Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

za 23  Kerstvakantie
do 11  Algemene Leden Vergadering & Nieuwjaarsborrel
za 13  Start MidWinterCompetitie (MWC)
wo 17  Strategie Sessie KNHB
di 27  Voorjaarsvakantie
za 3  Voorjaarsvakantie
za 10  Start 2e helft competitie/3e periode Jongste Jeugd
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 16 dec - zon 17 dec - zat 6 jan - zon 7 jan - zat 13 jan - zon 14 jan - zat 20 jan - zon 21 jan -


laat schema zien voor  

16 december | Junioren zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC1 Zaal   45532   R.H.V. Leonidas JC3

 

11:40  12:10  thuis  Lijster, Sporthal De    
Lijster, Sporthal De
Lijstersingel 22
2902JD CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: veld 1
JC1 Zaal   45554   HC Capelle JC1

 

12:20  12:50  thuis  Lijster, Sporthal De    
Lijster, Sporthal De
Lijstersingel 22
2902JD CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: veld 1
 
MA2 Zaal   51919   Hockeyclub Barendrecht MA3

 

14:50  15:30  uit  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MA2 Zaal   52192   VMHC Pollux MA2

 

16:10  16:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MA3 Zaal   51645   Hockey Club Rotterdam MA7

 

14:10  14:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MA3 Zaal   51895   MHV Forcial MA4

 

12:50  13:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB2 Zaal   49534   OMHC MB12

 

12:10  12:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MB2 Zaal   48969   HC De IJssel MB2

 

10:50  11:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MC1 Zaal   46688   HV Westland MC12

 

10:10  10:50  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MC1 Zaal   46718   HV Spijkenisse MC1

 

08:50  09:30  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
MC3 Zaal   47998   OMHC MC5

 

11:05  12:10  thuis  Morgenstont, Sporthal De    
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
MC3 Zaal   46545   HC Voorne MC3

 

11:45  12:50  uit  Morgenstont, Sporthal De    
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1


16 december | Jongste jeugd zaal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JE1 Zaal   43779   Dordrechtse Mixed Hockey Club J8E2

 

11:40  12:10  uit  Staver, Sporthal de    
Staver, Sporthal de
Olympiaweg 32
3245DL SOMMELSDIJK
hal: Veld 1
JE1 Zaal   43786   HCGO J8E1

 

11:00  11:30  uit  Staver, Sporthal de    
Staver, Sporthal de
Olympiaweg 32
3245DL SOMMELSDIJK
hal: Veld 1
ZAALBLOK   51194   ZAAL Barendrecht MA3 - Pollux MA2

 

16:00  16:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   49966   ZAAL IJssel MB2 - Ommoord MB12

 

12:00  12:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   52041   ZAAL Rotterdam MA7 - Forcial MA4

 

14:00  14:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
ZAALBLOK   47609   ZAAL Spijkenisse MC1 - Westland MC12

 

10:00  10:10  thuis  Tienvoet, Sporthal De    
Tienvoet, Sporthal De
Tienvoet 2
3274BN HEINENOORD
hal: Veld 1
 
ME1 Zaal   44799   H.C. Derby M8E1

 

13:40  14:10  thuis  Groenoordhal    
Groenoordhal
Groenoordstraat 1
3121JP SCHIEDAM
hal: veld 1
ME1 Zaal   44838   HC Schiedam M8E1

 

14:20  14:50  uit  Groenoordhal    
Groenoordhal
Groenoordstraat 1
3121JP SCHIEDAM
hal: veld 1
ME2 Zaal   44930   R.G.H.C. Tempo '34 M8E2

 

09:40  10:10  thuis  Fazant, Sporthal De    
Fazant, Sporthal De
Fazantlaan 4
3222EV HELLEVOETSLUIS
hal: veld 1
ME2 Zaal   44886   HC Voorne M8E1

 

09:00  09:30  uit  Fazant, Sporthal De    
Fazant, Sporthal De
Fazantlaan 4
3222EV HELLEVOETSLUIS
hal: veld 1
ME3 Zaal   44512   HC Voorne M8E2

 

11:35  12:40  thuis  Hoefslag, Sporthal De    
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
ME3 Zaal   44538   G.H.C. RAPID M8E2

 

12:15  13:20  thuis  Hoefslag, Sporthal De    
Hoefslag, Sporthal De
Hoefslag 9a
4205NK GORINCHEM
hal: Veld 1
ME4 Zaal   44271   Dordrechtse Mixed Hockey Club M8E3

 

12:20  12:50  uit  Deetos Snel Hal    
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
ME4 Zaal   44251   Hockey Club Rotterdam M8E8

 

11:40  12:10  uit  Deetos Snel Hal    
Deetos Snel Hal
Vorrinklaan 202
3317KZ DORDRECHT
hal: Veld 1
ME5 Zaal   42042   R.H.V. Leonidas ME10

 

10:40  11:30  uit  Drievliet, Sporthal    
Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1
ME5 Zaal   42035   Hockeyclub Barendrecht ME7

 

11:20  12:10  uit  Drievliet, Sporthal    
Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1
ME6 Zaal   42976   R.G.H.C. Tempo '34 ME5

 

09:20  10:10  uit  Drievliet, Sporthal    
Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1
ME6 Zaal   42920   R.H.V. Leonidas ME8

 

10:00  10:50  uit  Drievliet, Sporthal    
Drievliet, Sporthal
Vlietplein 137138
2986GK RIDDERKERK
hal: Veld 1