header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes MC3 Edward Koudijzer 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes MC1 Olav Gimbrere Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MB2 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB4 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MC2 Hfd - AB
19:30 - 21:00 Meisjes MA2 1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes MA3 1 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes MB3 Olav Gimbrere Hfd - CD
20:30 - 22:00 Meisjes MA1 Duncan Kooistra
Patrick Ellermeijer
Hfd - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Meisjes MD2 Suus Lagendijk
Frederique van den Brink
Hfd - CD
17:45 - 19:00 Meisjes MD3 1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes MD4 Bas Themans Hfd - AB
17:45 - 19:00 Meisjes MD5 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Bas Verweij 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens JC1 Bas Themans Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB1 Tom Burger
Caroline Nevens
Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MC4 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MD1 Renske Frieswijk
Novy Goetgeluk
1 - AB
20:30 - 22:00 Dames D1 Erik Beekman Hfd - AB
20:30 - 22:00 Dames D2 Rob Groeliker 1 - AB Samen met Edward vd Velden
20:30 - 22:00 Heren H1 Michel Wijnbelt Hfd - CD
20:30 - 22:00 Heren H3 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Meisjes M8E1 Kees Hordijk
Nikki Hordijk
2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens J6E1 Bas Themans
Emilie de Ruijter
Hfd - A
17:00 - 18:00 Jongens J6E2 Hfd - B Traint samen met J6E1
17:00 - 18:00 Jongens J8E1 Hfd - CD
17:00 - 18:00 Meisjes M6E2 Frédérique Vlielander-Dijkstra 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes M6E3 1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes M6E4 Rebecca Greyn 1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes M8E2 Sara van Vark
Kiki Groeneveld
2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes M6E1 Lisa Peet
Zoe Smink
1 - A
18:00 - 19:00 Meisjes M8E3 Bas Themans Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MA2 Bob Roos Hfd - AB Gezamenlijke training
19:00 - 20:30 Meisjes MA3 Hfd - AB Gezamenlijke training
19:00 - 20:30 Meisjes MB2 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MB3 Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MB4 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames DA Bob Roos Hfd - AB
20:30 - 22:00 Meisjes MA1 Duncan Kooistra
Patrick Ellermeijer
Hfd - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes MC2 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes MC4 Harald den Boef 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes MC3 Edward Koudijzer 2 - CD
19:00 - 20:30 Heren H3 Bob Roos Hfd - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Michiel Smits 1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens JC1 Harald den Boef 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MC1 Tom Burger Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MD1 Renske Frieswijk
Novy Goetgeluk
1 - CD
20:30 - 22:00 Dames D1 Erik Beekman 1 - CD Afwisselend D1 en H1 op het hoofdveld
20:30 - 22:00 Dames D2 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren H1 Michel Wijnbelt Hfd - CD Afwisselend D1 en H1 op het hoofdveld
20:30 - 22:00 Heren H2 Bob Roos Hfd - AB
20:30 - 22:00 Heren HA 2 - CD
20:30 - 22:00 Trimleden 2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Benjamins Babette van Waes
Frédérique Vlielander-Dijkstra
1 - CD
16:45 - 17:45 Funkeys Véronique Maasdam 1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens JF1 Hfd - A F techniek academy
17:00 - 18:00 Meisjes MF1 Eke Voorthuyzen Hfd - B F techniek academy
17:00 - 18:00 Meisjes MF2 Benine Janssen Hfd - C F techniek academy
17:00 - 18:00 MixF1 Hfd - D F techniek academy
18:00 - 19:00 Jongens J6E1 Laurens van der Laan
Evert Ebbeler
2 - A
18:00 - 19:00 Jongens J6E2 Laurens van der Laan
Evert Ebbeler
2 - B
18:00 - 19:00 Jongens J8E1 Willemien Hoff 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes M6E1 Davine Klompe
Julie Gimbrere
Hfd - A E techniek academy
18:00 - 19:00 Meisjes M6E2 Babette van Waes
Frédérique Vlielander-Dijkstra
Hfd - B E techniek academy
18:00 - 19:00 Meisjes M6E3 Josefien van Hoorn Hfd - C E techniek academy
18:00 - 19:00 Meisjes M6E4 Hfd - D E techniek academy
18:00 - 19:00 Meisjes M8E1 Andre Vos 1 - AB E techniek academy
18:00 - 19:00 Meisjes M8E2 1 - C E techniek academy
18:00 - 19:00 Meisjes M8E3 1 - D E techniek academy
19:00 - 20:30 Meisjes MB1 Caroline Nevens
Tom Burger
1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes MD2 Hfd - A D techniek academy
19:00 - 20:00 Meisjes MD3 Hfd - B D techniek academy
19:00 - 20:00 Meisjes MD4 Hfd - C D techniek academy
19:00 - 20:00 Meisjes MD5 Hfd - D D techniek academy

KOPEN VOOR JE CLUB

Boek je een reis of hotel? Of koop je een laptop, koelkast of een mooi kado (voor jezelf)? Via Kopen voor je Club koop je 1.000.000 artikelen online én spaar je tot 8 procent van het aankoopbedrag voor onze club.

Geen registratie, geen inlog, geen code of wat dan ook. Slechts één muisklik extra.

 

Sponsoren