Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

za 15  X-mas dance party
do 17  Algemene Leden Vergadering
do 17  Nieuwjaarsborrel
do 31  Sportraad overleg
wo 13  Eten op de Club
wo 13  Eten op de Club
do 14  Boekpresentatie
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 15 dec - zon 16 dec - zat 5 jan - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan - zon 20 jan -


laat schema zien voor  

16 december | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA2Z   48672   R.G.H.C. Tempo '34 JA1

 

12:50  13:40  uit  Topsportcentrum Rotterdam    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
JA2Z   48296   HV Victoria JA5

 

12:10  13:00  uit  Topsportcentrum Rotterdam    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
JD1Z   34617   HC Capelle JD2

 

09:40  10:10  thuis  Deetos Snel Hal    
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2
JD1Z   34631   Dordrechtse Mixed Hockey Club JD2

 

09:00  09:30  uit  Deetos Snel Hal    
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2
 
MA1Z   49438   MHV Forcial MA1

 

10:55  12:00  uit  Meander, MFC De    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
MA1Z   48930   HV Victoria MA2

 

11:35  12:40  thuis  Meander, MFC De    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
MA2Z   49233   MHV Forcial MA11

 

11:55  12:25  uit  Lockhorst, Sporthal De    
Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
MA2Z   49321   G.H.C. RAPID MA2

 

11:15  11:45  uit  Lockhorst, Sporthal De    
Lockhorst, Sporthal De
Sportlaan 1
3364AT SLIEDRECHT
hal: Veld 1
MA3Z   49447   R.H.V. Leonidas MA7

 

15:00  15:50  thuis  Wielewaal, Sporthal    
Wielewaal, Sporthal
Brammertstraat 1
3084RV ROTTERDAM
hal: Veld 1
MA3Z   49688   VMHC Pollux MA2

 

13:40  14:30  thuis  Wielewaal, Sporthal    
Wielewaal, Sporthal
Brammertstraat 1
3084RV ROTTERDAM
hal: Veld 1
MB1Z   46649   HC De IJssel MB1

 

14:35  15:30  uit  Kleine Vink, Sporthal    
Let op: Uittenue mee!   
Kleine Vink, Sporthal
Sportlaan 2
2913LJ NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
MB1Z   46602   Hockeyclub Barendrecht MB2

 

15:15  16:10  thuis  Kleine Vink, Sporthal    
Kleine Vink, Sporthal
Sportlaan 2
2913LJ NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
MC1Z   45584   Hockey Club Rotterdam MC4

 

13:40  14:10  uit  Deetos Snel Hal    
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2
MC1Z   45623   Dordrechtse Mixed Hockey Club MC1

 

14:20  14:50  uit  Deetos Snel Hal    
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 2
MC2Z   44460   Hockey Club Rotterdam MC8

 

13:05  14:00  uit  Wilgenring, Sportcomplex    
Wilgenring, Sportcomplex
Melanchtonweg 70
3052KV ROTTERDAM
hal: Veld 1
MC2Z   44409   HCGO MC1

 

13:45  14:40  thuis  Wilgenring, Sportcomplex    
Wilgenring, Sportcomplex
Melanchtonweg 70
3052KV ROTTERDAM
hal: Veld 1
MD1Z   33581   HC Alphen MD1

 

10:20  10:50  uit  Oudendijk, Sporthal    
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
MD1Z   33456   HC Schiedam MD1

 

09:40  10:10  uit  Oudendijk, Sporthal    
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
MD2Z   33248   HV Victoria MD3

 

09:40  10:10  thuis  Bongerd, Sporthal de    
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
MD2Z   33295   Hockeyclub Barendrecht MD3

 

10:20  10:50  thuis  Bongerd, Sporthal de    
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
MD3Z   35218   Hockeyclub Schouwen Duiveland MD2

 

09:15  10:10  thuis  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
MD3Z   35212   R.H.V. Leonidas MD7

 

08:35  09:30  uit  Leonidas Hockey Dome    
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 1
MD4Z   33756   HC Delfshaven MD2

 

09:40  10:10  thuis  Zijde, Sporthal De    
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
MD4Z   33848   Hockey Club Rotterdam MD12

 

10:20  10:50  uit  Zijde, Sporthal De    
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
MD5Z   33811   H.C. Derby MD5

 

10:35  11:30  uit  Ridderhal, Sporthallen De    
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
MD5Z   33748   G.H.C. RAPID MD3

 

11:15  12:10  uit  Ridderhal, Sporthallen De    
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1


16 december | Senioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H1Z   42851   R.G.H.C. Tempo '34 H1

 

15:10  16:10  uit  Wethouder Smit hal    
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
H1Z   42864   MHV Evergreen H1

 

15:50  16:50  uit  Wethouder Smit hal    
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
 
D1Z   35725   MHV Evergreen D1

 

13:55  14:25  uit  Akkers, Sporthal De    
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
D1Z   35695   HV Spijkenisse D1

 

14:35  15:05  uit  Akkers, Sporthal De    
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1


16 december | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   49501   ZAAL Leonidas MA7 - Pollux MA2

 

14:50  15:10  thuis  Wielewaal, Sporthal    
Wielewaal, Sporthal
Brammertstraat 1
3084RV ROTTERDAM
hal: Veld 1