Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

za 23  Kerstvakantie
do 11  Algemene Leden Vergadering & Nieuwjaarsborrel
za 13  Start MidWinterCompetitie (MWC)
wo 17  Strategie Sessie KNHB
di 27  Voorjaarsvakantie
za 3  Voorjaarsvakantie
za 10  Start 2e helft competitie/3e periode Jongste Jeugd
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 16 dec - zon 17 dec - zat 6 jan - zon 7 jan - zat 13 jan - zon 14 jan - zat 20 jan - zon 21 jan -


laat schema zien voor  

17 december | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1 Zaal   50654   G.H.C. RAPID JA1

 

14:10  14:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
JA1 Zaal   50519   Hockeyclub Barendrecht JA2

 

12:50  13:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
JD1 Zaal   38346   Hockey Club Rotterdam JD4

 

12:45  13:40  thuis  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
JD1 Zaal   38281   VMHC Pollux JD2

 

12:05  13:00  uit  Polderpoort, Sporthal de    
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
 
MA1 Zaal   52065   Hockey Club Rotterdam MA3

 

15:25  16:20  uit  Schuttersveld, Sporthal    
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
MA1 Zaal   51103   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA2

 

14:45  15:40  uit  Schuttersveld, Sporthal    
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
MB5 Zaal   49324   HC Capelle MB3

 

11:55  12:50  uit  Schenkel, Sporthal    
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
MB5 Zaal   49946   HC De IJssel MB3

 

11:15  12:10  uit  Schenkel, Sporthal    
Let op: Uittenue mee!   
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
MC4 Zaal   47724   R.G.H.C. Tempo '34 MC6

 

13:15  14:10  thuis  Zuidplas, Sporthal de    
Zuidplas, Sporthal de
Sportlaan 3
2841EB MOORDRECHT
hal: Veld 1
MC4 Zaal   46797   OMHC MC7

 

12:35  13:30  thuis  Zuidplas, Sporthal de    
Zuidplas, Sporthal de
Sportlaan 3
2841EB MOORDRECHT
hal: Veld 1
MC5 Zaal   47946   R.H.V. Leonidas MC7

 

09:40  10:10  thuis  Papendrecht, Sportcentrum    
Papendrecht, Sportcentrum
Burgemeester Keijzerweg 110
3353CV PAPENDRECHT
hal: Veld1
MC5 Zaal   47646   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MC4

 

09:00  09:30  uit  Papendrecht, Sportcentrum    
Papendrecht, Sportcentrum
Burgemeester Keijzerweg 110
3353CV PAPENDRECHT
hal: Veld1
MD2 Zaal   37118   Dordrechtse Mixed Hockey Club MD3

 

09:40  10:10  thuis  Zijde, Sporthal De    
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
MD2 Zaal   37241   Hockey Club Rotterdam MD11

 

09:00  09:30  uit  Zijde, Sporthal De    
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
MD3 Zaal   36281   HV Spijkenisse MD4

 

10:10  10:50  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD3 Zaal   35705   Hockeyclub Barendrecht MD5

 

08:50  09:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD4 Zaal   35922   Dordrechtse Mixed Hockey Club MD5

 

08:45  09:15  uit  Dijk, sportcentrum de    
Dijk, sportcentrum de
Schenkeldijk 1a
3328LA DORDRECHT
hal: veld 1
MD4 Zaal   37448   Goudse MHC MD3

 

09:25  09:55  thuis  Dijk, sportcentrum de    
Dijk, sportcentrum de
Schenkeldijk 1a
3328LA DORDRECHT
hal: veld 1
MD5 Zaal   36072   HC Pijnacker MD5

 

10:50  11:30  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MD5 Zaal   37398   HC Voorne MD3

 

12:10  12:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1


17 december | Senioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H1 Zaal   38449   Hockeyclub Alkemade H1

 

17:20  17:50  uit  Waterkanten Sportcomplex    
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
H1 Zaal   38453   MHC Voorhout H1

 

16:40  17:10  thuis  Waterkanten Sportcomplex    
Waterkanten Sportcomplex
Sportlaan 21
2161VA LISSE
hal: veld 1
 
D2 Zaal   39561   R.H.V. Leonidas D32

 

14:50  15:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
D2 Zaal   39803   MHV Forcial D1

 

16:10  16:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1


17 december | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
ZAALBLOK   39570   ZAAL Leonidas D32 - Forcial D1

 

16:00  16:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   35950   ZAAL Barendrecht MD5 - Spijkenisse MD4

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   36608   ZAAL Pijnacker MD5 - Voorne MD3

 

12:00  12:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   50902   ZAAL Barendrecht JA2 - Rapid JA1

 

14:00  14:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1