Mededelingen

Contact

HC De Hoeksche Waard
hockey
Adres
HC De Hoeksche Waard
Vrouwehuisjesweg 11
3271LX Mijnsheerenland

0186-602663

Agenda

ma 29  Selectie MC
ma 29  Algemene Leden Vergadering
di 30  Selectie MD
wo 31  Selectietraining ME
vr 2  Selectietraining ME
za 3  Laatste inhaal weekend competitie
vr 9  Borrel voor alle vrijwilligers van HCHW
(> ga naar de agenda)

Hockey.nl

 Trainingsschema   maandag 29 mei 2017   00:05
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes MC1 Floris Roos Hfd - CD
18:00 - 19:30 Meisjes MC2 Luna van der Hoeven
Anne Sophie Overweel
Tess Bakker
Hfd - AB
18:00 - 19:30 Meisjes MC3 Dauphine Roos 1 - AB Dauphine opent
18:30 - 20:00 Meisjes MC4 Juliƫtte Streefkerk 2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes MA1 Hfd - AB Rob sluit af
19:30 - 21:00 Meisjes MA2 Margriet Wensing Hfd - CD
19:30 - 21:00 Meisjes MB2 Kees Hordijk 1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes MB3 Vinny Arbman 2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes MB4 Kaj de Waal
Michael Arbman
1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Meisjes MD5 Bas Themans 2 - CD
17:00 - 19:00 Keepers Jongens Frederique Reijnierse 1 - A
17:00 - 19:00 Keepers Meisjes Frederique Reijnierse 1 - A Frederique opent
17:45 - 19:00 Meisjes MD3 Frans Prooij
Marcel Barendregt
Hfd - CD
17:45 - 19:00 Meisjes MD4 Bas Themans 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes MD2 Iris Gimbrere
Monique van der Maas
Hfd - AB
19:00 - 20:30 Jongens JA1 Michael Arbman Hfd - CD
19:00 - 20:30 Jongens JB1 Steven van de Merwe
Roland Braams
1 - AB Onder voorbehoud
19:00 - 20:15 Jongens JB2 Cas van Vuuren 1 - CD Onder voorbehoud rooster
19:00 - 20:15 Jongens JD1 Sven Hage
Twan Aulbers
2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB1 Dimitri Bonthuis
Koen Arends
Hfd - AB
19:00 - 20:15 Meisjes MC5 Bas Themans 2 - CD
20:15 - 21:45 Dames D2 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames D1 Bob Roos Hfd - CD Bob sluit af
20:30 - 22:00 Heren H1 Rob van 't Zet Hfd - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes M8E3 Bas Themans Hfd - CD Bas opent
17:00 - 18:00 Benjamins Annemarij van Daal
Lois Flier
Teuneke Govaert
1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens J6E1 Bas Themans Hfd - D
17:00 - 18:15 Meisjes M8E1 Judith Tarmond Hfd - AB
17:00 - 18:15 Meisjes M8E2 Gera Leijdens 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes ME5 Doesjka Prosman
Willemien Hoff
Hfd - C
17:00 - 18:00 Meisjes ME7 Lotte Angenent 2 - C
18:00 - 19:15 Meisjes M8E4 Elco Oskam 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes MD1 Caroline Nevens Hfd - CD
18:00 - 19:00 Meisjes ME6 Bart Standhardt 2 - D
18:00 - 19:00 Meisjes ME8 Bart Standhardt 2 - B
18:00 - 19:00 Meisjes ME9 Anne van Rijswijk
Dauphine Roos
2 - A
18:15 - 19:30 Meisjes MC2 Henriette Cuperus Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MC4 Dauphine Roos
Peter Roubos
1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes MA3 Lotte Schol Hfd - CD Dames 1 geeft training
19:30 - 21:00 Meisjes MB4 Vinny Arbman
Lucas van de Velde
Hfd - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 Keepers Meisjes Frederique Reijnierse 1 - A Frederique opent
17:30 - 19:00 Meisjes MC1 Floris Roos 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes MC5 Harald den Boef 2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes MD2 Indra Flier
Renske Frieswijk
Hfd - AB
17:45 - 19:00 Meisjes MD3 Carmen Arbman Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MA2 Tom Burger 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB1 Dimitri Bonthuis
Floris Roos
1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB2 Guus Hollander Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MB3 Harald den Boef 2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens JB2 Cas van Vuuren Hfd - AB
20:30 - 22:00 Dames D3 Hfd - CD
20:30 - 22:00 Dames DA Bob Roos Hfd - AB
20:30 - 22:00 Heren H2 1 - C
20:30 - 22:00 Heren HA 1 - D
20:30 - 22:00 Trimleden Kees Goderie 1 - AB Duncan A sluit af
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins 1 - AB Onderlinge wedstrijdjes Jongste Jeugd Comm opent
16:00 - 17:00 Funkey Cas Vijfvinkel
Loef Lanfermeijer
1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes ME5 Doesjka Prosman
Willemien Hoff
Hfd - A
16:00 - 17:00 Meisjes ME6 Xu Yan Smits Hfd - B
16:00 - 17:00 Meisjes MF1 Benine Janssen 2 - A
16:30 - 17:45 Meisjes MD1 Frank van Gorp
Jorg Verweij
Hfd - CD
16:30 - 17:30 Meisjes MF2 Cato Verhoeff
Fleur Nootenboom
2 - D
17:00 - 18:00 Jongens J6E1 Peter Vrij Hfd - AB
17:00 - 18:00 Jongens JF1 Pieter Klompe 1 - A
17:00 - 18:00 Keepers Jongste Jeugd Stein Botterweg 1 - D
17:00 - 18:15 Meisjes M8E3 Sacha van Oosterwijk
Leontien van Oosterwijk
2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes ME7 Julia Vrij
Dagmar Wendrich
1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes ME8 Yin Smits 1 - C
17:30 - 18:45 Meisjes M8E4 Lotte Zwaanswijk
Rebecca Greyn
2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes M8E2 Noor de Visser
Sarah Bonthuis
Hfd - CD
18:00 - 19:00 Keepers Jongens 1 - D
18:00 - 19:15 Meisjes M8E1 Olav Gimbrere Hfd - AB
18:00 - 19:00 Meisjes MD4 Joelle Gardenier
Yin Smits
1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes MD5 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes ME9 Emma van Ginkel
Fleur van den Biggelaar
1 - C
19:00 - 20:30 Jongens JA1 Bob Roos 1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens JB1 Roland Braams Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MA1 Justin Geelhoed
Tom Burger
2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MC3 Bas van Hoorn
Sarah Bonthuis
2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens JD1 Sven Hage
Twan Aulbers
Hfd - AB
20:30 - 22:00 Dames D1 Bob Roos Hfd - CD Bob sluit af
20:30 - 22:00 Heren H1 Rob van 't Zet Hfd - AB