header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 18-1-2021 t/m 27-4-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Meisjes D4 Zoe Konijnendijk Hfd - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Paul van Schaik Hfd - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B2 Casper Kerklaan 2 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B4 Bas Themans 1 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes C2 Almer van Wensveen
Rogier Bleij
1 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes C4 Edward Koudijzer 2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A1 Duncan Kooistra
Patrick Ellermeijer
Hfd - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Meisjes B3 Bo Gustavo Brinkman Hfd - AB
17:15 - 18:45 Meisjes C3 Zoe Konijnendijk 1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D2 Frederique van den Brink
Raymond Vos
Hfd - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 6E2 Novy Goetgeluk 1 - D
18:45 - 20:15 Jongens B1 Bas Verweij 2 - AB
18:45 - 20:15 Jongens C1 2 - CD Trainer Michel (H1)
18:45 - 20:15 Meisjes B1 Tom Burger Hfd - CD
18:45 - 20:15 Meisjes C1 Indra Flier
Sam Klompenhouwer
Hfd - AB
18:45 - 20:15 Meisjes D1 Nikki Hordijk 1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes D3 Novy Goetgeluk 1 - CD
20:15 - 21:30 Dames DB 2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Dames DA Hfd
09:00 - 10:30 Dames DB Hfd
16:30 - 17:30 Coolkids MIXF1 1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Evert Ebbeler
Laurens van der Laan
2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Frédérique Vlielander-Dijkstra
Babette van Waes
Hfd - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Lynn Uijlenbroek 1 - C
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Thom van der Holst 2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes F1 2 - D
17:00 - 18:00 Mix F1 1 - D
17:30 - 18:45 Jongens D1 Bob Roos Hfd - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3 Julie Gimbrere
Rozalien van Gorp
2 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Iris Gimbrere 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 6E1 Juliette Grootkerk
Zoe Smink
2 - A
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Anouk van den Neste
Breg Groeliker
Hfd - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Andre Vos 2 - CD
18:45 - 20:15 Jong Dames 2 Bob Roos Hfd - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B2 Novy Goetgeluk 1 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B4 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Meisjes B3 1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens B1 Stijn in 't Veld Hfd - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Indra Flier
Sam Klompenhouwer
1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Annemiek de Bruin
Rebecca Greyn
Hfd - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Ron Uijlenbroek 2 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes C4 Edward Koudijzer 1 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes C5 Paul van Schaik 2 - AB
19:00 - 20:30 Heren 2 Bob Roos 1 - AB
19:00 - 20:30 Jong Heren 1 Bob Roos 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes D1 Nikki Hordijk Hfd - CD
20:15 - 21:30 Trimleden 2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins Margriet Wensing
Chara Stolk
Elin Hoogenboom
Heleen Sluiter-Rovers
Otte van Wensveen
Roos van Baardewijk
1 - CD
16:00 - 17:00 Funkeys Brechtje van As
Olivia Kirindongo
Tessa Schilperoort
Robijn Kruithof
Sophie Vavier
1 - AB
16:45 - 17:45 keepers Jongste Jeugd Trainingsgroep 2 - D
16:45 - 17:45 Jongens 6E1 Mark van Daal Hfd - D
16:45 - 17:45 Meisjes 6E1 Emilie de Ruijter
Misa van der Linden
Hfd - A
16:45 - 17:45 Meisjes 6E2 Lucca Ledeboer
Mex Molenaar
Hfd - B
16:45 - 17:45 Meisjes 6E3 Andre Vos
Florine van Zomeren
Kim Steenhuis
Lizelotte Hendriks
Hfd - C
16:45 - 17:45 Meisjes 8E4 Hfd - A
17:00 - 18:15 Jongens 8E1 Evert Ebbeler 1 - CD
17:00 - 18:15 Jongens D1 Laurens van der Laan
Stein Botterweg
1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Davine Klompe
Noa Uljee
2 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Femke van Iperen
Fleur Venema
2 - C
17:00 - 18:00 Mix F1 Benine Janssen 2 - A
17:45 - 18:45 Meisjes D2 Vera Stolk Hfd Techniektraining D-lijn
17:45 - 18:45 Meisjes D3 Julie Gimbrere
Pippa Fuchs
Hfd Techniektraining D-lijn
17:45 - 18:45 Meisjes D4 Mike Rodenburg Hfd Techniektraining D-lijn
18:00 - 19:00 keepers Jongste Jeugd Trainingsgroep 2 - A
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Rogier van der Sluis
Thom van der Holst
2 - D
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Babette van Waes
Frédérique Vlielander-Dijkstra
2 - B
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Annabel Koudijzer
Judith Tarmond
2 - C
18:45 - 20:15 Dames 1 Remco Witkamp Hfd - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B1 Tom Burger Hfd - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:00 - 12:30 Dames 1 Remco Witkamp Hfd - AB
11:00 - 12:30 Dames DA 2
11:00 - 12:30 Dames DB 2
11:00 - 12:30 Heren 1 Michel Wijnbelt Hfd - CD
11:00 - 12:30 Heren 2 2
11:00 - 12:30 Heren HA 2
13:00 - 14:30 Jong Dames 1 Duncan Kooistra
Patrick Ellermeijer
Hfd - AB

KOPEN VOOR JE CLUB

Boek je een reis of hotel? Of koop je een laptop, koelkast of een mooi kado (voor jezelf)? Via Kopen voor je Club koop je 1.000.000 artikelen online én spaar je tot 8 procent van het aankoopbedrag voor onze club.

Geen registratie, geen inlog, geen code of wat dan ook. Slechts één muisklik extra.

 

 

HCHW TEAMKLEDING

 

 

JEUGDFONS SPORT&CULTUUR

 

Sponsoren