen 2018-2019
vr 8  Borrel voor alle vrijwilligers van HCHW
za 9  Laatste competitieweekend (Jongste) Jeugd
za 9  E FEEST
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun - zon 3 jun - zat 9 jun - zon 10 jun - zon 17 jun -


laat schema zien voor  

2 juni | 8 tal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E1   56221   Klein Zwitserland J8E3

60 

07:15  08:45  uit    route    
M8E1   58924   Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2    
M8E2   58840   HC Schiedam M8E3

 

08:45  09:15  thuis  Veld 2    
M8E3   58911   Dordrechtse Mixed Hockey Club M8E2

30 

08:30  09:30  uit    route    
   KNHB: veld 4ab  
M8E4   58866   Hockey Club Rotterdam M8E10

40 

08:50  10:00  uit    route    


2 juni | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   20565   Ring Pass Delft JA2

45 

16:00  17:30  uit    route    
JA2   20912   Hockeyclub Barendrecht JA3

 

  10:45  thuis  Hoofdveld    
JC1   22099   Hockeyclub Barendrecht JC2

15 

11:45  12:30  uit    route    
   KNHB: Hoeksche waard witte sokken  
JD1   53600   G.H.C. RAPID JD2

30 

14:45  15:45  uit    route    
 
MA1   23476   Berkel Rodenrijs MA2

 

  15:15  thuis  Hoofdveld    
MA3   24408   HV Victoria MA3

 

  14:00  thuis  Veld 1    
MB1   24604   MHC Voorhout MB1

 

  12:15  thuis  Hoofdveld    
MB2   25156   VMHC Pollux MB2

 

  13:45  thuis  Hoofdveld    
MB3   25114   HC Voorne MB2

45 

13:15  14:45  uit    route    
MB4   25726   HC Schiedam MB3

 

    uit    route    
MB5   26036   HV Spijkenisse MB4

 

  11:00  thuis  Veld 1    
MC1   26461   De Kieviten MC1

60 

11:15  13:00  uit    route    
MC2   26741   R.H.V. Leonidas MC4

 

  12:30  thuis  Veld 2    
MC3   27637   OMHC MC5

30 

10:30  11:45  uit    route    
MC4   27861   Hockeyclub Barendrecht MC5

15 

11:30  12:30  uit    route    
   KNHB: Hoeksche Waard witte sokken  
MC5   28225   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MC4

 

  14:00  thuis  Veld 2    
MD1   53910   HC Voorne MD1

 

  09:15  thuis  Hoofdveld    
MD2   54560   HV Westland MD3

 

  11:00  thuis  Veld 2    
MD3   54905   Schoonhovense MHC MD3

 

  12:30  thuis  Veld 1    
MD4   55020   HC Capelle MD4

30 

14:00  15:15  uit    route    
MD5   55195   HC Ypenburg MD7

45 

13:15  14:30  uit    route    


2 juni | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JF1   57335   hdm JF1

45 

10:00  11:15  uit    route    
 
ME5   60110   H.C. Derby ME7

 

09:00  09:30  thuis  Veld 1    
ME6   60076   Schoonhovense MHC ME2

60 

08:00  09:30  uit    route    
   KNHB: Veld 1A  
MF1   61177   R.H.V. Leonidas MF6

30 

    uit    route    
MF2   61155   Berkel Rodenrijs MF5

 

09:00  09:30  thuis  Veld 1