header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Diensten

vrijdag 18 september 2020 
15:45 - 17:45  Ouders/verzorgers van Liv Groenewoud Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Lilly van Gulik Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Ella Weemhof Bardienst 
18:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Carmen Arbman Barhoofd 
zaterdag 19 september 2020 
08:15 - 10:15  Jan henk Penninkhof Bardienst 
08:15 - 12:15  Pascale de Rooij Barhoofd 
08:15 - 10:15  Yin Smits Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Nienke Balk Bardienst 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Bente Noordijk Bardienst 
10:15 - 12:15  Astrid Smit- Groenendijk Wedstrijdtafel 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Maartje Schrier Bardienst 
11:00 - 13:00  Luna van der Hoeven Bardienst 
11:45 - 13:45  Bardienst 
12:00 - 16:30  Pascale de Rooij Barhoofd 
12:15 - 14:15  Paula van der Kooij Wedstrijdtafel 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Felicity Ton Bardienst 
14:30 - 16:30  Bardienst 
zondag 20 september 2020 
09:45 - 14:15  Barhoofd 
10:15 - 12:15  Marijn Ramp Wedstrijdtafel 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Sanne Schenk Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Thomas Bonthuis Bardienst 
12:15 - 14:15  Wedstrijdtafel 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Sanne Schenk Bardienst 
14:00 - 17:00  Yin Smits Barhoofd 
14:30 - 16:30  Bardienst 
dinsdag 22 september 2020 
20:00 - 23:00  Pascale de Rooij Barhoofd 
donderdag 24 september 2020 
20:00 - 23:00  Barhoofd 
vrijdag 25 september 2020 
15:45 - 17:45  Ouders/verzorgers van Fedde Carsjens Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Lilly van Gulik Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Ella Weemhof Bardienst 
18:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Carmen Arbman Barhoofd 
zaterdag 26 september 2020 
08:15 - 10:15  Olav Gimbrere Bardienst 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Sterre Versteeg Barhoofd 
08:15 - 10:15  Mette van Kan Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Zoe Konijnendijk Bardienst 
09:00 - 11:00  Joëlle Gardenier Bardienst 
10:15 - 12:15  Adora Scholten Wedstrijdtafel 
10:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Zara Winkel Bardienst 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Lotte de Waaij Bardienst 
11:45 - 13:45  Ouders/verzorgers van Maureen Reedijk Bardienst 
12:00 - 17:00  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Lisa van Dijk Wedstrijdtafel 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Karlijn Wesselink Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Sophie Lems Bardienst 
zondag 27 september 2020 
09:45 - 12:45  Barhoofd 
09:45 - 11:45  Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:00  Bardienst 
11:45 - 13:45  Wedstrijdtafel 
12:30 - 16:30  Barhoofd 
14:00 - 16:00  Bardienst 
dinsdag 29 september 2020 
20:00 - 23:00  Pascale de Rooij Barhoofd 
donderdag 1 oktober 2020 
20:00 - 23:00  Barhoofd 
vrijdag 2 oktober 2020 
15:45 - 17:45  Ouders/verzorgers van Stella Karbaat Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Caithlin sophie Franken Bardienst 
18:00 - 21:00  Pascale de Rooij Barhoofd 
zaterdag 3 oktober 2020 
08:15 - 10:15  Robin Slingerland Bardienst 
08:15 - 12:15  Barhoofd 
08:15 - 10:15  Eileen Poortvliet Wedstrijdtafel 
08:30 - 10:30  Lise Dönszelmann Bardienst 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Bente Noordijk Bardienst 
10:15 - 12:15  Eileen Poortvliet Wedstrijdtafel 
10:30 - 12:30  Robin Slingerland Bardienst 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Daphne Kimmel Bardienst 
11:45 - 13:45  Bardienst 
12:00 - 16:30  Pascale de Rooij Barhoofd 
12:15 - 14:15  Eduardo Trienekens Wedstrijdtafel 
12:30 - 14:30  Bardienst 
14:30 - 16:30  Bardienst 
zondag 4 oktober 2020 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Mila de Geus Bardienst 
08:15 - 12:15  Barhoofd 
09:45 - 11:45  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Olivia Stolk Bardienst 
12:00 - 16:00  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:15  Olav Gimbrere Bardienst 
14:00 - 16:00  Wedstrijdtafel 
15:45 - 18:45  Barhoofd 
dinsdag 6 oktober 2020 
20:00 - 23:00  Pascale de Rooij Barhoofd 
donderdag 8 oktober 2020 
20:00 - 23:00  Pascale de Rooij Barhoofd 
vrijdag 9 oktober 2020 
15:45 - 17:45  Ouders/verzorgers van Stella Karbaat Bardienst 
16:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Caithlin sophie Franken Bardienst 
18:00 - 21:00  Barhoofd 
zaterdag 10 oktober 2020 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Vera Stolk Bardienst 
08:15 - 11:15  Barhoofd 
08:15 - 10:15  Bibi Lelieveld Wedstrijdtafel 
09:15 - 11:15  Bardienst 

KOPEN VOOR JE CLUB

Boek je een reis of hotel? Of koop je een laptop, koelkast of een mooi kado (voor jezelf)? Via Kopen voor je Club koop je 1.000.000 artikelen online én spaar je tot 8 procent van het aankoopbedrag voor onze club.

Geen registratie, geen inlog, geen code of wat dan ook. Slechts één muisklik extra.

 

 

HCHW TEAMKLEDING

 

 

JEUGDFONS SPORT&CULTUUR

 

Sponsoren