Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

wo 21  Eten op de Club. Winterkost
do 22  Trainersavond - Trainen in de zaal
ma 26  Sponsoravond
wo 28  Herexamen Scheidsrechters
do 29  Coach Avond - Zaalcoaching Jongste Jeugd
do 29  Coachavond - Zaalcoaching Junioren
vr 30  Sinterklaasfeest
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 24 nov - zon 25 nov - zat 1 dec - zat 9 mrt - zon 10 mrt - zat 16 mrt - zon 17 mrt - zat 23 mrt -


laat schema zien voor  

24 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   18971   Goudse MHC JA1

 

14:30  15:15  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Patrick Arends en Bo Gustavo Brinkman
JA2   18950   OMHC JA1

30 

09:15  10:30  uit    route    
JC1   8580   HV Victoria JC3

30 

09:15  10:30  uit    route    
JC2   8656   G.H.C. RAPID JC3

 

14:15  15:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Tjenne in't Veld en Rénee Knoop
JD1   20374   Mixed Hockeyclub Zoetermeer JD4

45 

14:30  16:00  uit    route    
   KNHB: Hoeksche Waard JD1 in Uit Tenue  
 
MA1   21109   MHV Forcial MA1

45 

08:45  10:15  uit    route    
MA2   21167   Hockey Club Rotterdam MA6

 

10:00  10:45  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Ben de Leeuw en Marco Hogerbrug
MA3   21079   HC Schiedam MA5

 

11:30  12:15  uit    route    
MB1   22561   HC De IJssel MB1

 

13:00  13:45  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Edwin van Bokhoven en Teuneke Govaert
MB2   22585   HC Waddinxveen MB1

30 

11:15  12:30  uit    route    
MB3   22506   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB10

45 

13:15  14:45  uit    route    
   KNHB: Hoeksche Waard MB3 in Uit Tenue  
MB4   22607   Hockeyclub Barendrecht MB6

 

12:45  13:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Pascale de Rooij en Lieve Pfeil
MC1   10099   Hockey Club Rotterdam MC5

 

12:45  13:30  thuis  Veld 1    
Fluiten: Bob Roos en Casper Braams
MC2   30951   Hockeyclub Barendrecht MC6

 

11:30  12:15  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Indra Flier en Monique van der Maas
MC3   8913   H.C. Derby MC5

30 

07:45  09:00  uit    route    
MC4   9083   HGC MC8

45 

12:15  13:45  uit    route    
MD1   24402   HC Ypenburg MD2

45 

09:45  11:15  uit    route    
MD2   24422   Goudse MHC MD1

45 

08:00  09:30  uit    route    
MD3   24495   Hockey Club Rotterdam MD12

 

08:30  09:15  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Luna Bleij en Annemijn van Bokhoven
MD4   24440   HCGO MD1

 

11:15  12:00  thuis  Veld 1    
Fluiten: Ron Uijlenbroek en Jan-Paul den Hartigh
MD5   24490   hdm MD7

 

11:15  12:00  thuis  Veld 2    
Fluiten: Paul van Schaik en Maarten Laan


24 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE1   26070   OMHC JE3

30 

09:30  10:30  uit    route    
JF1   26820   Wateringse veld JF1

 

10:00  10:30  thuis  Veld 1    
 
CK-MIXF1   26988   R.H.V. Leonidas CK-JF2

 

  09:00  thuis  recreatieoord Binnenmaas    
 
M8E1   27606   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs M8E2

30 

09:15  10:15  uit    route    
M8E2   27307   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs M8E3

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2    
M8E3   27572   Dordrechtse Mixed Hockey Club M8E3

 

08:45  09:15  thuis  Veld 2    
 
ME4   28337   Dordrechtse Mixed Hockey Club ME4

 

10:00  10:30  thuis  Veld 1    
ME5   28928   Wateringse veld ME11

 

10:15  10:45  thuis  Veld 2    
MF1   30110   HC Waddinxveen MF1

 

10:15  10:45  thuis  Veld 1    
MF2   31133   MHV Forcial MIX F2

 

10:00  10:30  thuis  Veld 1    
MF3   30233   HV Spijkenisse MF2

30 

08:00  09:00  uit    route    
MF4   29993   Leidse Hockey Club Roomburg MF2

45 

08:30  09:45  uit    route    
   KNHB: Veld 2A