Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

ma 23  Mei vakantie
wo 25  Strategie overleg Road to 2025
vr 27  Koningsdag
za 28  Mei vakantie
za 12  Mei vakantie
zo 13  Rabobank Actief op Zondag
zo 13  The Dansant (TD)
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 29 apr - zat 5 mei - zat 12 mei - zon 13 mei - zat 19 mei - zon 20 mei - zat 26 mei - zon 27 mei -


laat schema zien voor  

19 mei | 8 tal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E1   56136   H.C. Derby J8E2

30 

08:00  09:00  uit    route    
M8E1   58709   R.G.H.C. Tempo '34 M8E1

15 

    uit    route    
M8E2   58636   HV Spijkenisse M8E2

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2    
M8E3   58672   Hockey Club Rotterdam M8E7

 

09:15  09:45  thuis  Veld 2    
M8E4   58673   Dordrechtse Mixed Hockey Club M8E3

30 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 3ab  


19 mei | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   20524   HC Pijnacker JA1

 

  14:00  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Jorick Punt
JA2   20879   Klein Zwitserland JA5

60 

    uit    route    
JC1   22133   HC Feijenoord JC1

 

  09:30  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Judith Tarmond en Bas Verweij
JD1   53529   M.H.C. Krimpen JD1

30 

12:30  13:30  uit    route    
 
MA1   23597   G.H.C. RAPID MA2

30 

    uit    route    
MA2   23749   OMHC MA1

30 

    uit    route    
MA3   24407   R.H.V. Leonidas MA5

 

  15:30  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Erik Teunissen en Erwin Zwijgers
MB1   24603   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB2

 

  11:00  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Johan van den Neste
MB3   25101   R.G.H.C. Tempo '34 MB2

15 

    uit    route    
MB4   25582   HC Voorne MB3

45 

    uit    route    
MB5   25980   R.H.V. Leonidas MB6

30 

    uit    route    
MC1   26446   HGC MC2

45 

12:45  14:15  uit    route    
MC2   26740   Hockeyclub Barendrecht MC4

 

  11:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Lars Zijderveld en Tjark van den Brink
MC4   28056   R.H.V. Leonidas MC8

30 

    uit    route    
MC5   28224   Hockeyclub Barendrecht MC8

 

  12:45  thuis  Veld 2    
Fluiten: Emma Teunissen en Jolaine Van Wijk
MD1   53909   OMHC MD2

 

  11:15  thuis  Veld 1    
MD2   54559   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD5

 

  12:45  thuis  Veld 1    
MD3   54834   HC De IJssel MD3

30 

    uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD4   54963   HC Voorne MD3

 

  14:15  thuis  Veld 1    
MD5   55174   R.H.V. Leonidas MD8

30 

    uit    route    


19 mei | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JF1   57219   HV Victoria JF1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 1    
 
ME5   59844   R.H.V. Leonidas ME10

30 

    uit    route    
ME6   59921   HC De IJssel ME5

 

09:00  09:30  thuis  Veld 1    
MF1   60979   H.C. Derby MF1

30 

08:30  09:30  uit    route    
MF2   60945   Hockey Club Rotterdam MF10

 

09:00  09:30  thuis  Veld 1