Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

za 23  Kerstvakantie
do 11  Algemene Leden Vergadering & Nieuwjaarsborrel
za 13  Start MidWinterCompetitie (MWC)
wo 17  Strategie Sessie KNHB
di 27  Voorjaarsvakantie
za 3  Voorjaarsvakantie
za 10  Start 2e helft competitie/3e periode Jongste Jeugd
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 16 dec - zon 17 dec - zat 6 jan - zon 7 jan - zat 13 jan - zon 14 jan - zat 20 jan - zon 21 jan -


laat schema zien voor  

14 januari | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA2 Zaal   51007   H.C. Derby JA2

 

14:50  15:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
JA2 Zaal   50724   HV Spijkenisse JA2

 

16:10  16:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
MA3 Zaal   51794   Hockeyclub Schouwen Duiveland MA1

 

13:15  14:10  thuis  West, Sportcentrum    
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
MA3 Zaal   52229   VMHC Pollux MA3

 

12:35  13:30  uit  West, Sportcentrum    
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
MB2 Zaal   50317   Hockey Club Rotterdam MB5

 

12:50  13:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB2 Zaal   50216   HV Bleiswijk MB1

 

14:10  14:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB3 Zaal   49769   H.C. Derby MB2

 

12:35  13:30  uit  Sophiahal, Sporthal De    
Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
MB3 Zaal   49061   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB4

 

13:15  14:10  thuis  Sophiahal, Sporthal De    
Sophiahal, Sporthal De
Sophiapromenade 9
3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 1
MB5 Zaal   49906   HC Capelle MB3

 

12:10  12:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB5 Zaal   49612   R.H.V. Leonidas MB6

 

10:50  11:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MC3 Zaal   47926   H.C. Derby MC3

 

10:35  11:30  thuis  Ridderhal, Sporthallen De    
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
MC3 Zaal   46880   Schoonhovense MHC MC1

 

11:15  12:10  uit  Ridderhal, Sporthallen De    
Ridderhal, Sporthallen De
Hoge Kade 60
3341BE HENDRIK-IDO-AMBACHT
hal: Veld 2
MD1 Zaal   37421   HC De IJssel MD1

 

11:10  12:10  thuis  Erasmus Sport Centrum    
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
MD1 Zaal   36724   HV Victoria MD2

 

10:30  11:30  uit  Erasmus Sport Centrum    
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND ROTTERDAM
hal: Veld 1 (beneden)
MD2 Zaal   36219   G.H.C. RAPID MD2

 

10:10  10:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD2 Zaal   36040   HV Victoria MD5

 

08:50  09:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD3 Zaal   37082   Hockeyclub Barendrecht MD5

 

09:25  10:10  uit  Rhoon, Sporthal    
Rhoon, Sporthal
Stationsstraat 1A
3161GH RHOON
hal: Veld 1
MD3 Zaal   35638   R.G.H.C. Tempo '34 MD4

 

08:45  09:30  uit  Rhoon, Sporthal    
Rhoon, Sporthal
Stationsstraat 1A
3161GH RHOON
hal: Veld 1
MD4 Zaal   37178   Hockeyclub Barendrecht MD6

 

09:00  09:30  thuis  Driesprong, Sporthal De    
Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1
MD4 Zaal   36094   HV Victoria MD8

 

09:40  10:10  thuis  Driesprong, Sporthal De    
Driesprong, Sporthal De
Marijkesingel 22
2291BK BARENDRECHT
hal: Veld 1


14 januari | Senioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
D2 Zaal   39104   HC Feijenoord D2

 

16:45  17:40  uit  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
D2 Zaal   39691   VMHC Pollux DA

 

16:05  17:00  uit  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1


14 januari | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   50695   ZAAL Derby JA2 - Spijkenisse JA2

 

16:00  16:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   37460   ZAAL Victoria MD5 - Rapid MD2

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   50026   ZAAL Leonidas MB6 - Capelle MB3

 

12:00  12:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   50306   ZAAL Rotterdam MB5 - Bleiswijk MB1

 

14:00  14:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1