header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes MC3 Edward Koudijzer 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes MC1 Olav Gimbrere Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MB2 Bas van Hoorn 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB4 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MC2 Almer van Wensveen Hfd - AB
19:30 - 21:00 Meisjes MA2 Conrad Stad 1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes MA3 Anne van Rijswijk 1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes MB3 Olav Gimbrere Hfd - CD Eerste half uur door Conrad Stad
20:30 - 22:00 Meisjes MA1 Duncan Kooistra
Patrick Ellermeijer
Hfd - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Meisjes MD2 Suus Lagendijk
Frederique van den Brink
Raymond Vos
Hfd - CD
17:45 - 19:00 Meisjes MD4 Bas Themans Hfd - AB
17:45 - 19:00 Meisjes MD5 Hans de Groot
Casper Kerklaan
1 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes MD3 Menno Bokhout
Serge Vavier
2 - AB
19:00 - 20:30 Heren H3 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Rutger Hoek 1 - CD
19:00 - 20:00 Jongens JC1 Bas Themans Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB1 Tom Burger
Caroline Nevens
Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MC4 Rebecca Greyn 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MD1 Renske Frieswijk
Novy Goetgeluk
1 - AB
20:30 - 22:00 Dames D1 Erik Beekman Hfd - AB
20:30 - 22:00 Dames D2 Rob Groeliker
Edward van der Velden
1 - AB
20:30 - 22:00 Heren H1 Michel Wijnbelt Hfd - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Meisjes M8E1 Kees Hordijk
Nikki Hordijk
2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens J6E1 Bas Themans Hfd - A
17:00 - 18:00 Jongens J6E2 Hfd - B Traint samen met J6E1
17:00 - 18:00 Meisjes M6E2 Frédérique Vlielander-Dijkstra 1 - B
17:30 - 18:30 Meisjes M6E1 Lisa Peet
Zoe Smink
1 - A
17:45 - 18:45 Meisjes M6E3 Zoe Konijnendijk 1 - C
18:00 - 19:00 Jongens J8E1 Iris Gimbrere Hfd - CD
18:00 - 19:00 Meisjes M6E4 Rebecca Greyn 1 - D
18:00 - 19:00 Meisjes M8E2 Sara van Vark
Kiki Groeneveld
2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes M8E3 Bas Themans
Emilie de Ruijter
Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MA2 Bob Roos Hfd - AB Gezamenlijke training
19:00 - 20:30 Meisjes MA3 Bob Roos Hfd - AB Gezamenlijke training
19:00 - 20:30 Meisjes MB2 Marcel Kooij 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MB3 Monique van der Maas Hfd - CD Dag en tijd gaan mogelijk nog verplaatsen
19:00 - 20:30 Meisjes MB4 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames DA Bob Roos Hfd - AB
20:30 - 22:00 Meisjes MA1 Duncan Kooistra
Patrick Ellermeijer
Hfd - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes MC2 Harald den Boef 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes MC4 Paul van Schaik 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes MC3 Edward Koudijzer 2 - CD
19:00 - 20:30 Heren H3 Bob Roos Hfd - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Michiel Smits 1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens JC1 Harald den Boef 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MC1 Tom Burger Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MD1 Renske Frieswijk
Novy Goetgeluk
1 - CD
20:30 - 22:00 Dames D1 Erik Beekman 1 - CD Afwisselend D1 en H1 op het hoofdveld
20:30 - 22:00 Dames D2 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren H1 Michel Wijnbelt Hfd - CD Afwisselend D1 en H1 op het hoofdveld
20:30 - 22:00 Heren H2 Bob Roos Hfd - AB
20:30 - 22:00 Heren HA 2 - CD
20:30 - 22:00 Trimleden 2 - AB Training wordt gegeven door de Veterinnen
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Benjamins Babette van Waes
Frédérique Vlielander-Dijkstra
1 - CD
16:45 - 17:45 Funkeys Véronique Maasdam
Davine Klompe
Noa Uljee
1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens JF1 Mark van Daal
Moosje Sofie van Wensveen
2 - A F techniek academy
17:00 - 18:00 Meisjes MD2 Tom Burger
Stein Botterweg
Hfd - A D techniek academy
17:00 - 18:00 Meisjes MD3 Andre Vos Hfd - B D techniek academy
17:00 - 18:00 Meisjes MD4 Mike Rodenburg Hfd - C D techniek academy
17:00 - 18:00 Meisjes MD5 Cas Vijfvinkel Hfd - D D techniek academy
17:00 - 18:00 Meisjes MF1 Eke Voorthuyzen
Elise Timmer
2 - B F techniek academy
17:00 - 18:00 Meisjes MF2 Benine Janssen
Maartje Schrier
2 - C F techniek academy
17:00 - 18:00 MixF1 Lucca Ledeboer
Mex Molenaar
2 - D F techniek academy
17:45 - 19:00 Jongens J8E1 Willemien Hoff 1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens J6E1 Laurens van der Laan
Evert Ebbeler
1 - A
18:00 - 19:00 Jongens J6E2 Laurens van der Laan
Evert Ebbeler
1 - B
18:00 - 19:00 Meisjes M6E1 Davine Klompe 2 - A E techniek academy
18:00 - 19:00 Meisjes M6E2 Babette van Waes
Frédérique Vlielander-Dijkstra
2 - B E techniek academy
18:00 - 19:00 Meisjes M6E3 Pippa Fuchs 2 - C E techniek academy
18:00 - 19:00 Meisjes M6E4 Julie Gimbrere 2 - D E techniek academy
18:00 - 19:00 Meisjes M8E1 Andre Vos
Maxime van Oosterwijk
Hfd - AB E techniek academy
18:00 - 19:00 Meisjes M8E2 Tom Burger
Florine van Zomeren
Hfd - C E techniek academy
18:00 - 19:00 Meisjes M8E3 Nikki Hordijk Hfd - D E techniek academy
19:00 - 20:30 Meisjes MB1 Caroline Nevens
Tom Burger
1 - CD

KOPEN VOOR JE CLUB

Boek je een reis of hotel? Of koop je een laptop, koelkast of een mooi kado (voor jezelf)? Via Kopen voor je Club koop je 1.000.000 artikelen online én spaar je tot 8 procent van het aankoopbedrag voor onze club.

Geen registratie, geen inlog, geen code of wat dan ook. Slechts één muisklik extra.

 

 

HCHW TEAMKLEDING

 

Sponsoren

Vacatures

5. Hockey support
Algemene coördinatie
4. Financieel
Operationeel
5. Hockey support
Operationeel begeleider
1. Accommodatie
Projecten