header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 Meisjes A1 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A2 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Rogier Bleij Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Ron Uijlenbroek Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C4 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C5 Jaap Houg 2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A3 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Frederique van den Brink
Raymond Vos
1 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B1 Indra Flier 1 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes C1 Tom Burger 1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C1 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Paul van Schaik Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Almer van Wensveen 2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes D1 Lotte Angenent
Nikki Hordijk
Hfd - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Remco Witkamp 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames DB Rob Groeliker 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 1 - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Hfd - AB
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Hfd - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Meisjes D2 Babette van Waes
Frédérique Vlielander-Dijkstra
1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D3 Florine van Zomeren
Mex Molenaar
1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Lotte Angenent Hfd - CD
19:00 - 20:15 Meisjes D4 Judith Tarmond 1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes D5 Rosa Plantinga
Sanne Schenk
1 - AB
20:30 - 22:00 Dames DA Bob Roos Hfd - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Meisjes C2 Hfd - AB
17:15 - 18:45 Meisjes C4 Hfd - CD
17:30 - 19:00 Jongens B1 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Zoe Konijnendijk 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Paul van Schaik 2 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B1 Indra Flier Hfd - AB
18:45 - 20:15 Meisjes C1 Tom Burger Hfd - CD
19:00 - 20:30 Jong Dames 1 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Casper Kerklaan 2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes D1 Lotte Angenent
Nikki Hordijk
1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Hfd - AB
20:30 - 22:00 Heren HA 2 - AB
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Bob Roos Hfd - AB
20:30 - 22:00 Trimleden Tessa Schilperoort 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins 1 - CD
16:00 - 17:00 Funkeys 1 - AB
17:00 - 18:15 Jongens D1 2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes F1 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes F2 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes M6E1 1
17:00 - 18:00 Meisjes M6E2 1
17:00 - 18:00 Meisjes M6E3 1
17:00 - 18:00 Meisjes M6E4 1
18:00 - 19:00 Meisjes D2 1
18:00 - 19:00 Meisjes D3 1
18:00 - 19:00 Meisjes D4 1
18:00 - 19:00 Meisjes D5 1
18:00 - 19:00 Meisjes M8E1 Hfd
18:00 - 19:00 Meisjes M8E2 Hfd
18:00 - 19:00 Meisjes M8E3 Hfd

KOPEN VOOR JE CLUB

Boek je een reis of hotel? Of koop je een laptop, koelkast of een mooi kado (voor jezelf)? Via Kopen voor je Club koop je 1.000.000 artikelen online én spaar je tot 8 procent van het aankoopbedrag voor onze club.

Geen registratie, geen inlog, geen code of wat dan ook. Slechts één muisklik extra.

  

JEUGDFONS SPORT&CULTUUR

 

Sponsoren