Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

za 26  A&B FEEST
wo 30  Roti Kip, Zoutvlees,Aardappelen, Kousenband ......
zo 3  Rabobank Actief op Zondag
ma 4  Start selecties teamindeling seizoen 2018-2019
vr 8  Borrel voor alle vrijwilligers van HCHW
za 9  Laatste competitieweekend (Jongste) Jeugd
za 9  E FEEST
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun - zon 3 jun - zat 9 jun - zon 10 jun - zon 17 jun -


laat schema zien voor  

26 mei | 8 tal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E1   56180   HC Feijenoord J8E2

 

08:45  09:15  thuis  Veld 2    
M8E1   58822   H.C. Derby M8E1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 2    
M8E2   58771   HC Ypenburg M8E3

45 

08:45  10:00  uit    route    
M8E3   58730   HC De IJssel M8E3

30 

09:30  10:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
M8E4   58763   MHV Forcial M8E3

 

09:00  09:30  thuis  Veld 1    


26 mei | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   20525   HV Westland JA1

 

14:30  15:15  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Jorick Punt en Gerard Zijderveld
JA2   20939   MHC Voorhout JA2

60 

11:30  13:00  uit    route    
JC1   22134   HC Capelle JC1

 

13:15  13:45  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Judith Tarmond en Gwennifer Heijblom
JD1   53514   MHV Evergreen JD1

 

15:00  15:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Lisette Beekink
Frank Rodenburg
 
MA1   23610   HC Ypenburg MA2

45 

12:30  14:00  uit    route    
MA2   23701   R.H.V. Leonidas MA4

 

10:00  10:45  thuis  Veld 2    
Fluiten: Rob Groeliker en Ron Overweel
MA3   24436   Hockeyclub Barendrecht MA6

15 

16:45  17:30  uit    route    
   KNHB: Hoeksche Waard witte sokken  
MB1   24639   HC Ypenburg MB1

45 

14:15  15:45  uit    route    
MB2   24884   Hockeyclub Barendrecht MB2

15 

13:15  14:15  uit    route    
   KNHB: Hoeksche Waard witte sokken  
MB3   25215   OMHC MB2

 

10:00  10:45  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Roel van Rijswijk en Monique van der Maas
MB4   25698   M.H.C. Krimpen MB2

 

11:45  12:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Evelien Halmans en Esmee Smit
MB5   25942   H.C. Derby MB4

30 

15:15  16:15  uit    route    
MC1   26454   HV Spijkenisse MC1

 

11:30  12:15  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Jaco van Sliedregt en Jeroen van Dijk
MC2   26776   M.H.C. Krimpen MC1

30 

12:15  13:30  uit    route    
   KNHB: Att gewijzigde aanvangstijd  
MC3   27210   HV Victoria MC4

 

13:15  14:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Peter Vrij en Noa Bezemer
MC4   27952   OMHC MC7

 

11:45  12:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Merle Donraadt en Bo Gustavo Brinkman
MC5   28274   Dordrechtse Mixed Hockey Club MC7

30 

10:50  12:05  uit    route    
MD1   53894   Dordrechtse Mixed Hockey Club MD1

30 

13:10  14:25  uit    route    
   KNHB: let op tijd aangepast!!  
MD2   54379   MHV Evergreen MD1

30 

10:30  11:45  uit    route    
MD3   55034   H.C. Derby MD6

30 

11:15  12:30  uit    route    
MD4   54964   Hockey Club Rotterdam MD12

 

13:15  14:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Lotte Zwaanswijk en Jet Overvoorde
MD5   55169   Hockey Club Rotterdam MD14

 

10:30  11:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Manouk Zwijgers


26 mei | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JF1   57252   Hockey Club Rotterdam JF1

40 

08:50  10:00  uit    route    
 
ME5   60044   G.H.C. RAPID ME3

30 

11:00  12:00  uit    route    
ME6   59959   Dordrechtse Mixed Hockey Club ME4

 

09:00  09:30  thuis  Veld 1    
MF1   61085   MHV Evergreen MF1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 1    
MF2   61082   G.H.C. RAPID MF2

30 

12:00  13:00  uit    route