header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C1 Bas Themans 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Paul van Schaik Hfd - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D4 Zoe Konijnendijk
Joëlle Gardenier
Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Casper Kerklaan 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Bas Themans 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Almer van Wensveen
Rogier Bleij
1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Edward Koudijzer 2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 Judith Tarmond Hfd - CD Tijdelijk met andere ouders tot def trainer
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Bas van Hoorn Hfd - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Bo Gustavo Brinkman Hfd - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D2 Frederique van den Brink
Raymond Vos
Hfd - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 6E2 Novy Goetgeluk 2 - A
18:45 - 20:15 Meisjes C3 Sara van Milt 2 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes D1 Nikki Hordijk 1 - AB
19:00 - 20:30 Jong Dames 2 Bob Roos 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tom Burger Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Indra Flier
Sam Klompenhouwer
Hfd - AB
19:00 - 20:15 Meisjes D3 Novy Goetgeluk 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Remco Witkamp Hfd - AB
20:30 - 22:00 Dames DB Rob Groeliker 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Michel Wijnbelt Hfd - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Duncan Kooistra
Patrick Ellermeijer
1 - AB
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Bob Roos 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Frédérique Vlielander-Dijkstra
Babette van Waes
Hfd - CD
17:00 - 18:00 Coolkids MIXF1 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes F1 2 - D training / oefenwedstrijden
17:00 - 18:00 Mix F1 1 - C oefenwedstrijden
17:00 - 18:00 Trainingsgroep F 1 - D oefenwedstrijden
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Thom van der Holst 2 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 Julie Gimbrere
Rozalien van Gorp
2 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Iris Gimbrere Hfd - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 6E1 Juliette Grootkerk
Zoe Smink
1 - A
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Anouk van den Neste
Breg Groeliker
Hfd - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Andre Vos 1 - CD
18:30 - 19:30 Jongens 8E1 Evert Ebbeler 2 - AB
18:30 - 19:30 Jongens D1 Laurens van der Laan 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Bob Roos Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Novy Goetgeluk 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames DA Bob Roos Hfd - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C1 Harald den Boef Hfd - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Casper Kerklaan 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Indra Flier
Sam Klompenhouwer
1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Annemiek de Bruin
Rebecca Greyn
Hfd - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Ron Uijlenbroek 2 - CD
19:00 - 20:30 Jong Dames 1 Duncan Kooistra
Patrick Ellermeijer
1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Stijn in 't Veld Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Edward Koudijzer 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C5 Paul van Schaik 2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes D1 Nikki Hordijk Hfd - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Remco Witkamp 1 - CD Doorwisselen met H1 & H2 Hoofdveld
20:30 - 22:00 Heren 1 Michel Wijnbelt Hfd - AB Doorwisselen met D1 & H2 Hoofdveld
20:30 - 22:00 Heren 2 Bob Roos Hfd - C Doorwisselen met D1 & H1 Hoofdveld
20:30 - 22:00 Heren HA 2 - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 2 1 - AB
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Bob Roos Hfd - D
20:30 - 22:00 Trimleden 2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins Otte van Wensveen
Roos van Baardewijk
Chara Stolk
Elin Hoogenboom
Heleen Sluiter-Rovers
1 - CD
16:00 - 17:00 Funkeys Brechtje van As
Tessa Schilperoort
Olivia Kirindongo
1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Mark van Daal Hfd - D Techniek training 6E lijn
17:00 - 18:15 Jongens 8E1 Evert Ebbeler 1 - CD
17:00 - 18:15 Jongens D1 Laurens van der Laan
Stein Botterweg
Stein Botterweg
1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Misa van der Linden
Emilie de Ruijter
Hfd - A Techniek training 6E lijn
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Lucca Ledeboer
Mex Molenaar
Hfd - B Techniek training 6E lijn
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Florine van Zomeren
Andre Vos
Hfd - C Techniek training 6E lijn
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Davine Klompe
Noa Uljee
2 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F2 2 - C
17:00 - 18:00 Mix F1 Femke van Iperen
Fleur Venema
2 - A
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Rogier van der Sluis 2 - D Techniektraining 8E-lijn
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Frédérique Vlielander-Dijkstra
Babette van Waes
2 - B Techniektraining 8E-lijn
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Judith Tarmond 2 - C Techniektraining 8E-lijn
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Thom van der Holst 2 - A Techniektraining 8E-lijn
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Vera Stolk Hfd - C Techniek training D lijn
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Julie Gimbrere
Pippa Fuchs
Hfd - D Tehcniek training D lijn
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Mike Rodenburg Hfd - B Techniek training D lijn
18:00 - 19:00 Trainingsgroep C & D Jaap Houg Hfd - A
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tom Burger Hfd - AB

KOPEN VOOR JE CLUB

Boek je een reis of hotel? Of koop je een laptop, koelkast of een mooi kado (voor jezelf)? Via Kopen voor je Club koop je 1.000.000 artikelen online én spaar je tot 8 procent van het aankoopbedrag voor onze club.

Geen registratie, geen inlog, geen code of wat dan ook. Slechts één muisklik extra.

 

 

HCHW TEAMKLEDING

 

 

JEUGDFONS SPORT&CULTUUR

 

Sponsoren