Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

za 24  Voorjaarsvakantie
za 3  Voorjaarsvakantie
za 10  Start 2e helft competitie/3e periode Jongste Jeugd
zo 18  Rabobank Actief op Zondag
zo 18  Techniek op Zondag voor (Jongste) Jeugd leden
zo 18  The Dansant (TD)
di 20  Hockeytraining SG De Willem van Oranje
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb - zat 10 feb - zon 11 feb -


laat schema zien voor  

4 februari | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1 Zaal   50553   HV Westland JA1

 

13:00  13:55  thuis  Schuttersveld, Sporthal    
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
JA1 Zaal   50652   Hockey Club Rotterdam JA3

 

12:20  13:15  uit  Schuttersveld, Sporthal    
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
JD1 Zaal   38249   Goudse MHC JD2

 

10:10  10:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
JD1 Zaal   37612   VMHC Pollux JD2

 

08:50  09:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
MA1 Zaal   51453   Ring Pass Delft MA4

 

16:10  16:40  thuis  Geest, Sporthal De    
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
MA1 Zaal   51405   LOHC MA4

 

15:30  16:00  uit  Geest, Sporthal De    
Geest, Sporthal De
De Geestlaan 27
2361XW WARMOND
hal: Veld 1
MA2 Zaal   52000   M.H.C. Krimpen MA2

 

15:15  16:10  uit  West, Sportcentrum    
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
MA2 Zaal   52049   VMHC Pollux MA2

 

15:55  16:50  uit  West, Sportcentrum    
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
MB1 Zaal   49983   HC Voorne MB1

 

14:10  14:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB1 Zaal   48997   Hockey Club Rotterdam MB2

 

12:50  13:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB5 Zaal   49445   R.G.H.C. Tempo '34 MB3

 

12:05  12:50  uit  Rhoon, Sporthal    
Rhoon, Sporthal
Stationsstraat 1A
3161GH RHOON
hal: Veld 1
MB5 Zaal   49752   HV Spijkenisse MB4

 

11:25  12:10  uit  Rhoon, Sporthal    
Rhoon, Sporthal
Stationsstraat 1A
3161GH RHOON
hal: Veld 1
MC2 Zaal   46898   HC Capelle MC1

 

14:35  15:05  uit  Lijster, Sporthal De    
Lijster, Sporthal De
Lijstersingel 22
2902JD CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: veld 1
MC2 Zaal   47899   M.H.C. Krimpen MC1

 

13:55  14:25  thuis  Lijster, Sporthal De    
Lijster, Sporthal De
Lijstersingel 22
2902JD CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: veld 1
MC3 Zaal   47718   HC Voorne MC3

 

12:10  12:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MC3 Zaal   47109   Schoonhovense MHC MC1

 

10:50  11:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MC5 Zaal   46501   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MC4

 

13:35  14:40  thuis  Hoefslag, Sporthal De    
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
MC5 Zaal   47236   G.H.C. RAPID MC6

 

14:15  15:20  uit  Hoefslag, Sporthal De    
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
MD1 Zaal   36986   Hockey Club Rotterdam MD2

 

11:40  12:10  uit  Akkers, Sporthal De    
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
MD1 Zaal   37159   HV Spijkenisse MD1

 

11:00  11:30  uit  Akkers, Sporthal De    
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
MD3 Zaal   35541   M.H.C. Krimpen MD3

 

09:20  10:20  uit  Boog, Sporthal De    
Boog, Sporthal De
Krimpenerbosweg 2A
2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
MD3 Zaal   36845   R.H.V. Leonidas MD5

 

08:40  09:40  uit  Boog, Sporthal De    
Boog, Sporthal De
Krimpenerbosweg 2A
2923LA KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
MD4 Zaal   36882   Hockeyclub Barendrecht MD6

 

09:00  09:30  uit  Bongerd, Sporthal de    
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
MD4 Zaal   37153   HC Feijenoord MD2

 

09:40  10:10  thuis  Bongerd, Sporthal de    
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1


4 februari | Senioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H1 Zaal   38456   H.C. HISALIS H1

 

14:00  15:30  uit  Wasbeek, Sportcomplex De    
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
H1 Zaal   38438   Scoop Delft H1

 

12:40  14:10  thuis  Wasbeek, Sportcomplex De    
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1


4 februari | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   49188   ZAAL Rotterdam MB2 - Voorne MB1

 

14:00  14:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   38298   ZAAL Pollux JD2 - Gouda JD2

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   46588   ZAAL Voorne MC3 - Schoonhoven MC1

 

12:00  12:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
ME3 Zaal   44980   MHV Forcial M8E3

 

09:55  10:50  thuis  Ridderhal, Sporthallen De    
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
ME3 Zaal   44954   H.C. Derby M8E4

 

08:35  09:30  thuis  Ridderhal, Sporthallen De    
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2