Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271 LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

vr 24  ME6 team eten
vr 1  Sinterklaas feest
vr 1  TC Inloop/vragenuur spelers/ouders/trainers/coach
vr 1  Sint feestje MD2
za 2  Competitie inhaalweekend
za 9  Start Zaal Competitie
za 23  Kerstvakantie
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 25 nov - zon 26 nov - zat 2 dec - zon 3 dec - zat 9 dec - zon 10 dec - zat 16 dec - zon 17 dec -


laat schema zien voor  

25 november | 8 tal
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E1   29770   HC Pijnacker J8E2

30 

09:45  10:45  uit    route    
M8E1   31769   Hockey Club Rotterdam M8E2

 

09:00  09:30  thuis  Hoofdveld    
M8E2   31221   D.H.C. Hudito M8E1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 1    
M8E3   31691   H.C. Derby M8E4

30 

08:00  09:00  uit    route    
M8E4   31714   HC Delfshaven M8E1

 

10:00  10:30  uit    route    


25 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   20547   HC Pijnacker JA1

30 

13:15  14:30  uit    route    
JA2   20909   Klein Zwitserland JA5

 

15:15  15:45  thuis  Veld 1    
JC1   22278   HC Feijenoord JC1

 

09:45  10:15  uit    route    
JD1   23017   Leidse Hockey Club Roomburg JD3

 

10:30  11:00  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Sophie Niemantsverdriet en Lisette Beekink
 
MA1   23473   G.H.C. RAPID MA2

 

14:45  15:30  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Bob Roos en Govert v.d. Biggelaar
MA2   23697   OMHC MA1

 

08:45  09:30  thuis  Veld 2    
Fluiten: Ron Overweel
MA3   24397   R.H.V. Leonidas MA5

30 

16:15  17:15  uit    route    
MB1   24628   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB2

45 

11:00  12:30  uit    route    
MB2   24934   Dordrechtse Mixed Hockey Club MB3

30 

12:30  13:45  uit    route    
MB3   25212   R.G.H.C. Tempo '34 MB2

 

13:30  14:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Bo Gustavo Brinkman en Monique van der Maas
MB4   25694   HC Voorne MB3

 

10:30  11:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Luna van der Hoeven en Esmee Smit
MB5   26035   R.H.V. Leonidas MB6

 

15:15  15:45  thuis  Veld 2    
MC1   26450   HGC MC2

 

13:15  14:00  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Edwin van Bokhoven en Jacco van der Knijff
MC2   27052   Hockeyclub Barendrecht MC4

15 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: Hoeksche Waard witte sokken  
MC3   27206   H.C. Derby MC3

 

12:00  12:45  thuis  Veld 1    
Fluiten: Thomas van Wijgerden en Peter Vrij
MC4   27948   R.H.V. Leonidas MC8

 

12:00  12:45  thuis  Veld 2    
Fluiten: Bo Gustavo Brinkman en Daphne den Dulk
MC5   28263   Hockeyclub Barendrecht MC8

15 

11:15  12:15  uit    route    
   KNHB: Hoelsche waard witte sokken  
MD1   28552   Rijswijksche Hockey Club MD2

45 

09:30  11:00  uit    route    
   KNHB: 15/11 Let op: tijd gewijzigd RHC grotendeels rookvrij  
MD2   28801   HC Ypenburg MD3

 

11:45  12:30  thuis  Hoofdveld    
Fluiten: Erik Ledeboer
MD3   29155   HC Capelle MD4

 

13:30  14:15  thuis  Veld 2    
Fluiten: Sophie van Dongen en Nienke Balk
MD4   29251   Hockey Club Rotterdam MD14

40 

13:20  14:45  uit    route    
MD5   29220   HC Voorne MD3

 

10:45  11:15  thuis  Veld 1    
Fluiten: Erwin Zwijgers en Cato Verhoeff


25 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JF1   30760   R.H.V. Leonidas JF2

30 

10:15  11:15  uit    route    
 
ME5   32840   R.G.H.C. Tempo '34 ME8

 

08:45  09:15  thuis  Veld 1    
ME6   32757   R.G.H.C. Tempo '34 ME6

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 1B  
MF1   33783   Hockeyclub Barendrecht MF1

 

08:45  09:15  thuis  Veld 1    
MF2   34295   G.H.C. RAPID MF2

 

09:00  09:30  thuis  Hoofdveld