Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

za 24  Voorjaarsvakantie
za 3  Voorjaarsvakantie
za 10  Start 2e helft competitie/3e periode Jongste Jeugd
zo 18  Rabobank Actief op Zondag
zo 18  Techniek op Zondag voor (Jongste) Jeugd leden
zo 18  The Dansant (TD)
di 20  Hockeytraining SG De Willem van Oranje
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb - zat 10 feb - zon 11 feb -


laat schema zien voor  

28 januari | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
MB2 Zaal   50180   HC De IJssel MB2

 

12:35  13:30  uit  Schenkel, Sporthal    
Let op: Uittenue mee!   
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
MB2 Zaal   49036   Dordrechtse Mixed Hockey Club MB3

 

13:15  14:10  thuis  Schenkel, Sporthal    
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
MB5 Zaal   50319   H.C. Derby MB4

 

14:50  15:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB5 Zaal   49822   HV Spijkenisse MB4

 

16:10  16:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MC1 Zaal   46464   HC Schiedam MC1

 

10:20  10:50  thuis  Margriet, Sporthal de    
Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 2
MC1 Zaal   47344   HV Spijkenisse MC1

 

09:40  10:10  uit  Margriet, Sporthal de    
Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 2
MC3 Zaal   47848   Hockeyclub Schouwen Duiveland MC1

 

12:50  13:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MC3 Zaal   46634   HV Spijkenisse MC4

 

14:10  14:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MC4 Zaal   47606   R.H.V. Leonidas MC8

 

13:00  14:10  thuis  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
MC4 Zaal   47725   Rijswijksche Hockey Club MC5

 

12:20  13:30  uit  Schilp, Sporthal de    
Schilp, Sporthal de
Schaapweg 4
2285SP RIJSWIJK ZH
hal: Veld 2
MC5 Zaal   46933   Hockeyclub Barendrecht MC8

 

10:20  10:50  uit  Campus Hoogvliet, Sportgebouw    
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
Campusplein 8
3192CD HOOGVLIET ROTTERDAM
hal: Veld 1
MC5 Zaal   46937   Hockey Club Rotterdam MC14

 

09:40  10:10  uit  Campus Hoogvliet, Sportgebouw    
Campus Hoogvliet, Sportgebouw
Campusplein 8
3192CD HOOGVLIET ROTTERDAM
hal: Veld 1
MD1 Zaal   35951   M.H.C. Krimpen MD1

 

10:10  10:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD1 Zaal   36295   HV Victoria MD2

 

08:50  09:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD3 Zaal   35684   H.C. Derby MD6

 

10:35  11:30  uit  Ridderhal, Sporthallen De    
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
MD3 Zaal   36549   HV Spijkenisse MD4

 

11:15  12:10  thuis  Ridderhal, Sporthallen De    
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
MD5 Zaal   37216   HC Feijenoord MD3

 

12:10  12:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD5 Zaal   36254   HC Pijnacker MD5

 

10:50  11:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1


28 januari | Senioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
D2 Zaal   39505   MHV Evergreen D2

 

13:50  14:50  uit  Wethouder Smit hal    
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
D2 Zaal   39197   Hockey Club Rotterdam D8

 

13:10  14:10  uit  Wethouder Smit hal    
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1


28 januari | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE1 Zaal   43675   Hockeyclub Barendrecht J8E2

 

09:00  09:30  thuis  Bongerd, Sporthal de    
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
JE1 Zaal   43678   G.H.C. RAPID J8E1

 

09:40  10:10  uit  Bongerd, Sporthal de    
Bongerd, Sporthal de
Dierensteinweg 6
2991XJ BARENDRECHT
hal: Veld 1
ZAALBLOK   48912   ZAAL Derby MB4 - Spijkenisse MB4

 

16:00  16:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   35742   ZAAL Victoria MD2 - Krimpen MD1

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   46686   ZAAL HSD MC1 - Spijkenisse MC4

 

14:00  14:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   37160   ZAAL Feijenoord MD3 - Pijnacker MD5

 

12:00  12:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1