Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

za 24  Voorjaarsvakantie
za 3  Voorjaarsvakantie
za 10  Start 2e helft competitie/3e periode Jongste Jeugd
zo 18  Rabobank Actief op Zondag
zo 18  Techniek op Zondag voor (Jongste) Jeugd leden
zo 18  The Dansant (TD)
di 20  Hockeytraining SG De Willem van Oranje
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb - zat 10 feb - zon 11 feb -


laat schema zien voor  

27 januari | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC1 Zaal   45644   HC Capelle JC1

 

11:35  12:40  uit  Hoefslag, Sporthal De    
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
JC1 Zaal   45675   G.H.C. RAPID JC2

 

12:15  13:20  uit  Hoefslag, Sporthal De    
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
 
MA2 Zaal   51958   R.H.V. Leonidas MA4

 

15:40  16:30  thuis  Topsportcentrum Rotterdam    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
MA2 Zaal   51168   M.H.C. Krimpen MA2

 

16:20  17:10  thuis  Topsportcentrum Rotterdam    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
MA3 Zaal   51552   HC Feijenoord MA1

 

16:10  16:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MA3 Zaal   51999   MHV Forcial MA4

 

14:50  15:30  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB1 Zaal   50135   HC Alphen MB1

 

11:00  11:30  uit  Oudendijk, Sporthal    
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
MB1 Zaal   49949   HV Westland MB1

 

11:40  12:10  thuis  Oudendijk, Sporthal    
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
MB3 Zaal   48810   HC Capelle MB12

 

14:10  14:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB3 Zaal   49307   M.H.C. Krimpen MB1

 

12:50  13:30  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1


27 januari | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JF1 Zaal   40669   Berkel Rodenrijs JF3

 

13:20  13:50  uit  TOGB/ Vermeulenhal    
TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
JF1 Zaal   40537   Dordrechtse Mixed Hockey Club JF2

 

12:40  13:10  thuis  TOGB/ Vermeulenhal    
TOGB/ Vermeulenhal
Het Hoge Land 23
2652EA BERKEL EN RODENRIJS
hal: veld 1
ZAALBLOK   51208   ZAAL Forcial MA4 - Feijenoord MA1

 

16:00  16:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   41122   ZAAL Derby MF1 - Dordrecht MF1

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   44765   ZAAL Rapid M8E1 - Rotterdam M8E8

 

12:00  12:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   50382   ZAAL Krimpen MB1 - Capelle MB12

 

14:00  14:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
ME2 Zaal   44132   MHV Forcial M8E1

 

09:55  11:00  uit  Meander, MFC De    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
ME2 Zaal   44098   Hockeyclub Barendrecht M8E2

 

10:35  11:40  thuis  Meander, MFC De    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
ME3 Zaal   44680   MHV Forcial M8E3

 

09:15  10:20  uit  Meander, MFC De    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
ME3 Zaal   44629   G.H.C. RAPID M8E2

 

08:35  09:40  uit  Meander, MFC De    
Meander, MFC De
Vlinderslag 1-5
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
ME4 Zaal   44740   G.H.C. RAPID M8E1

 

10:50  11:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ME4 Zaal   44714   Hockey Club Rotterdam M8E8

 

12:10  12:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ME5 Zaal   42083   HC Feijenoord ME2

 

11:40  12:30  uit  Topsportcentrum Rotterdam    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
ME5 Zaal   42089   R.G.H.C. Tempo '34 ME8

 

12:20  13:10  thuis  Topsportcentrum Rotterdam    
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
MF1 Zaal   41234   H.C. Derby MF1

 

08:50  09:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MF1 Zaal   41105   Dordrechtse Mixed Hockey Club MF1

 

10:10  10:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MF2 Zaal   40878   Dordrechtse Mixed Hockey Club MF2

 

11:40  12:10  uit  Parkzoom, Sportcentrum    
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
MF2 Zaal   40967   HC De IJssel MF2

 

11:00  11:30  uit  Parkzoom, Sportcentrum    
Let op: Uittenue mee!   
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1