Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

za 23  Kerstvakantie
do 11  Algemene Leden Vergadering & Nieuwjaarsborrel
za 13  Start MidWinterCompetitie (MWC)
wo 17  Strategie Sessie KNHB
di 27  Voorjaarsvakantie
za 3  Voorjaarsvakantie
za 10  Start 2e helft competitie/3e periode Jongste Jeugd
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 16 dec - zon 17 dec - zat 6 jan - zon 7 jan - zat 13 jan - zon 14 jan - zat 20 jan - zon 21 jan -


laat schema zien voor  

7 januari | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1 Zaal   51034   G.H.C. RAPID JA1

 

13:05  14:10  uit  Morgenstont, Sporthal De    
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
JA1 Zaal   50810   HC Voorne JA1

 

13:45  14:50  uit  Morgenstont, Sporthal De    
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
JA2 Zaal   50925   HV Spijkenisse JA2

 

14:20  14:50  uit  Akkers, Sporthal De    
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
JA2 Zaal   51096   R.H.V. Leonidas JA3

 

13:40  14:10  uit  Akkers, Sporthal De    
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
 
MB1 Zaal   50309   Berkel Rodenrijs MB1

 

15:15  16:20  thuis  Oostmeer, Sporthal de    
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
MB1 Zaal   49897   Hockey Club Rotterdam MB2

 

14:35  15:40  uit  Oostmeer, Sporthal de    
Oostmeer, Sporthal de
Het Hoge Land 19
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: Veld 1
MB2 Zaal   48865   HCRB MB1

 

11:25  12:25  uit  Swanla, Sportcentrum    
Swanla, Sportcentrum
Burg Klinkhamerweg 86
2761BJ ZEVENHUIZEN ZH
hal: Veld 1
MB2 Zaal   49482   OMHC MB12

 

12:05  13:05  uit  Swanla, Sportcentrum    
Swanla, Sportcentrum
Burg Klinkhamerweg 86
2761BJ ZEVENHUIZEN ZH
hal: Veld 1
MB5 Zaal   50236   H.C. Derby MB4

 

16:00  16:30  uit  Fakkel, Sporthal de    
Fakkel, Sporthal de
Sportlaan 8-10
2982SN RIDDERKERK
hal: Veld 1
MB5 Zaal   48812   HC De IJssel MB3

 

16:40  17:10  thuis  Fakkel, Sporthal de    
Fakkel, Sporthal de
Sportlaan 8-10
2982SN RIDDERKERK
hal: Veld 1
MC1 Zaal   47040   Hockeyclub Barendrecht MC2

 

09:00  09:30  uit  Campus Hoogvliet, Sportgebouw    
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
Campusplein 8
3192CD HOOGVLIET ROTTERDAM
hal: Veld 1
MC1 Zaal   46752   HV Victoria MC2

 

09:40  10:10  thuis  Campus Hoogvliet, Sportgebouw    
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
Campusplein 8
3192CD HOOGVLIET ROTTERDAM
hal: Veld 1
MD1 Zaal   37085   Hockey Club Rotterdam MD2

 

10:50  11:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD1 Zaal   36944   HC De IJssel MD1

 

12:10  12:50  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Let op: Uittenue mee!   
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD3 Zaal   36647   R.H.V. Leonidas MD5

 

09:30  10:20  thuis  Topsportcentrum Rotterdam    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH1
MD3 Zaal   36363   R.G.H.C. Tempo '34 MD4

 

08:50  09:40  thuis  Topsportcentrum Rotterdam    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH1
MD4 Zaal   35606   H.C. Derby MD5

 

08:50  09:30  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD4 Zaal   36614   HV Victoria MD8

 

10:10  10:50  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD5 Zaal   36144   Hockey Club Rotterdam MD12

 

11:40  12:10  thuis  Westlandia/ Balleringhal    
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1
MD5 Zaal   36710   HV Westland MD5

 

11:00  11:30  uit  Westlandia/ Balleringhal    
Westlandia/ Balleringhal
De Hoge Bomen 4
2671NZ NAALDWIJK
hal: veld 1


7 januari | Senioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H1 Zaal   38464   H.C. HISALIS H1

 

12:50  13:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
H1 Zaal   38457   Scoop Delft H1

 

14:10  14:50  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1


7 januari | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   38461   ZAAL Hisalis H1 - Scoop Delft H1

 

14:00  14:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   37489   ZAAL Rotterdam MD2 - IJssel MD1

 

12:00  12:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   36721   ZAAL Victoria MD8 - Derby MD5

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
ME3 Zaal   44330   Hockeyclub Schouwen Duiveland M8E1

 

09:15  10:10  thuis  Sophiahal, Sporthal De    
Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
ME3 Zaal   44349   H.C. Derby M8E4

 

08:35  09:30  uit  Sophiahal, Sporthal De    
Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1