header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes B4 Bas Themans 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Edward Koudijzer Hfd - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Paul van Schaik Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Almer van Wensveen
Rogier Bleij
1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Bas van Hoorn Hfd - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Novy Goetgeluk Hfd - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens B1 1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C1 Bas Themans 2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D2 Frederique van den Brink
Raymond Vos
Hfd - CD
18:30 - 19:45 Meisjes D4 Zoe Konijnendijk 2 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes D1 Nikki Hordijk 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tom Burger Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Indra Flier 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C3 2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes D3 Novy Goetgeluk Hfd - AB
20:00 - 21:30 Jong Dames 2 2 - CD
20:15 - 21:45 Dames 1 Hfd - AB
20:30 - 22:00 Dames DB Rob Groeliker 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Michel Wijnbelt Hfd - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Duncan Kooistra
Patrick Ellermeijer
1 - AB
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens 6E1 Dide Verweij
Lot van der Knijff
2 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 Julie Gimbrere
Rozalien van Gorp
2 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Frédérique Vlielander-Dijkstra 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 6E1 Juliette Grootkerk
Zoe Smink
1 - A
18:00 - 19:00 Meisjes 6E2 Carmen Arbman 1 - B
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Anouk van den Neste
Breg Groeliker
Hfd - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Judith Tarmond Hfd - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Bridget Boumann
Claire van der Zwet
1 - CD
18:30 - 19:30 Jongens 8E1 Evert Ebbeler 2 - AB
18:30 - 19:30 Jongens D1 Laurens van der Laan 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Bob Roos Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B4 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames DA 1 Bob Roos Hfd - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens B1 Stijn in 't Veld Hfd - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Harald den Boef 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Indra Flier 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Ron Uijlenbroek 2 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes D1 Nikki Hordijk Hfd - CD
19:00 - 20:30 Jong Dames 1 Duncan Kooistra
Patrick Ellermeijer
1 - AB
19:00 - 20:30 Jong Heren 1 Bob Roos Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Edward Koudijzer 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C5 Paul van Schaik 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 1 - CD Doorwisselen met H1 & H2 Hoofdveld
20:30 - 22:00 Heren 1 Michel Wijnbelt Hfd - CD Doorwisselen met D1 & H2 Hoofdveld
20:30 - 22:00 Heren 2 Bob Roos Hfd - AB Doorwisselen met D1 & H1 Hoofdveld
20:30 - 22:00 Heren HA 2 - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 2 1 - AB
20:30 - 22:00 Trimleden 2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins Heleen Sluiter-Rovers 1 - CD
16:00 - 17:00 Funkeys Brechtje van As
Tessa Schilperoort
1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Mark van Daal 2 - D
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Misa van der Linden
Jacqueline van Wingerden
1 - A Carrousel training 6E lijn
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Lucca Ledeboer
Mex Molenaar
1 - B Carrousel training 6E lijn
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Florine van Zomeren 1 - C Carrousel training 6E lijn
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Annemiek de Bruin Hfd - B Carrousel training D lijn
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Iris Gimbrere
Julie Gimbrere
Hfd - CD Carrousel training D lijn
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Mike Rodenburg Hfd - A Carrousel training D lijn
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Davine Klompe
Noa Uljee
2 - B Carrousel training F lijn
17:00 - 18:00 Mix F1 Femke van Iperen
Fleur Venema
2 - A Carrousel training F lijn
18:00 - 19:15 Jongens 8E1 Evert Ebbeler 1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D1 Laurens van der Laan 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Frédérique Vlielander-Dijkstra 2 - D Carrousel training M8E lijn
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Babette van Waes 2 - B Carrousel training M8E lijn
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 2 - C Carrousel training M8E lijn
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Rosalie Houg 2 - A Carrousel training M8E lijn
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tom Burger Hfd - AB

KOPEN VOOR JE CLUB

Boek je een reis of hotel? Of koop je een laptop, koelkast of een mooi kado (voor jezelf)? Via Kopen voor je Club koop je 1.000.000 artikelen online én spaar je tot 8 procent van het aankoopbedrag voor onze club.

Geen registratie, geen inlog, geen code of wat dan ook. Slechts één muisklik extra.

 

 

HCHW TEAMKLEDING

 

Sponsoren